<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
shvedДата: Понеділок, 07.05.2012, 22:03 | Повідомлення # 21
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
1/4 фіналу
перші матчі - 9 травня

СК Коростень - ФК Бердичів
Зоря-Енергія (Романів) - Спартак (Володарськ-Волинський)
Полісся (Городниця) - ФК Довбиш
Авангард (Новоград-Волинський) - ФК Бараші
 
GRADДата: Понеділок, 07.05.2012, 22:47 | Повідомлення # 22
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Сама весела сітка цього розіграшу у Авангарда. Володар кубку, чемпіон, надіюсь далі буде
 
LEOMESSIДата: Вівторок, 08.05.2012, 02:13 | Повідомлення # 23
Вболівальник
Повідомлення: 24
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Точно Авангард играет в 18.00? На афишах написано 17.00? И во сколько финал Кубка Района?
 
GRADДата: Вівторок, 08.05.2012, 20:26 | Повідомлення # 24
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LEOMESSI)
Точно Авангард играет в 18.00? На афишах написано 17.00? И во сколько финал Кубка Района?

Бараші попросили про перенос матчу на 18.00 і Авангард погодився.
Фінал району орієнтовно розпочнеться о 14-15.00, час і місце фіналу уточнюється.

Додано (08.05.2012, 19:26)
---------------------------------------------

Quote (LEOMESSI)
И во сколько финал Кубка Района?

Завтра о 15.00 на Морському (гаражі)
 
zvyagel750Дата: Вівторок, 08.05.2012, 20:33 | Повідомлення # 25
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
блін жалко що гра не на 5, у мене автобус останній на 7 годину, можливо піду на 1 тайм, якщо все буде добре

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
shvedДата: Вівторок, 08.05.2012, 21:01 | Повідомлення # 26
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Здається, що Кубок області (версія Коцюбка) також відбудеться...
Цікаво скільки команд вдасться зібрати? Авангард точно повинен бути, адже це шанс зіграти у аматорах!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Завтра Городниця також грає гру 1/4 фінала. Гра домашня, але грати будуть у......Баранівці!!! wacko
Все через те, що незнайшлося у нашому місті та районі футбольного поля для цього поєдинку! angry
 
GRADДата: Середа, 09.05.2012, 05:34 | Повідомлення # 27
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
А у Легіона ніякого кубку не передбачається? happy

Повідомлення змінив GRAD - Понеділок, 07.05.2012, 22:49
 
shvedДата: Середа, 09.05.2012, 05:34 | Повідомлення # 28
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (GRAD)
А у Легіона ніякого кубку не передбачається?

Фінал Кубка області wink
 
shvedДата: Середа, 09.05.2012, 21:33 | Повідомлення # 29
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
1/4 фіналу
перші матчі - 9 травня

СК Коростень - ФК Бердичів 0:0
Зоря-Енергія (Романів) - Спартак (Володарськ-Волинський) 4:2
Полісся (Городниця) - ФК Довбиш 4:0
Авангард (Новоград-Волинський) - ФК Бараші 2:2
 
BruhanovДата: Четвер, 10.05.2012, 00:07 | Повідомлення # 30
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Гарантую, що звягельські прихвосні, котрі на центральному секторі корчилися в радісних судорогах, коли хутір на букву Б. забивав голи, не отримає нормальної інформаційної підтримки, навіть якщо вони гопки скакатимуть посеред поля.)))

З.І. Чекаю, коли недокоманда заявиться хоча би куди-небудь, щоб на трибуні офіційно спалити її атрибутику.
 
GRADДата: Четвер, 10.05.2012, 13:04 | Повідомлення # 31
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Все через те, що незнайшлося у нашому місті та районі футбольного поля для цього поєдинку!

Незнайшлося, бо не дуже мабуть цього хотіли. Окрім того у Баранівці був день міста, тому й грали там. Виставкова команда biggrin . Скажу від себе, так як себе веде керівництво цієї команди, поля Авангарду їм не бачити як своїх вух.
Quote (Bruhanov)
Гарантую, що звягельські прихвосні, котрі на центральному секторі корчилися в радісних судорогах, коли хутір на букву Б. забивав голи, не отримає нормальної інформаційної підтримки, навіть якщо вони гопки скакатимуть посеред поля.))) З.І. Чекаю, коли недокоманда заявиться хоча би куди-небудь, щоб на трибуні офіційно спалити її атрибутику.

Судєйка вчора був явним гандоном, що головнимй, що боковий. Інший боковий Маланєц Валік відсудив на совість. Щодо команди Барашів- штучна команда, за яку ще хтось вболіває. Я б ні на один матч не прийшов. Вчора мені було дійсно соромно, за наше керівництво, місцевих вболівальників. Це ж треба так себе не поважати , щоб всадити барашівських господ на центральний сектор. І слухати при тому всьому їх вигуки . Хоча б хтось знайшовся та крикнув би Авангард, приходять на цей футбол поплювати насіння і пивця хильнути, обісрати по ходу когось із гравців angry Фан сектор, туди взагалі приходять подивитись на нас і потусуватися.А нашій команді хочу "подякувати" за ту дяку, яку вони зробили після гри. Особисто я поки що беру паузу, може для них так краще. Мені теж прикро за результат першої гри, попри це я ж спиною не повернувся і не схилив голови. angry
 
ЯцекДата: Четвер, 10.05.2012, 15:42 | Повідомлення # 32
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Град! Ти оцінюеш гру зі своеї точки зору ! Чому? Тому, що ти об "ективно не можеш оцінити гру Аангарда та поведінку вболівальників. Гандони не судді, а гандонна гра Авангарда! Авангарду треба забивати на один м"яч більше, чим забивають суперники.
 
mix@Дата: Четвер, 10.05.2012, 17:35 | Повідомлення # 33
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
треба забивати на один м"яч більше, чим забивають суперники.

+1000500
 
GRADДата: Четвер, 10.05.2012, 17:46 | Повідомлення # 34
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
Град! Ти оцінюеш гру зі своеї точки зору ! Чому? Тому, що ти об "ективно не можеш оцінити гру Аангарда та поведінку вболівальників. Гандони не судді, а гандонна гра Авангарда! Авангарду треба забивати на один м"яч більше, чим забивають суперники.

Ти шановний дуже помиляєшся, Авангард показав дуже пристойну гру, просто у команди коротка лавка запасних, і тренер тупить. При рахунку 2-0 змінюй тактику і людей що втомлені і все. Я об"єктивно можу дати оцінку як грі так і всім присутнім на ній. Просто ліньки по клаві бити.А судді всерівно гандони, а ти з фразами обережніше. Чи може ти сидів в стаді барашів на білому секторі.
 
shvedДата: Четвер, 10.05.2012, 18:17 | Повідомлення # 35
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Ого-го, що тут за дебати? biggrin

Коль пошла такая пьянка, режь последний огурец! wink

Вчора побачив першу гру Авангарда у цьому році. Особисто мені гра наших земляків сподобалась, можливо через те, що я вважав ФК Бараші фаворитом у цій грі. У команді гостей підібраний хороший колектив, хлопці зіграні, є конкуренція за кожне місце у складі і т.д. Але Авангард відмінно провів хвилин 50-60, а потім (при рахунку 2:0 на свою користь) зупинилися, а можливо суперники почали грати на всю потужність. Перевага гостей, що можуть обіграти один в один, у авангардівців цього я не побачив.
В першу чергу хочу виділити Ярика, давно не бачив його таким зарядженим на гру. Красавчег! wink
У Періна, що з'явилися зайві кілограми, чи це мені здалося? surprised
І здається, що Весельський на правому фланзі не дуже себе комфортно відчував.

Тепер процитую дещо з вище написаного.
Quote (Bruhanov)
Чекаю, коли недокоманда заявиться хоча би куди-небудь, щоб на трибуні офіційно спалити її атрибутику.

Це буде круто виглядати. Пропоную замовити фотографа, статейку сам напишеш і розмістити в газеті Звягель-інформ. Думаю патріотично це буде виглядати. wink Впевнений номінація гордість міста тебе не омине!

Quote (GRAD)
Судєйка вчора був явним гандоном, що головнимй, що боковий.

Як на мене, то арбітраж вчора був більш менш нормальний, але я не претендую на істину в цьому питані.

Quote (GRAD)
Вчора мені було дійсно соромно, за наше керівництво

Це ти про кого?

Quote (GRAD)
Це ж треба так себе не поважати , щоб всадити барашівських господ на центральний сектор. І слухати при тому всьому їх вигуки .

Не знаю хто їх розсаджував, але коли я прийшов на стадіон вони уже всі сиділи на своїх місцях. А хто на Авангарді розподіляє місця на стадіоні? Просто цікаво.

Quote (Яцек)
Гандони не судді, а гандонна гра Авангарда!

Ще раз скажу, що гра Авангарда вцілому мені сподобалася (окрім 10-15 хв. у другому таймі). Можливо не вистачає гравців (маю на увазі один-два, але таких, які могли б дійсно загострити гру виходячи на заміну).
 
AndreyДата: Четвер, 10.05.2012, 19:46 | Повідомлення # 36
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
І здається, що Весельський на правому фланзі не дуже себе комфортно відчував.

Щось він в цьому році пока не дуже себе проявляє... sad
Quote (shved)
Авангард відмінно провів хвилин 50-60, а потім (при рахунку 2:0 на свою користь) зупинилися, а можливо суперники почали грати на всю потужність.

Можливо...згадується гра Звягель750 - ФК Тернопіль 2:3 wink


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
GRADДата: Четвер, 10.05.2012, 22:53 | Повідомлення # 37
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Оце то до мене запитань. Я не знаю хто за що відповідає але слухати з центральної трибуни як підтримують гості свою команду і знаходитися біля них якось не дуже мабуть приємно. Хіба що там було всім до спини, декотрі мабуть раділи з того. angry
 
shvedДата: Четвер, 10.05.2012, 23:24 | Повідомлення # 38
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (GRAD)
але слухати з центральної трибуни як підтримують гості свою команду і знаходитися біля них якось не дуже мабуть приємно

Мені це не заважало, навіть було цікаво декілька разів посперичатись стосовно трактовки деяких моментів гри. Цікаво також було дізнатись про плани команди на майбутнє. Доречі, команду гостей підтримував на стадіоні Лісовий Петро Сергійович (голова районної ради). Здається, що нічого такого, але приємно коли такі люди підтримують команду не тільки на своєму стадіоні.
 
GRADДата: П`ятниця, 11.05.2012, 12:01 | Повідомлення # 39
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Завтра о 16.00 зі стадіону Авангард планується виїзд вболівальників для підтримки нашої команди. Проїзд безкоштовний великим автобусом. Прийди і підтримай свою команду.
 
LEOMESSIДата: П`ятниця, 11.05.2012, 15:07 | Повідомлення # 40
Вболівальник
Повідомлення: 24
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Завтра о 16.00 зі стадіону Авангард планується виїзд вболівальників для підтримки нашої команди. Проїзд безкоштовний великим автобусом. Прийди і підтримай свою команду.

это конечно хорошо. кто все оплачивает?во сколько вернемся назад?
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net