<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
B@storДата: Субота, 11.06.2011, 16:30 | Повідомлення # 281
Vip-вболівальник
Повідомлення: 87
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Малин чет не радует вообще...
 
zorya-enerqiyaДата: Субота, 11.06.2011, 21:41 | Повідомлення # 282
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Чемпіонат Житомирщини(Опанащук) ФК Зоря-Енергія 1:2 ФК Бердичів,напишіть хтось результати інших матчів,чи вони перенесені.

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
КРБКДата: Субота, 11.06.2011, 22:59 | Повідомлення # 283
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
Нажаль моя ідея зазнала фіаско.

Quote (alexx)
Гамма... Гриценко... Где-то я уже эти фамилии слышал...

Пацани, навіщо шукати винних. Це рішення політичне і десь, мабуть помста Коцюбку і не лише йому. А ти Швед цим фіналом хотів тільки підлити смальцю у відносини Авангард- Коцюбко- влада. У тебе це вийшло, конфлікт буде мати продовження. Якщо чесно , не заважали б Авангарду то мабуть і фінал провели б. Хай краще Коцюбко налагоджує контакт із владою, бо всерівно в нашій області все тримається на ній. І футбол не виключення.
Quote (shved)
Саме зусилля цих людей привело до занепаду місцевого футболу. Лише за півроку їм вдалося з лідера обласного футболу наше місто перетворити в аутсайдера. Дякуємо вам за це…

Швед ти ж з Гриценком і Горбаченком і іншими гравцями обговорював як діяти, коли конфлікт тільки починався, чи ти тоді діяв за вказівкою
 
zorya-enerqiyaДата: Субота, 11.06.2011, 23:04 | Повідомлення # 284
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Арсенал 5:0 ЖДЮСШ,

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
shvedДата: Неділя, 12.06.2011, 00:19 | Повідомлення # 285
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
А ти Швед цим фіналом хотів тільки підлити смальцю у відносини Авангард- Коцюбко- влада. У тебе це вийшло, конфлікт буде мати продовження.

КРБК, ти як наші політики у яких все добре і проблем інших не бачать. Фінал - це визнання міста, де футбол не простий звук. А ви з вашими інтригами його зруйнували. Стосунки з Коцюбком ви самі ж руйнуєте, а потім вилазите на сайт і пишете, що вам заважає одна людина. Мені цікаво, яке відношення фінал Кубка області має до Авангарду? Подумай своїми мізками, він міг наблизити Авангард до ЖОФФ Коцюбка, адже через тиждень відкриється трансферне вікно (аматорське), а воно ой як потрібне Авангарду. Але ви за три місяці звикли тільки когось звинувачувати у своїй немочності.

Quote (КРБК)
Швед ти ж з Гриценком і Горбаченком і іншими гравцями обговорював як діяти, коли конфлікт тільки починався, чи ти тоді діяв за вказівкою

Більше того і ти був присутній і поділяв мою думку, що потрібно знайти шлях примирення. А за чиєю вказівкою ти діяв надалі мені не відомо. Результат чого ви добилися вже на лице. Дратує інше, що ви цього не визнаєте, а шукаєте крайніх. Усі свої промахи вішаєте на інших. Ви просто слабаки.
Я не ховався за чужими спинами і відразу заявив, що виступаю проти того, що ви робите з нашою командою. Команда яка збирала повний стадіон і вразі поразок ніхто не залишав стадіон раніше фінального свистка. Я вільна людина, яка має свою думку і своє бачення футбольних справ.
 
КРБКДата: Неділя, 12.06.2011, 02:47 | Повідомлення # 286
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Мене аж верне від твоїх слів. І як ти виразився "вилазити на сайт" happy не такий він вже й високий. Навіть бажання пропадає сюди заходити. А твої слова я вже десь чув, якесь прямо чудо, всі хто спілкується з Васильовичем, починають говорити його словами. У неділю після 30 хвилинної обробки навіть Брюханов так заговорив.
Повторюю для всіх, не хочу більше до цієї теми повертатися-це Гордійчук своїми руками створив ФК Звягель-750, своїми руками його й зруйнував. І не потрібно нікого у цьому звинувачувати. Не Гамма, ні Гриценко чи Горбаченко чи влада- сам, Гордійчук , КРАПКА.
Шведе не дури сам себе, ти як і я це чудово знаєш, тому й мене бісить твоя позиція вірного справі Звягеля. Ти ж сам мені навіть назву Авангарда нашептував, бо Звягель на твою думку було б якось не логічно. А потім, а потім я все зрозумів. wink і , не тільки я. Тому я із командою а ти із сайтом Звягеля, сайтом ЖОФФ Коцюбка, брендом Гордійчука Звягель-750. На цьому ставлю крапку на твоєму сайті, який до речі ти обіцяв закрити, але це твоя справа. Дякую всім дописувачам, приємно було вас читати і дискутувати з вами. Всі хто захоче мене знайти ласкаво прошу на стадіон АВАНГАРД, фан-сектор, КРБК, що розшифровується як дитяче прізвисько Коробок. sleep
 
RossiДата: Понеділок, 13.06.2011, 12:21 | Повідомлення # 287
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Гордійчук створив команду а базіки її розвалили. Потрібно цінувати те що маєш, бо завтра цього може не бути. Ось і реальний приклад. Багато хто зхопив "зірочку" та зараз тільки дивиться на неї та чухає потилицю. Футбол для людей а не для інтрегантів і проведення фіналу було б справжнім подарунком для міста. Я в шоці
 
baxaДата: Понеділок, 13.06.2011, 13:04 | Повідомлення # 288
Вболівальник
Повідомлення: 11
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
ФК Полісся (Городниця) 1-0 ФК Керамік (Баранівка)

1111111111
 
RytansДата: Понеділок, 13.06.2011, 14:45 | Повідомлення # 289
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rossi)
Гордійчук створив команду а базіки її розвалили.


А хто ж ці БАЗІКИ ?

Часто можна тут прочитати , що ГАММА розвалив ЗВЯГЕЛЬ . Він що , під автоматом заставив гравців відмовитись від ВВГ ? Чому хоч половина гравців не залишилась в ЗВЯГЕЛІ ?
А якщо всі не захотіли грати під керівництвом ВВГ , значить причина тут не в ГАММІ !
Ніхто не принижує заслуги ВВГ , але за його словами він і сам не знає чому стався цей розвал (???).
Якби ми знали істинну причину розвалу , то може і по іншому до цього ставились .

А так залишається тільки надія на краще . cool

Додано (13.06.2011, 13:45)
---------------------------------------------
Майте на увазі , що ГАММА завжди в мене під вогнем критики .

 
AndreyДата: Понеділок, 13.06.2011, 14:53 | Повідомлення # 290
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Кубок Житомирщини
Фінал
Легіон (Житомир) - Титан (Іршанськ)


Поєдинок відбудеться на нейтральному полі, у місті Малин, 18 червня о 18.00.
Замовлені автобуси для вболівальників з Житомира. Збір біля готелю «Житомир», 18 червня о 15.30. Відправлення о 16.00. За додатковою інформацією телефонуйте 47-40-67.



Докладніше.....


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua


Повідомлення змінив Andrey - Понеділок, 13.06.2011, 14:54
 
stereoДата: Понеділок, 13.06.2011, 19:06 | Повідомлення # 291
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Подскажите кто забил гол за ФК Полісся (Городниця)???

sergio
 
RossiДата: Понеділок, 13.06.2011, 20:14 | Повідомлення # 292
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Ткачук Микола з кутового.
 
stereoДата: Понеділок, 13.06.2011, 21:35 | Повідомлення # 293
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
дякую

sergio
 
shvedДата: Вівторок, 14.06.2011, 17:34 | Повідомлення # 294
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (shved)
Нажаль моя ідея зазнала фіаско.

Офіційні документи.
Прикріплення: 7830695.jpg (137.1 Kb) · 6909887.jpg (107.2 Kb)
 
alexxДата: Вівторок, 14.06.2011, 19:37 | Повідомлення # 295
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
На цьому ставлю крапку на твоєму сайті,

Юра, я ж хочу тебя с 1000 сообщением поздравить!! Брось ты это...))) У каждого своё мнение. И это нормально. Наверное, правда где-то посередине.

Додано (14.06.2011, 18:37)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Офіційні документи

Если выражаться помягче.... ну если уж совсем мягко выражаться, то наша власть послала Коцюбка как можно дальше)) Интерестно, а все ли соревнования согласовываются с областным управлением???? Хотя, их же у нас практически нету.....)) "День Церсанита" тоже Гула утверждала?))) Цырк, ё-маё......
 
zorya-enerqiyaДата: Четвер, 16.06.2011, 00:45 | Повідомлення # 296
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Товариська гра Фк Миропіль 2:7 Фк Зоря-Енергія

Додано (15.06.2011, 23:45)
---------------------------------------------
Товариська гра Фк Миропіль 2:7 Фк Зоря-Енергія


Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
RytansДата: Четвер, 16.06.2011, 01:35 | Повідомлення # 297
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
наша власть послала Коцюбка как можно дальше))


Не признає влада Коцюбка . Навіть посаду в відповіді не вказує .... cool
 
shvedДата: П`ятниця, 17.06.2011, 17:00 | Повідомлення # 298
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Andrey)
Поєдинок відбудеться на нейтральному полі, у місті Малин, 18 червня о 18.00.

Малин теж зустрівся з натиском ОДА Житомирської області. Заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, особисто телефонував заму мера Малина (мер знаходиться у відпустці) з погрозами, що якщо вони проведуть фінал Кубка Житомирщини (Коцюбко) то зіткнуться з великими проблемами. Але своєчасне втручання мера Малина, розтавило усі крапки над і. Фінал як і планувалось відбудеться 18 червня у місті Малин о 18:00 (бажаючі відвідати цей матч телефонуйте мені 0631945239), більше того до мене дійшли чутки, що на наступних вихідних у Малині запланований і фінал Кубка Опанащука.
Ух як співпало wink
 
rozdumДата: П`ятниця, 17.06.2011, 17:30 | Повідомлення # 299
Vip-вболівальник
Повідомлення: 72
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, особисто телефонував заму мера Малина

Я взагалі шизію з цього всього. А от Балюрка треба буде десь перечепити на якійсь події і хай прокоментує. Побачим, мо буде нагода


журналіст, фотокореспондент, фотограф
 
shvedДата: П`ятниця, 17.06.2011, 18:04 | Повідомлення # 300
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (rozdum)
Балюрка треба буде десь перечепити на якійсь події і хай прокоментує.

Гарна ідея. Також хотілося б дізнатися як ОДА відноситься до того, що їхню федерацію (Опанащука) не визнає ФФУ? І як вони планують налагоджувати відносини з ФФУ? За які кошти функціонує федерація Опанащука?
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net