<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
david20061Дата: Вівторок, 19.04.2011, 00:56 | Повідомлення # 81
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Не было б давнишнего Авангарда - не было б и Звягеля .

А вот здесь, я с вами Павел в корне не согласен. Давнишний Авангрд не имеет никакого отношения к "Звягель-750". Тот клуб уже давно перестал существовать и от его ничего не осталось. Когда ВВГ начал творить команду, ему не было на чем строить, не было основания, он все начинал с нуля. Когда ВВГ начинал, то и футбол никому нужен не был... А вот сегодняшний Авангард пошел именно по тому пути, который вымостил ВВГ!!! Поэтому "Звягель-750" появился не благодаря давнишнему Авангарду. Не было бы давнишнего Авангарда - все равно был бы "Звягель-750". Не было бы ВВГ - не было бы "Звягель-750". Не было бы "Звягель-750" - не было бы современного Авангарда (не говорю в принципе о команде, а именно в том виде, в которой она сейчас есть)!!!

 
КРБКДата: Вівторок, 19.04.2011, 00:58 | Повідомлення # 82
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
Якщо є, що згадувати, то чому від цього треба відмолятися?

А ніхто й не казав що треба все забути, просто вже того що було не повернути ось і все.
Quote (shved)
"Звягель" вже міг би зараз грати, але ВВГ боїться перейти дорогу Володимиру Литвину (відверто то я не розумію у чому це може проявитися).

Ну а це взагалі смішно.
Quote (alexx)
Ну а если уже конкретно придраться к словам..... то Литвин обещал посетить матч с участием "Звягель 750", а не "Авангард".

На тей момент про Авангард не йшлося, і по приїзду Литвина взимку задали питання саме по Звягелю, хто ж думав що гравці перевернуть все з ніг на голову.
Quote (alexx)
На самом деле он обещал приехать уже, наверное, все четыре года.
Наверное biggrin Саня ти зараз в Києві і трішки не знаєш всіх цих питань.
Quote (alexx)
Ты ведь сам голосовал за Коцюбко, вместе с ВВГ. Всего-то три месяца назад..... Ещё раз повторяю - ты хочешь видеть всё именно так, как ты хочешь.......

Так я підтримав Коцюбка, до чого тут ВВГ, мені набридло чмо Чернявське.
Quote (alexx)
100%. Или фан-сектор уже не будет кричать "Только "Звягель!" никогда??????? А вдруг завтра возродится опять "Звягель" и снова игроки оденут зелёные футболки??

Ось тоді точно мене на стадіоні вже не буде.
Quote (alexx)
И напоследок хочу коснуться темы некоторых наших доморощенных журналистов.....

Я теж вважаю що то було вже занадто.
Quote (Rytans)
Я ,как и многие, привык к другому цвету формы . Воскресная явно не шла этим футболистам.

Нічого, звикнемо, як на мене форма супер, тільки з номерами підвели деякі товариші. angry
 
lev4ikkkДата: Вівторок, 19.04.2011, 01:03 | Повідомлення # 83
Вболівальник
Повідомлення: 20
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Пацаны молодци!!! Авангард-значит Авангард... и они не ушли все играть за Коростень, а остались играть у нас в Новограде!!!!!!
 
RytansДата: Вівторок, 19.04.2011, 07:39 | Повідомлення # 84
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (david20061)
Давнишний Авангерд не имеет никакого отношения к "Звягель-750". Тот клуб уже давно перестал существовать и от его ничего не осталось.

Авнгард - Фортуна - Лидер - Звягель-93 - Звягель-750 - Авангард ...
Цепочка есть ( может звенья перепутал).
Все идет , все развивается ...

Додано (19.04.2011, 06:39)
---------------------------------------------

Quote (shved)
А загалом хочу погодитись з Джоном, який на форумі сайту ФК "Бердичів", здається ще зимою написав, що з 2006 року чемпіони області у наступному сезоні ледь зводили кінці з кінцями

Я пам"ятаю це . І ще було побажання перервати цю погану традицію .
Як бачимо , вона (традиція) на жаль продовжилась .... cool

 
ЯцекДата: Вівторок, 19.04.2011, 11:08 | Повідомлення # 85
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Не було б Авангарда-не було б Звягеля(Рутанс).Так! Ви всі , напевно, забули на якому стадіоні грав "Звягель" і чий це стадіон?А на якому стадіоні буде грати "Звягель", якщо влада не дасть згоди грати на Авангарді?ВВГ був квартирантом на стадіоні Авангард. Я колись писав, що якщо не ВВГ створив би футбольну команду-це зробив(хай і пізніше) хтось інший. Так не булоб: у всіх містах області є футбольні команди, а в Новограді немає.Це об"єктивно.Я вдячний ВВГ за те, що він виступив ініціатором, за те, що він, разом з хлопцями зробив для розвитку футбола у Новограді.Честь йому і хвала! Але чому він не зумів зберегти команду.Чому хлопці пішли від нього? Від хорошого життя?Як кажуть "від добра добра не шукають".Ще раз: я категорично за те, щоб у Новограді була одна команда і на неї працювали всі. А яку назву вона буде носити-це справа десята.
Пропоную (Алекс знову скаже, що багато пропоную):хай ВВГ в Морському побудує стадіон не гірше ніж Авангард, створить команду,прфінансує її- от тоді я буду говорити про геніальність ВВГ (Ахметов, Ярославський)А" сьогодні маємо те, що маємо" (Л.М.Кравчук)

Додано (19.04.2011, 10:08)
---------------------------------------------
Я примітив одну несправедливість: ніхто ні одного слова не говорить про Андрія Лося. Чому забули про тренера, який своїми руками та ногами творив( і творить) нашу футбольну команду?Команду, яка має свій почерк і який нам подобається.Ви бачили Андрія на полі в дев"яностих?Тоді він був один в команді"Звягель-93" такий, а сьогодні він створив подібних собі аж 20 (приблизно) футболістів. Тренер прищеплює своїм підлеглим інтелліктуальний, швидкий футбол. Це він зробив так, щоб хлопці не розбіглися по командам області.
Це його працю ви бачите під час матчів нашої ( я не пишу її назву) команди.Чи пропонували йому тренувати інши команди?І, якщо пропонували, чому він відмовився? Чому наша преса не пише про нашого тренера?Де інтерв"ю з ним, де статті? У іншу команду пішов Перін, збирається це зробити (як кажуть) Носарев,підуть інші, але,якщо но посаді тренера залишиться Андрій Лось- заміну їм тренер знайде рівноцінну, я у цьому впевнений.

 
yaremaДата: Вівторок, 19.04.2011, 11:26 | Повідомлення # 86
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Может хватит переливать из пустого в порожнее, ваши споры становятся похожими на депутатские дебаты, футбол в городе есть и будет, живите и радуйтесь, болейте за тех хто играет в родном городе.

yarema
 
ДжонДата: Вівторок, 19.04.2011, 13:29 | Повідомлення # 87
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
david20061, +100 за пост # 71! Повністю погоджуюсь з написаним в ньому. Мало того, сам хотів написати подібне, але забракло часу. Телепатія? cool
КРБК, і чого це Литвин не може сидіти на трибуні поруч з п'яним кузьмичем (до речі, своїм потенційним виборцем)? Він що "голубих кровєй"? Не така людина як ми з тобою? А що було б, якби Литвину не сподобалась ваша підтримка команди, бо їх величність захотіла б за футболом спостерігати в тиші? Ти замовчав би?
І що це за х...я така: "Литвин подарував косарку", "Литвин подарував "швидку допомогу""? Він що їх за свою досить немалу зарплату купив? Або "нагнув" когось з підприємців, або за бюджетні кошти придбав їх, тобто за кошти платників податків, тобто за твої і мої кошти. Бачить просто що його гавнопартії п...ць приходить, от і хоче за ваш рахунок знову в Верховну зраду влізти, 2012-ий вже ж не за горами. От тільки спікером йому вже там не бути. happy

Додано (19.04.2011, 12:29)
---------------------------------------------
http://tvradiozt.com.ua/proekti/news/2913-2011-04-18-13-21-45.html


Don't stop hooligans!
 
КРБКДата: Вівторок, 19.04.2011, 14:34 | Повідомлення # 88
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Джон)
КРБК, і чого це Литвин не може сидіти на трибуні поруч з п'яним кузьмичем (до речі, своїм потенційним виборцем)? Він що "голубих кровєй"? Не така людина як ми з тобою? А що було б, якби Литвину не сподобалась ваша підтримка команди, бо їх величність захотіла б за футболом спостерігати в тиші? Ти замовчав би?

Ти якусь вже таку муйню несеш що далі нема куди.
Quote (Джон)
І що це за х...я така: "Литвин подарував косарку", "Литвин подарував "швидку допомогу""? Він що їх за свою досить немалу зарплату купив? Або "нагнув" когось з підприємців, або за бюджетні кошти придбав їх, тобто за кошти платників податків, тобто за твої і мої кошти. Бачить просто що його гавнопартії п...ць приходить, от і хоче за ваш рахунок знову в Верховну зраду влізти, 2012-ий вже ж не за горами. От тільки спікером йому вже там не бути.

Він хоч для області нашої там чогось доб"ється, думай глибше wink .
 
RytansДата: Вівторок, 19.04.2011, 15:54 | Повідомлення # 89
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
Я примітив одну несправедливість: ніхто ні одного слова не говорить про Андрія Лося. Чому забули про тренера, який своїми руками та ногами творив( і творить) нашу футбольну команду?Команду, яка має свій почерк і який нам подобається.

Я це відмічав неодноразово !

Додано (19.04.2011, 14:54)
---------------------------------------------

Quote (КРБК)
Ти якусь вже таку муйню несеш що далі нема куди.

Стовідсутково !!! І хоч тут не переходьте на політику !!!

Люди , набагато нижче за рангом, сидять в ложі !

 
AndreyДата: Вівторок, 19.04.2011, 17:32 | Повідомлення # 90
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Новоград-Волинський: Серця, відкриті для добра!

В теперішній час в суспільстві відчувається дефіцит доброти, адже більшість прагне добра, милосердя від інших, не проявляючи їх самі. Хоча людина стає щасливою і духовно відроджується лише тоді, коли сама творить добро.

Нещодавно міський центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді звернувся до Голови Верховної Ради Володимира Литвина з проханням допомогти сім’ям Шальнєвих та Трофімових, які виховують дітей з функціональними обмеженнями та перебувають у складних життєвих обставинах, у придбанні інвалідних візків. Ми отримали розуміння і підтримку, а сім’ям у день великого свята Вербної неділі, особисто Володимиром Михайловичем, було вручено сучасні нові інвалідні візки, відповідно до віку дітей та їх обмежених можливостей.

Це вже не перша допомога від наших земляків - родини Литвинів. Адже генерал-лейтенант, командувач військ південно-оперативного командування, депутат Житомирської обласної ради Петро Литвин неодноразово, за зверненням МЦСССДМ, допомагав людям з інвалідністю і надалі продовжує опікувати ся та вирішувати непрості проблеми людей зі складними долями.

Інвалідність є соціальним явищем, уникнути якого не може жодне суспільство, Кожен 18-тий громадянин України – інвалід, який потребує допомоги від держави та кожного з нас. Соціальні працівники міського центру соціальних служб для сімей , дітей та молоді, діти Володимир , Людмила та їх батьки подяку вали Володимиру Михайловичу та Петру Михайловичу Литвинам за безкорисливість, добро і милосердя та побажали бути і надалі прикладом для наслідування та зцілювати людей своїми серцями, відкритими для добра . Істинні та великі справи завжди скромні – в цьому їх велич і краса.
Джерело: офіційний сайт міста

Додано (19.04.2011, 16:32)
---------------------------------------------
Новий футбольний сезон в місті розпочався з впевненої перемоги новоград-волинської команди та щедрих подарунків гостей

17 квітня до 3-ох тисяч новоград-волинців зібралося на міському стадіоні «Авангард» на відкриття нового футбольного сезону 2011 року. Футбол в місті – найулюбленіший вид спорту серед його мешканців. А футбольна команда, яка у минулому сезоні стала чемпіоном області та віце-чемпіоном України серед аматорів, є справжньою гордістю Звягеля.

На полі цього дня відбулася перша гра однієї шістнадцятої фіналу кубку області на приз газети «Житомирщина» за участю місцевої команди «Авангард» та команди дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з міста Житомира.

На урочистості завітали високоповажні гості – наші земляки –Голова Верховної Ради України Володимир Литвин із братом Петром - Командувачем військ Південного оперативного командування, начальником Одеського гарнізону, депутатом Житомирської обласної ради. На футбольному полі вишикувалися місцеві чоловіча та жіноча команди, вдягнуті в спортивну форму, нещодавно отриману за допомогою земляка. Привітавши численних уболівальників з початком змагань, Володимир Михайлович вручив центру «Спорт для всіх» дуже необхідний механізм - міні-трактор для стрижки трави на полі та ключі від машини «Швидкої допомоги», яка придбана за бюджетні кошти та сприяння спікера ВРУ. Відтепер бригада цієї «Швидкої» буде присутня на кожному матчі.

Будучи все життя затятим футболістом, В.М.Литвин пообіцяв новоград-волинцям і надалі підтримувати спортсменів із своєї малої батьківщини та надавати допомогу у подальшій реконструкції стадіону «Авангард». На прохання міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Голова Верховної Ради вручив також 2 сучасних інвалідних візка сім’ям Шальнєвих та Трофімових, які виховують дітей з функціональними обмеженнями та перебувають у складних життєвих обставинах.

Це вже не перша подібна допомога від наших земляків - родини Литвинів. Перед початком футбольного матчу із вітальними словами до присутніх уболівальників звернулися міський голова Володимир Загривий, перший заступник голови Житомирської державної адміністрації Микола Олещенко, голова районної ради Франц Весельський. Благословив спортсменів-аматорів на успіхи у новому футбольному сезоні наставник Свято- Троїцького кафедрального собору отець Валентин.

Така увага з боку шанованих гостей та дружня підтримка рідного стадіону безперечно допомагала «Авангарду» професійно провести гру та здобути блискучу перемогу над суперниками. Результат матчу - 7:1 на користь новоград-волинців. Два голи у ворота суперника забили капітан команди Дмитро Горбаченко, по одному – Павло Осарчук, Дмитро Лободін, Ігор Носарев та Євген Рябчик. Це вже третя перемога у цьому сезоні, дві попередні здобуті у товариських футбольних матчах. Наступна зустріч відбудеться із футболістами з Народич. Всього у боротьбі за кубок та призи «Житомирщини» візьме участь 26 футбольних команд області.
Будемо сподіватися, що нинішній рік для улюбленої команди буде таким же щедрим та успішним як і минулий.

Джерело: офіційний сайт міста


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
ДжонДата: Вівторок, 19.04.2011, 18:24 | Повідомлення # 91
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Думаю глибше. "Для області нашої там чогось доб'ється" - це доки він є спікером і має за своєю спиною пару десятків депутатів та лояльність до себе нинішньої влади. В наступному скликанні за умови потрапляння в раду х... він що для області доб'ється.
І все-таки він не "голубих кровєй". happy


Don't stop hooligans!
 
RytansДата: Вівторок, 19.04.2011, 21:37 | Повідомлення # 92
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Andrey)
Результат матчу - 7:1 на користь новоград-волинців. Два голи у ворота суперника забили капітан команди Дмитро Горбаченко, по одному – Павло Осарчук, Дмитро Лободін, Ігор Носарев та Євген Рябчик. Це вже третя перемога у цьому сезоні, дві попередні здобуті у товариських футбольних матчах.

Не вміють рахувати працівники місьвиконкому !!! ( С. Чачина - ?). ГРАМОТЄІ !!!

 
AndreyДата: Вівторок, 19.04.2011, 21:45 | Повідомлення # 93
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Не вміють рахувати працівники місьвиконкому !!! ( С. Чачина - ?). ГРАМОТЄІ !!!

ага трохи прощитались biggrin


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
КРБКДата: Вівторок, 19.04.2011, 22:18 | Повідомлення # 94
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Джон)
Думаю глибше. "Для області нашої там чогось доб'ється" - це доки він є спікером і має за своєю спиною пару десятків депутатів та лояльність до себе нинішньої влади. В наступному скликанні за умови потрапляння в раду х... він що для області доб'ється. І все-таки він не "голубих кровєй".

Яка ж кров у тебе там тече wink . Для вас може і х.. а для нас доб'ється tongue
 
MatiaSДата: Вівторок, 19.04.2011, 22:25 | Повідомлення # 95
Дебютант
Повідомлення: 9
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Писец...так написали будто это Авангард стал чемпионом области,и вице-чемпионом Украины...да,согласен,игроки те,но команда ведь не та...мудачки...

Повідомлення змінив MatiaS - Вівторок, 19.04.2011, 22:28
 
КРБКДата: Вівторок, 19.04.2011, 23:00 | Повідомлення # 96
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (MatiaS)
Писец...так написали будто это Авангард стал чемпионом области,и вице-чемпионом Украины...да,согласен,игроки те,но команда ведь не та...мудачки...

МатіаS Да яка в жопу різниця та, не та ти ж ідеш на неї на стадіон дивитися. І що тебе це дуже сильно хвилює, мене ні. І це звучить із всіх вуст і на всіх рівнях. Можливо Авангард і буде правонаступником Звягеля? Це поставило б взагалі всі крапки над "І".
 
RytansДата: Вівторок, 19.04.2011, 23:40 | Повідомлення # 97
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Andrey)
ага трохи прощитались

І кількість глядачів явно завищена !!!

 
Lampard1Дата: Середа, 20.04.2011, 09:01 | Повідомлення # 98
Вболівальник
Повідомлення: 34
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
А де будуть грати в нас чи на виїзді? І коли?

Lampard1
 
AndreyДата: Середа, 20.04.2011, 14:34 | Повідомлення # 99
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
І кількість глядачів явно завищена !!!

ну тут вже нема чому дивуватись, до 7 і то прощитались, а до 3000 тим більше......... wink

Додано (20.04.2011, 10:02)
---------------------------------------------

Quote (Lampard1)
А де будуть грати в нас чи на виїзді? І коли?

"Нива" (Бердичівський р-н) – "Авангард" (Новоград-Волинський). 2 травня о 15 годині

Додано (20.04.2011, 13:34)
---------------------------------------------
Визначились господарі 1/8 кубку області з футболу

В Житомирі відбулось жеребкування 1/8 кубка області з футболу на призи газети Житомирщини, який проводить обласна федерація футболу Опанащука. На засіданні ЖОФФ, яке відбулось в середу, 20 квітня, визначились господарі в матчах 1/8, які відбудуться 2 травня.

Ось ці пари (господарі вказані першими):

ФК «Бараші» - CК "Коростень"

«Овруч» – ФК "Ємільчине"

ФК "Миропіль" – ФК "Бердичів"

«Попільня» – «Любар»

«Штурм» (Олевськ) – Андрушівка

«Зоря-Енергія» (Романів) – «Прес» (Радомишль)

«Автомобіліст» (Стрибіж) – Коростенський р-н

«Нива» (Бердичівський р-н) – «Авангард» (Новоград-Волинський).

Матчі-відповіді відбудуться 7 травня.

Всі зустрічі розпочинаються о 15:00.

На жаль, дві житомирські команди, які приймали участь в розіграші кубка, програли зустрічі 1/16 і вибули з подальших змагань. Відтак кубок продовжиться вже без житомирян.


Чемпіонат області з футболу стартує в кінці травня

Питання проведення чемпіонату області з футболу обговорили на засіданні житомирської обласної федерації футболу Опанащука, яка відбулась в середу, 20 квітня, в приміщенні готелю Житомир.

Було вирішено, що цього року чемпіонат стартуватиме 20-21 травня. Перше коло планують зіграти до 10 липня. Друге коло має стартувати з 6 серпня. У вищій лізі попередньо гратиме 8 команд (житомирські "Арсенал" і СДЮСШ, ФК "Бердичів", новоград-волинський "Авангард", ФК "Бараші", "Прес" Радомишль, "Зоря-Енергія" Романів та СК "Коростень"). Першу лігу планують розділити на дві зони за географічною ознакою по 8 команд в кожній.

Цього року внесок за участь у вищій лізі становитиме 3500, у першій — 3000 гривень, плюс оплата за суддівство. Щодо останнього, то на засіданні підняли питання, аби команди оплачували роботу суддів не безпосередньо на матчах, а через федерацію. Щоб уникнути нарікань команд-гостей.

Більше інформації щодо чемпіонату і команд, які прийматимуть в ньому участь, з’явится після 10 травня, коли відбудеться чергові збори федерації.

Також, свій чемпіонат області планували провести і в федерації футболу, очолюваною Коцюбко. Хоча інформації щодо цих змагань поки немає.

Чвертьфінали кубку відбудуться 14 та 18 травня.

Джерело 20 хвилин


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua


Повідомлення змінив Andrey - Середа, 20.04.2011, 14:35
 
121212Дата: Четвер, 21.04.2011, 00:08 | Повідомлення # 100
Фанатік
Повідомлення: 222
Репутація: 11
Зауваження: 60%
Статус:
Quote (КРБК)
Він хоч для області нашої там чогось доб"ється, думай глибше .

Дивись глибше, це все для себе, тобто для нього - Литвина, а область - так собі, лише інструмент.


Хіммаш - найтитулованіша команда чемпіонату Житомирщини за всі часи незалежної України
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net