<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
zvyagel750Дата: Неділя, 08.07.2012, 22:12 | Повідомлення # 221
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)

Гра розпочнеться о 19.00. Наразі вирішується питання підтримки простих вболівальників.

Так це ваще гуд я точно буду якшо не в першом так в другом таймі точно, скажіть тільки на якому стадіо гра буде "Полісся" чи "Спартак".


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
GRADДата: Неділя, 08.07.2012, 22:18 | Повідомлення # 222
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Так це ваще гуд я точно буду якшо не в першом так в другом таймі точно, скажіть тільки на якому стадіо гра буде "Полісся" чи "Спартак".

Спартак wink
 
zvyagel750Дата: Середа, 11.07.2012, 18:18 | Повідомлення # 223
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Спартак

це ваще круто) тод1 з ус1х сил постараюсь до вас попасти і підтримати нашу команду)

Додано (11.07.2012, 17:18)
---------------------------------------------
хто з фанів завтра буде на фіналі???


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
stereoДата: Середа, 11.07.2012, 18:38 | Повідомлення # 224
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
не фан ---- буду.

sergio
 
zvyagel750Дата: Четвер, 12.07.2012, 01:07 | Повідомлення # 225
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
12.07 (четверг) в Житомире в финале Кубка сыграют "Авангард" - "Легион". Кто знает время начала матча? Приятно будет снова стретиться, друзья)

Сань ты в Житомире или в Киеве сейчас?

Додано (12.07.2012, 00:07)
---------------------------------------------
я так зрозумів з фанів клубу я буду один? smile


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
GRADДата: Четвер, 12.07.2012, 07:22 | Повідомлення # 226
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
я так зрозумів з фанів клубу я буду один?


І твій голос почують wink
 
shvedДата: Четвер, 12.07.2012, 22:09 | Повідомлення # 227
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Фінал Кубка області "СТО"
СК Легіон - Авангард 1:0
-----------------------------------
Кажуть, що наші земляки виглядали краще, але нереалізовали свої моменти. Легіон забив зі штрафного.
 
GRADДата: Четвер, 12.07.2012, 23:14 | Повідомлення # 228
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Фінал Кубка області "СТО"
СК Легіон - Авангард 1:0

Ми навіть забили але якогось буя суддя не зарахував гол при рахунку 0-0, гол кажуть був чистим. Шкода адже була можливість виграти перший трофей в області. sad
Відверто кажучи я чекав на перемогу. Проте футбол на цьому не закінчується і ми чекатимемо перемог. Вперед Авангард, ми з тобою.
 
zvyagel750Дата: Четвер, 12.07.2012, 23:49 | Повідомлення # 229
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Такс....емоції ще не прошли але постараюсь викласти своє бачення гри. По грі ми цілком і ПОВНІСТЮ перегравали Легіон,як в першому так і в другому таймі, Перін міг в першому таймі забивати, Ярик зі штрафного пробив вище (в цьому матчі у нас з штрафними ударами не склалося, чого не скажеш про кутові). В другому таймі ми дуже добре почали... перший кутовий і мяч неймовірно як але не залетів в ворота, я не пам*ятаю хто бив але зарядив добре в перекладину м*яч біля лінії воріт приземлився, вже весь стадіон думав що гол, і відразу за ним ще один кутовий був після якого Авангард забив але рефері гол не зарахував, не знаю можливо там десь і був "толчок" з боку наших, я не побачив так що судити не буду. Ну а потім був штрафний в наші ворота.... тяжко сказати міг би Макс його брати чи ні, але господарі забили і вже почали грати в анти футбол... ліві падіння,симуляція і т.д. також суддя показував нашим як мінімум які я бачив 2 зовсім лівих офсайди, з яких у наших доречі були перспективні атаки.... до кінця матчу залишалось 10-15 хвилин і знову кутовий і всі пішли в штрафну,тільки один на страховці залишився, блін 2 раза з упора метрів з 3-ох розстріляли один раз головою а другий ногою і все в воротаря.....такий 10000% шанс був зрівняти рахунок....((( а потім знову штрафний і знову вище пробивав Перін і фінальний свисток..... Не заслужували наші сьогодні програвати але маємо те що маємо... по грі скажу що команда грала краще ніж з ФК Селікон в недавньому матчі, але нам не вистачає гостроти в нападі , немає кому забивати... також є іноді гравці що перетримують занадто м*яч. Після матчу спілкувався практично з усіма гравцями, всі дуже засмучені і розуміють що повинні були вигравати що наступила якась невдача.... Макс Омельченко дуже непогано відіграв сьогодні, під кінець матчу отримав добре по ногах, і взагалі його під час усього матчу косили гравці Легіону, у нього після гри на нозі пристойна рана була але матч він дограв до кінця, і взагалі захист сьогодні відіграв на тверду 4 як мінімум це навіть признавали і самі мешканці міста Житомир. На нагородженні наша команда не перебувала а відразу відправилась до дому. Дякую за увагу що дочитали мою думку до кінця
\


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
GRADДата: Четвер, 12.07.2012, 23:54 | Повідомлення # 230
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
На нагородженні наша команда не перебувала а відразу відправилась до дому. Дякую за увагу що дочитали мою думку до кінця

Значить не змирилися з результатом і суддівством. Алексе, що ти розповіси.
 
stereoДата: П`ятниця, 13.07.2012, 17:57 | Повідомлення # 231
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Хорошая команда

sergio
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 13.07.2012, 20:42 | Повідомлення # 232
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Невезе нам останнім часом в атаці sad

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
alexxДата: Субота, 14.07.2012, 02:26 | Повідомлення # 233
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Давно не видел в деле "Авангард"... Так что могу немного подвести черту между временами) Итак... на входе стадиона мы встретили (я и мой коллега) ВВГ с сыном. Во время выступлений и поздравлений он как-то скромно держался в сторонке всего этого. Итак... я, Петрович, Байчман... плюс подтянулся Серёга (он же zvyagel750). И хотя петь речёвки и бросать фаера мы не собирались, но новоградский контингент разместился на одной из скамеек (от которой к концу игры задница-таки побаливала - это не стадио "Авангард" с его индивидуальными сиденьями) практически по центру стадиона. Перед матчем пела дочь Коцюбко, солидно пропиареная своим отцом как будущая звезда всей украинской эстрады. Ну я понимаю, что она ещё маленькая..... но во время её выступления у меня промелькнула мысль, что всё-таки я очень иногда недооцениваю творчество Поплавского)))
Касаемо самой игры, то "Авангард" удивил. Удивил в приятном смысле этого слова. Играли самоотвердженно, технично, с мыслей, по всей ширине поля (особенно понравилось как новоградцы контролировали мяч, точно и быстро переводя мяч с фланга на фланг). Этот матч мне напомнил игру отбора к ЧМ-2006 Украина-Турция (0:1). Помните ту игру?? Игру, где СбУ продемонстрировала практически лучший матч в своей истории (по содержанию игры), но не сделала основного - не забила, пропустив при этом полумомент от турков. Игра в Житомире мне очень напомнила именно тот матч. "Авангард" отыграл классно, даже блестяще (за исключением пятнадцатиминутки после пропущенного гола, когда команда немного подуныла), но не сделала основного - не смогла затолкать мяч в сетку.

Додано (14.07.2012, 01:05)
---------------------------------------------
Житомиряне создали лишь два момента. Два полумомента. Со штрафных. Но если в конце первого тайма после удара через стенку Макс смог потянуть мяч, то во втором тайме (этак минуте на 55-ой) практически аналогичный штрафной завершился ударом в дальний угол и мяч навесной траекторией опустился в сетку. Всё!!! Больше "Легион" особо опасного не создал ничего. Мне было очень приятно слышать за спинами, как житомиряне говорили, что новоградцы играют очень здорово, сильнее хозяев. Но.... были моменты, когда легче было забить, чем незабить. Но в футболе такое бывает - когда мяч заталкиваешь в ворота, а он туда никак не лезет... Забили даже гол после подачи углового, но судья зафиксировал толчок со стороны нашего игрока (вполне реальный). Была ещё перекладина от суперудара Перина головой (когда он после навеса углового просто ворвался и на опережении здорово вколотил мяч в перекладину, от которой тот отскочил к линии ворот и в поле). Ещё парочку неплохих моментов, парочку неплохих ударов со средней дистанции (правда - всё мимо). Ах да.... ещё в конце матча была мегаклассная комбинация, когда наша команда просто-таки разорвала и среднюю линию и оборону соперника (настолько всё было сделано быстро, технично и точно), но последний удар прошёлся рядом со стойкой. Если бы забили - ввесь стадион бы наверняка стоя аплодировал. Но вот в чём нельзя было упрекнуть звягельчан - так это в самоотдаче... Бились до последнего, было видно желание победить. Старались. Все. Без исключения. Браво!! Но не смогли дожать буквально чуть-чуть........ "Легион" не совсем заслуженно добывает кубок. Но это футбол...

Додано (14.07.2012, 01:15)
---------------------------------------------
Суддейство. Главный арбитр - умница. Очень адекватно, чётко и справедливо. Нить игры не терял до самого свистка, разбирался во всех эпизодах и делал всё по духу игры.Хотя, поверьте, для суддейства игра была оооочень тяжёлой. Особенно в конце, когда пошли откровенные грубости, провокации и симуляции. Особых ошибок замечено не было. Правда, в конце первого тайма штрафной немного левый поставил (именно после которого Макс потянул удар), когда ветерана житомирян слегка задели (не знаю его фамилии). Плюс во втором тайме вполне возможно, что два офсайда также можно было не фиксировать, но это больше на совести бокового, который бегал возле "большой" трибуны. Кстати, мне показалось, что этот лайнсмен не совсем адекватен - ввесь матч что-то показывал на пальцах куда-то на трибуну... иногда кривил своё лицо, немного вводя меня в заблуждение о том, что же это значит - то ли эмоции, то ли он кого-то кривляет. А так суддейство со своей работой справилось.
Вывод. "Авангард" может намного большее, чем есть у него сейчас. С ьакой игрой, как в финале кубка, в чемпе области надо рвать всех. "Легион".... ну не нравится мне игра этой команды... Медленные, физически быстро уставшие, вечно валяются на поле (насмотрелись телевизор). Ну не вижу я перспектив в этой команды....

Додано (14.07.2012, 01:26)
---------------------------------------------
Интересный нюанс... В перерыве Коцюбко вручал памятные медали заслуженным (и не совсем)... Было около 30 фамилий. Ведущий зачитывал каждого, те (по сценарию) должны были подходить к Коцюбко и получать рукопожатие плюс медальку... Собралось ТВ, журналисты, фотокоры, чтоб это запечатлить. Но какой же был облом, когда после первых человек 15 зачитавшихся не вышел никто.... Коцюбко начал как-то неудачно шутить, что все они "пошли пить каву" и чтоб родственники, когда те вернутся, обязательно передали информацию. Вопрос - что это было?? Бойкот Коцюбко?? Ну не верю, что никого из перечисленых не было в это время на стадионе. Со всего списка на награждение вышли только Ткач (глава Житомирской федерации футбола и близкий друг Коцюбко - федерации, кстати, без команд), брат Коцюбко и приглашённый гость из ФФУ плюс ещё два-три человека (их я не знаю). Ну и закончилось всё тем, что Коцюбко фактически наградил сам себя)))))
Вобщем, со столетием житомирского футбола, товарищи!!))

 
GRADДата: Субота, 14.07.2012, 09:51 | Повідомлення # 234
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
Давно не видел в деле "Авангард"... Так что могу немного подвести черту между временами)

Дякую друже за цілком вдалий і розкритий матеріал. Ось тепер загалом немов би побував на стадіоні.
alexxе ти давно себе шукаєш в різних сферах, ось саме це твоя - футбольний експерт. wink Ще раз дякую.
 
Lampard1Дата: Субота, 14.07.2012, 11:59 | Повідомлення # 235
Вболівальник
Повідомлення: 34
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
На скільки годин сьогодні футбол?

Lampard1
 
GRADДата: Субота, 14.07.2012, 13:28 | Повідомлення # 236
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Lampard1)
На скільки годин сьогодні футбол?

О 16.00
 
LEOMESSIДата: Субота, 14.07.2012, 23:40 | Повідомлення # 237
Вболівальник
Повідомлення: 24
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
как сыграли?
 
GRADДата: Неділя, 15.07.2012, 01:38 | Повідомлення # 238
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LEOMESSI)
как сыграли?

3-0
 
zvyagel750Дата: Неділя, 15.07.2012, 02:07 | Повідомлення # 239
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
3-0

Ай да молодці хоть вони мене порадували сьогодні,я вірив що скоро повинно було Авангард прорвати... Хлопці реально в кубку старалися і билися до кінця,за що я їм дуже вдячний. Скажіть тільки кого ми сьогодні виграли?


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
GRADДата: Неділя, 15.07.2012, 13:37 | Повідомлення # 240
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Скажіть тільки кого ми сьогодні виграли?

Романів wink
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net