<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2010
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2010
stereoДата: Вівторок, 05.10.2010, 12:51 | Повідомлення # 301
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
так все таки стадион дискфалифицирован или нет?

sergio
 
shvedДата: Вівторок, 05.10.2010, 15:25 | Повідомлення # 302
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (stereo)
так все таки стадион дискфалифицирован или нет?

Апеліційна комісія ЖОФФ скасувала рішення КДК. Виходить на нашому стадіоні можна проводити матчі!!!
 
zvyagel750Дата: Вівторок, 05.10.2010, 15:38 | Повідомлення # 303
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Швед а що там вирішили за цей матч що ми маои з Коростенем грати?

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
stereoДата: Вівторок, 05.10.2010, 16:35 | Повідомлення # 304
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
и было ли сегодня заседание в ЖОФФ которое планировалось на 5 число?

sergio
 
AndreyДата: Вівторок, 05.10.2010, 20:04 | Повідомлення # 305
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Так було сьогодні засідання чи ні?

Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
shvedДата: Вівторок, 05.10.2010, 22:45 | Повідомлення # 306
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Засідання сьогодні не відбулося, по неперевіреній інформації має відбутися завтра.
 
RytansДата: Вівторок, 05.10.2010, 23:07 | Повідомлення # 307
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Апеліційна комісія ЖОФФ скасувала рішення КДК. Виходить на нашому стадіоні можна проводити матчі!!!

А хто може відмінити рішення Апеляційної комісії ??

Додано (05.10.2010, 22:07)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Гордійчук та Журавський (ДЮФК) домовилися зіграти у минулу суботу у Новограді, але Чернявський відмовився надати арбітрів для обслуговування цього матчу. Ось такі домовляння.
Як що маєш на увазі перерву між колами, то відповідь очевидна - жодна команда не погодилась зіграти пропущені матчі, тому, що гравці отримали відпустку і велика кількість відправилися відпочивати на моря.

Ще раз пишу : ЧО проходить не по домовленностях, а під керівництвом ОФФ !!! Матч назначається і ВСЕ !!!!
 
ЧупакабраДата: Середа, 06.10.2010, 03:01 | Повідомлення # 308
Вболівальник
Повідомлення: 20
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Вы что такое говорите? какие могут быть игры в летний перерыв между 1 и 2 кругом? (который был наверное больше месяца) игроки новограда на море smile
Швед,ты ещё раз подтвердил что все подстроились под новоград) пожалуйста нам не жалко:) лишь бы вы не говорили что (как написал один из ваших преспешников) "вся область против новограда"!
Потому что это не такдля меня к примеру,все команды ровны и отношусь я ко всем одинаково хорошо,но факт есть факт,бардак чемпионата области 2010 начался со звягеля,так что будь те добры....
 
RytansДата: Середа, 06.10.2010, 09:22 | Повідомлення # 309
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Чупакабра)
Вы что такое говорите? какие могут быть игры в летний перерыв между 1 и 2 кругом? (который был наверное больше месяца) игроки новограда на море

Это вопрос с иронией или всерьез ???

 
shvedДата: Середа, 06.10.2010, 09:31 | Повідомлення # 310
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Чупакабра)
пожалуйста нам не жалко:) лишь бы вы не говорили что (как написал один из ваших преспешников) "вся область против новограда"!

Гадаю, що багато відвідувачів цього сайту хотіли б дізнатись, кого ви маєте на увазі під словами "нам не жалко".
Quote (Чупакабра)
какие могут быть игры в летний перерыв между 1 и 2 кругом? (который был наверное больше месяца) игроки новограда на море

Не тільки гравці Звягеля, ви також в цей час скоріш за все там відпочивали...
Quote (Чупакабра)
бардак чемпионата области 2010 начался со звягеля,так что будь те добры....

Вибачайте, але за своїх ми будемо боротися усім містом!!! Тому дуже сподіваюсь, що пан голова візьметься за розум і вже найближчої суботи ми зіграємо законий матч чемпіонату!!!
 
RytansДата: Середа, 06.10.2010, 09:49 | Повідомлення # 311
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Яка гарантія , що матч відбудеться цієї суботи (09.10) ??
 
alexxДата: Середа, 06.10.2010, 10:39 | Повідомлення # 312
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
... немного из "Википедии":

"Чупака́бра (исп. chupacabras, chupar — сосать и cabra — коза, дословно «сосущий коз»), также «козий вампир» — мифическое существо, убивающее домашних животных. Достоверных научных сведений, подтверждающих существование чупакабры, нет.
Считается, что чупакабра охотится ночью и нападает на беззащитных животных, высасывает кровь и исчезает.[1]"

Шановна Чупакабра, мы, болельщики "Звягеля", наблюдаем уже несколько недель как Вы пытаетесь оправдать тот бардак, который сейчас творится и переложить полностью всю вину на команду из Новограда. Цитирую: [u]"...но факт есть факт,бардак чемпионата области 2010 начался со звягеля,так что будь те добры.... ".[/u]. Таким образом, Вы обвинили нашу команду в том, что это именно "Звягель" стал возмутителем спокойствия в тихом болоте ЖОФФ. Я не хочу обратно-таки спекулировать на теме вице-чемпионства Украины (мол, область прославляем). Не надо - мы поняли, что это достижение кроме нашей команды и наших болельщиков (друзей наших болельщиков) НИКОМУ больше нахрен не надо.... А вся эта возня началась задолго до начала сезона этого чемпионата. А игра против "Химмаша" и её последствия стали апофеозом всей работы некоторых функционеров ЖОФФ... Думайте, что творите!!!!!!!!! Так как любят футбол в нашем городе - не любят ни в одном городе области, и лишить Новоград футбола - это наплевать в души тех тысяч болельщиков, которые собираются на стадионе.

Мне также очень хотелось бы узнать, чьи интересы Вы, Чупакабра, здесь защищаете. Кто Вы?????? Лично у меня складывается такое мнение, что под этим ником скрывается сам господин Чернявский. В крайнем случае, кто-то из его ближайшего окружения, однодумэць (правая-левая рука)............................

 
stereoДата: Середа, 06.10.2010, 12:35 | Повідомлення # 313
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
у кого є інформація про суботу??

sergio
 
AndreyДата: Середа, 06.10.2010, 13:17 | Повідомлення # 314
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote
Останній тур запланований на 9 жовтня, але у все тому ж регламенті змагань є пункт у якому сказано, що останній тур повинен відбутися, тоді коли будуть зіграні усі пропущені матчі чемпіонату.

Так як ми будемо іграти 9 жовтня з Бердичевом? wacko


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
shvedДата: Середа, 06.10.2010, 15:01 | Повідомлення # 315
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Наша команда готується до гри, ФК Бердичів наскільки мені відомо теж готується до візиту у Новоград, але сказати, що 100% відбудеться матч, я поки не можу.
Слідкуйте за повідомленнями на сайті. Як тількі відбудуться якісь зміни, наш сайт про це відразу повідомить.
 
ЧупакабраДата: Середа, 06.10.2010, 16:01 | Повідомлення # 316
Вболівальник
Повідомлення: 20
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Шведу-"нам"-болельщикам футбола.
Алеxxу- кто я? я человек который распологается немножко ближе ко всему тому о чём мы здесь говорим чем ты.
Чьи интересы защищаю? ну если ты не внимательно читал я повторюсь,уважаю и люблю все команды в области хотя бы за то что они заявились и играют,нам болельщикам есть на что смотреть. Живу в киевской области и часто приезжаю в то ли коростень то ли новоград ,житомир,романов посмотреть футбол. вот только в барашах не был. Правая рука Чернявы? не смешите,я сам этого мента бердичевского не люблю,потому что они все взяточники.....вот мне понравилась заявка барешей на сезон:) 150 человек в заявке и дозаявляют когда хотят,хотя в регламенте есть строгие сроки так сказать "трансферного окна"
 
stereoДата: Середа, 06.10.2010, 16:15 | Повідомлення # 317
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
знаю что в Барашах после первого тура(игра с Химмашем) ушло 4 человека основного состава (Ганько Ищюк Борисюк Зайчковский)в Арсенал... и им разрешили играть за команду из Сінгуры поэтому наверно и добавили людей ФК Бараши в заявку

sergio
 
slemДата: Середа, 06.10.2010, 18:44 | Повідомлення # 318
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Чупакабра представляє інтереси Романова, хоча любить брехати.
 
shvedДата: Середа, 06.10.2010, 19:38 | Повідомлення # 319
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Чупакабра)
я человек который распологается немножко ближе ко всему тому о чём мы здесь говорим

Ну по твоїм повідомленням я і так зрозумів, що ти близький до ЖОФФ, тим більш крім тебе Черняву, ніхто ще так не називав wink
Quote (Чупакабра)
Чьи интересы защищаю? ну если ты не внимательно читал я повторюсь, уважаю и люблю все команды в области хотя бы за то что они заявились и играют,нам болельщикам есть на что смотреть

Приємно, що хоч хтось в області інтереси команд захищає wink Ось і ми захищаємо інтереси нашої команди. Цілком згоден, що якесь покарання (в межах розумного), потрібно нам дати, але як подивитись на інцеденти які відбулись на протязі чемпіонату в інших містах, трохи за свою "державу" прикро. Тому і боримся, щоб футбол був у місті!
Quote (Чупакабра)
Правая рука Чернявы? не смешите,я сам этого мента бердичевского не люблю,потому что они все взяточники

Ось ще одна причина, чому ми хочимо аби Чернявський залишив ЖОФФ!!! Хоча і його наступник впевнений кращим скоріш за все не буде angry .
 
adeyДата: Середа, 06.10.2010, 21:18 | Повідомлення # 320
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Чупакабра)
бардак чемпионата области 2010 начался со звягеля

повністю згідний - ключові цифри "2010"
в ЖОФФі давно був бардак, але в цьому році все почалося з Новограда.
тут ви вже нікуди не дінетесь - то буде уроком на майбутнє.
крім того, ваше срібло на аматорах це, без сумніву, велике досягнення обласного футболу,
і саме через це я до вас не маю претензій smile лише щирі привітання.


Повідомлення змінив adey - Середа, 06.10.2010, 21:19
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2010
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net