<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЖОФФ (Житомирська обласна Федерація футболу)
ЖОФФ
shvedДата: Понеділок, 25.07.2011, 19:55 | Повідомлення # 181
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (ZLIF-NAS)
Наступний матч в суботу. На стадіоні Авангард ми зможемо побачити нову-стару команду Звягель-750, в матчі (не факт що ця команда.) Легіон.

Навіщо розмістив це повідомлення у всіх розділах форуму? angry Я їх всі видалив!

Матч з Легіоном не відбудеться!
Гравці СК Легіон отримали відпустку до 1 серпня.
 
ZLIF-NASДата: Понеділок, 25.07.2011, 20:01 | Повідомлення # 182
Vip-вболівальник
Повідомлення: 70
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Навіщо розмістив це повідомлення у всіх розділах форуму? angry Я їх всі видалив!

Матч з Легіоном не відбудеться!
Гравці СК Легіон отримали відпустку до 1 серпня.


Я вибачаюсь більш так не буду. sob


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
RytansДата: Четвер, 28.07.2011, 08:42 | Повідомлення # 183
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
РАДЖУ ПРОЧИТАТИ : cool
---------------------------------

ЖОФФ-Житомирській обласній адміністрації: Пізнай істину і ти будеш вільним.

http://www.zhitomir.info/news_90836.html

Додано (28.07.2011, 07:42)
---------------------------------------------
РАДЖУ ПРОЧИТАТИ : cool
------------------------------------

Зая Авдыш : Рыжук в футболе ничего не понимает .

http://www.zhitomir.info/news_91053.html


Повідомлення змінив Rytans - Четвер, 28.07.2011, 10:00
 
shvedДата: П`ятниця, 12.08.2011, 20:43 | Повідомлення # 184
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
На Житомирщині футбольні війни тривають
Житомирська обласна федерація футболу повідомляє, що розміщена в газеті «Український футбол» інформація про порушення кримінальної справи проти голови ЖОФФ Коцюбко Олександра Петровича не відповідає дійсності.

На сьогоднішній день невідомими пройдисвітами широко розгорнуто «чорний піар» з метою дискредитації особисто Олександра Коцюбка.

Ніяких кримінальних справ проти Коцюбка А.П. не порушено.

В даний час підготовлено відповідну заяву до прокуратури Житомирської області про притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які спаплюжили чесне ім'я, робили замах на честь і гідність Олександра Коцюбка і завдали йому моральну шкоду.

Для успішного розкриття даного злочину, просимо редакторів газет, де була опублікована або, можливо, готується до публікації, інформація, що стосується порушення кримінальної справи проти Коцюбко А.П., повідомити імена, прізвища, адреси осіб, які надають таку інформацію за адресою 10014, м. Житомир, вул. Київська, 39, Житомирська обласна федерація футболу.

Прес-служба ЖОФФ

Від редакції. До редакції зателефонував і Олександр Петрович Коцюбко. На прохання прокоментувати зміст публікації він відповів наступне:

— А навіщо коментувати нісенітницю? Я зараз їду в УМВС, щоб взяти довідку, яка б спростувала ту фальшивку, котра бродить інтернетом. Я вам її обов’язково надішлю. Зрештою, я вже втомився від цих «футбольних воєн» на Житомирщині. Мені що більше немає нічого робити, як воювати?
Звичайно є! Я опікуюсь футбольним клубом, який виступає в чемпіонаті області, а 17 серпня стартує в Кубку України серед аматорських колективів, у мене тисяча дітлахів займається різними видами спорту у клубі «Легіон», врешті-решт ми започаткували кілька соціальних програм для інвалідів, малозабезпечених та багатодітних родин. Інколи сам себе запитую: ми, власне, у футбол колись почнемо грати в області? Чи будемо безкінечно воювати? Нічого більше не хочу говорити. Нехай цим займаються відповідні органи. Нехай вони шукають, хто це все розповсюджує.

Того ж дня редакція отримала ще один документ, який повністю спростовує зміст попереднього. Ось такі справи. Що ми сьогодні маємо? Два документа з УМВС, які суперечать один одному, коментар О.П. Коцюбка і жодних спростувань чи підтверджень з правоохоронних органів. Тобто, ніяких доказів про відкриття кримінальної справи насправді не маємо.


«УФ», ukrfootball.in.ua
 
RytansДата: П`ятниця, 26.08.2011, 23:09 | Повідомлення # 185
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Председатель Житомирской областной федерации футбола Александр Коцюбко предлагает интернет-пользователям выбрать достойных в Житомире лиц, которые заслуживают наград от Федерации Футбола Украины.

http://zhzh.info/news/2011-08-26-10747
 
GRADДата: Неділя, 11.09.2011, 15:48 | Повідомлення # 186
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Председатель Житомирской областной федерации футбола Александр Коцюбко предлагает интернет-пользователям выбрать достойных в Житомире лиц, которые заслуживают наград от Федерации Футбола Украины.

А якого там тільки Житомир? В районах що кандидатів не знайшлося? І Рижук там взагалі яким боком. Чи Коцюбко вирішив вислужитись або навпаки висміяти результатами голосування владу.
 
борманДата: Неділя, 11.09.2011, 23:48 | Повідомлення # 187
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Пане Коцюбко ! Викиньте, будь-ласка 90% списку, тоді буде з кого вибирати !

Борітеся - поборете
 
rozdumДата: Понеділок, 12.09.2011, 19:26 | Повідомлення # 188
Vip-вболівальник
Повідомлення: 72
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Виконком ЖОФФ Коцюбко визначив кандидатів на нагороди від ФФУ

Є ось такий попередній список - http://www.footballzt.com/2011....na.html

коментуємо)


журналіст, фотокореспондент, фотограф
 
shvedДата: Понеділок, 12.09.2011, 19:56 | Повідомлення # 189
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (rozdum)
Номінація - "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України"
Гордійчук Василь Васильович - голова правління ФК "Звягель-750" (Новоград-Волинський)

О-о-о-о-о...... Є і наші люди. Приємно.
 
zorya-enerqiyaДата: Понеділок, 12.09.2011, 23:47 | Повідомлення # 190
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
З всім згоден

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
shvedДата: Вівторок, 13.09.2011, 02:08 | Повідомлення # 191
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Житомирська обласна федерація футболу напише листи меру, прокуратурі і депутатам ВР.
В понеділок, 12 вересня, в житомирському будинку офіцерів відбулось розширене засідання виконавчого комітету Житомирської обласної федерації футболу, на якому було присутні 17 членів виконкому.

Головна мета зборів - визначити кандидатів для нагородження з нагоди 20-річної роботи ФФУ. Перед цим обласна федерація розіслала листи на районні і міські осередки з проханням назвати достойних кандидатів і провела голосування в житомирських ЗМІ. На основі отриманих результатів були сформовані списки на нагородження. Їх відправлять для затвердження в ФФУ і в житомирську ОДА. Самі ж нагороди мають вручатись 1 грудня в Києві.

Варто зазначити, що обласна федерація вирішила номінувати орденом за заслуги Заю Зедовича Авдиша. Якщо цю кандидатуру одобрять в ФФУ, Зая Зедович отримає орден з рук Президента України Віктора Януковича.

Також на засіданні виконкому було вирішено направити звернення до міської ради про відведення землі за адресою Островського, 3, для будівництва стадіону. Це має бути копія стадіону Баннікова в Києві. Фінансувати проект має ФФУ

Виконком також розглянув питання щодо проведення дитячого турніру “Шкіряний м'яч”. Було вирішено направити звернення до депутатів ВР і уряду з прохання вплинути на обласних чиновників, які не виконують державні ж програми щодо розвитку спорту і футболу і не проводять цей турнір вже більше п'яти років.

На прохання голови Житомирської міської федерації футболу В. Ткача, було вирішено направити звернення в прокуратуру щодо законності асфальтування стадіону Електровимірювача.


Джерело: Рупор Жимтомира
 
shvedДата: Четвер, 10.11.2011, 01:47 | Повідомлення # 192
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Цікаво, а як надалі будуть розвиваться події? Маю на увазі протистояння двух хфедерацій (Коцюбко vs. Опанащук).
Минулі зимні канікули були гарячими, але, на мій погляд, робота у цьому році обох просто ганебна.
Що очікує на нас цієї зими?
wink
 
stereoДата: Четвер, 10.11.2011, 20:41 | Повідомлення # 193
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Работайте а не ждите зимы

sergio
 
GRADДата: Четвер, 10.11.2011, 21:08 | Повідомлення # 194
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (stereo)
Работайте а не ждите зимы

Поки що там одні свята-виїзд у Київ на Україна-Германія, ювілей ФФУ, матч Україна-Австрія. Якщо у ФФУ не поставлять крапку у цьому бардаку, роботи ніякої ми не побачимо. Хіба що наступного року команди, які захочуть у аматори перейдуть до Коцюбка.
 
shvedДата: П`ятниця, 11.11.2011, 04:13 | Повідомлення # 195
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (GRAD)
Якщо у ФФУ не поставлять крапку у цьому бардаку, роботи ніякої ми не побачимо.

Крапки замало, потрібен знак оклику!
Після засідання Виконавчого комітету ФФУ, який відбувся 7 листопада, на офіційному сайті ФФУ, у розділі ЖОФФ, нарешті з'явилось прізвище голови ЖОФФ.
Детальніше дивіться на сайті ФФУ.

Quote (GRAD)
Поки що там одні свята-виїзд у Київ на Україна-Германія,

Дійсно, на цю гру багато хто їде з ЖОФФ, ще і нас (вболівальників ФК Звягеля-750) запрошують приєднатися до когорти представників футбольної Житомирщини, але білети ми самі собі пробили і транспорт самі собі організували...
Так, що, вісім рил (+1 підліток) їде до alexxa у гості! Зустрічай друже!
P.S. А сьогодні дізнався, що наш ряд на НСК Олімпійський розділять вболівальникі ФК Бердичів, котрі також роздобули тікети на цей матч.
 
GRADДата: П`ятниця, 11.11.2011, 11:59 | Повідомлення # 196
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Так, що, вісім рил (+1 підліток) їде до alexxa у гості! Зустрічай друже! P.S. А сьогодні дізнався, що наш ряд на НСК Олімпійський розділять вболівальникі ФК Бердичів, котрі також роздобули тікети на цей матч.

Буде ще вісім, правда без квитків, сподіваюсь перед матчем проб"ємо. Бісить одне- добилися Євро, побудували стадіони, а квитки по старинці бариги продають,ГАНЬБА. Федерація не працює ані у Києві ані в Житомирі. Останні зробіть на сайті розділ та й організуйте придбання квитків через інтернет. Слабо. Тільки для себе й постаралися і дуже горді з того що весь виконком туди запрошений. Лузери.
 
rozdumДата: Вівторок, 15.11.2011, 19:42 | Повідомлення # 197
Vip-вболівальник
Повідомлення: 72
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
А може мені хто підказати - часом, голова Новоград-Волинської районної федерації футболу і перший заступник голови райдержадміністрації асом - це не одна і та ж людина?

походу мова про ЖОФФ Опанащука


журналіст, фотокореспондент, фотограф
 
GRADДата: Середа, 16.11.2011, 15:58 | Повідомлення # 198
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (rozdum)
А може мені хто підказати - часом, голова Новоград-Волинської районної федерації футболу і перший заступник голови райдержадміністрації асом - це не одна і та ж людина? походу мова про ЖОФФ Опанащука

Знаєш прізвище- назви. Наскільки я знаю цю людину(голова Н-В рфф) ще не вибрали.
 
rozdumДата: Середа, 16.11.2011, 18:20 | Повідомлення # 199
Vip-вболівальник
Повідомлення: 72
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Знаєш прізвище- назви. Наскільки я знаю цю людину(голова Н-В рфф) ще не вибрали.


Так я тому і питаю, що не знаю прізвищ ні голови/заступника райдержадмінстрації, ні прізвище голови районної федерації. Тому і цікавлюсь.
Просто походу в Житомирському і Черняхівськогому районах застпники голови райдержадмінстрації також очолюють районні федерації. Стало цікаво, яка ситуація в інших районах)


журналіст, фотокореспондент, фотограф
 
GRADДата: Четвер, 17.11.2011, 00:22 | Повідомлення # 200
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (rozdum)
Так я тому і питаю, що не знаю прізвищ ні голови/заступника райдержадмінстрації, ні прізвище голови районної федерації. Тому і цікавлюсь.
Просто походу в Житомирському і Черняхівськогому районах застпники голови райдержадмінстрації також очолюють районні федерації. Стало цікаво, яка ситуація в інших районах)

Скажу точно , у нас не так. Опанащук ще до нас не добрався. Керівникам нашим і без футболу вистачає :D. Ці питання загостряться з загостренням ситуації в Житомирі. В названих тобою районах під час виборів Опанащука владні люди і виступали в ролі очільників районних і міських голів ФФ. Сам розумієш -політика.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЖОФФ (Житомирська обласна Федерація футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net