<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
BruhanovДата: Субота, 19.05.2012, 20:47 | Повідомлення # 1041
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
По грі "Полісся"-"Бараші". Гра була рівною — 0:0 закономірні. Хоча в першому таймі Городниця мала декілька нагод, щоб забити. Перемога "Полісся" в один м’яч не викликала б здивування.

Після матчу переговорив із кількома авторитетними людьми, наближеними до "Авангарду". Кажуть "5 колесо" ледь не лежало біля дверей Суркіса, аби той не допустив "Авангард" до участі в чемпі аматорів. Що тут ще сказати? Пересічному любителю футболу в Новограді, мабуть, це все — все одно. Але для тих, хто розуміється, це вкотре говорить: "5 колесо" зупинило розвиток футболу в Новограді! Шкода, що при цьому знайдуться прихвосні, які ідеалізують "5 колесо", й будуть його при цьому всіляко відбілювати....
 
BruhanovДата: Неділя, 20.05.2012, 02:19 | Повідомлення # 1042
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Чемпіонат України серед аматорських команд 2012 року Група 1 2 тур (16 травня) ФК Володарка (Київська обл.) - Карпати (Коломия, Івано-Франківська обл.) 0:0 Одек (Оржів Рівненська обл.) - Ретро (Ватутіне Черкаська обл.) 2:0 Легіон (Житомир) - ФК Тернопіль (гра відбудеться 25 травня)


А десь тут могли би бути ми... Могли б, якби не "5 колесо"...

Додано (20.05.2012, 01:19)
---------------------------------------------
Вболівалькиків "Челсі" з перемогою! Хоч я і не вболівав за цю команду, але радий, що Шева — №1 і єдиний, хто з України вигравав цей трофей. Чесно кажучи, радий, що трофей не дістався "кроту", бо, хоч і поважаю Тимощука, але "крот" є "крот" happy

 
ЯцекДата: Неділя, 20.05.2012, 11:30 | Повідомлення # 1043
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Скільки людей, стільки й поглядів на новоградський футбол.Мої думки:
-у цьому році Авангард грати на Україну не має права. Хай спочатку виграє першість (або кубок) області;
-у цій ситуації мені більше всього шкода наших футболістів, які планували грати на Україну.
-у зв"язку з тим. що офіційним головою ЖООФ став Коцюбко- все стане на свої місця.Пора об"єднувати житомирський футбол.Всі результати кубку Опанащука ліквідувати;
-розбрат у звягельскому футболі- це дурепство ( як і коментарі деяких);
-Авангарду більше звернути увагу на свої організаційні питання( починаючі з афіш і до фінансування);
-Якщо ВВГ та міська влада таки палкі прихільники новоградського футболу, то їм потрібно знаходити спільну мову і творити боєздатну команду. А назву ій дати зовсім нову;

Брюханов, якщо у мене і є в тексті граматичні помилки-то не критикуй дуже(як і Шахтар-чемпіона України. До ньго КД ще далеко.До речі: вболіваю за КД).


Повідомлення змінив Яцек - Неділя, 20.05.2012, 11:38
 
GRADДата: Неділя, 20.05.2012, 22:02 | Повідомлення # 1044
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Після матчу переговорив із кількома авторитетними людьми, наближеними до "Авангарду". Кажуть "5 колесо" ледь не лежало біля дверей Суркіса, аби той не допустив "Авангард" до участі в чемпі аматорів.

Як мені шкода людей які засліплені величчю до Звягеля і ВВГ.
 
shvedДата: Понеділок, 21.05.2012, 01:01 | Повідомлення # 1045
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (GRAD)
Як мені шкода людей які засліплені величчю до Звягеля і ВВГ.

Краще себе пожалій, а то вже ці соплі особисто мені надоїли. Якщо для Авангарду ВВГ такий великий і всемогутній, то як Авангард ще на плаву до цих пір тримається?
Звісно, що ВВГ у більшій мірі зацікавлений (соріш за все), аби Авангарду багато чого не вдалося, але зустрічатись з Суркісом (на передодні старту Євро!!!) і просити, аби той заборонив грати Авангарду у аматорах!? Саме це вам вбили в голову наближені люди до Авангарду?

Все набагато простіше. Авангард не грав у минулому році у чемпіонаті області (легітимному), який визнає ФФУ. Теж ФФУ визнає і чемпіонат аматорів. Виходить, що ЖОФФ цілком законно не дала дозвіл на участь у аматорах Авангарду. Більше того Коцюбко, ще у минулому році попереджав, що без участі Авангарда у чемпіонаті області не дасть дозвіл, але наші все таки якось заявились у чемпіонат (це я про минулий рік). А тепер виходить, що ВВГ настільки великий, що і Литвина обійшов, геть до самого Суркіса дібрався, якому на передодні Євро зовсім нема чого робити, а займатись Авангардом?

Тому хватить вже із себе ображених корчить. По закону, дійсно Авангард не має право грати у аматорах, а по людському можна було це вирішити, але краще бути без аматорів, а ніж на колінах перед ВВГ (здається саме такі слова написав Град). По іншому ніхто не вміє домовлятись.

Вибачайте, що різко, але вже дістали.

P.S. Для Брюханова: запам'ятай, що 5 колесо, це запаска, а вона іноді відіграє дуже важливу роль, особливо якщо зібрались в далеку поїздку!
 
GRADДата: Понеділок, 21.05.2012, 01:50 | Повідомлення # 1046
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Звісно, що ВВГ у більшій мірі зацікавлений (соріш за все), аби Авангарду багато чого не вдалося, але зустрічатись з Суркісом (на передодні старту Євро!!!) і просити, аби той заборонив грати Авангарду у аматорах!? Саме це вам вбили в голову наближені люди до Авангарду?

Тоді поясни, як у Авангарда були підписані всі заявкові папери і на руках були картки футболістів.
Quote (shved)
Якщо для Авангарду ВВГ такий великий і всемогутній, то як Авангард ще на плаву до цих пір тримається?

happy happy happy
Quote (shved)
Все набагато простіше. Авангард не грав у минулому році у чемпіонаті області (легітимному), який визнає ФФУ. Теж ФФУ визнає і чемпіонат аматорів. Виходить, що ЖОФФ цілком законно не дала дозвіл на участь у аматорах Авангарду.

Грати у аматорах можна і без чемпіонату і кубку УВАЖНО перечитай статтю 7 положення. Які всі законні стали. Ану пригадай Звягельські трофеї. Особливо суперкубок. А ще в пам"яті чекання ментів на Авангарді. ЗАКОННО. biggrin Нема футболу а ти несеш якусь маячню про закон.
Без Васі в аматорах не обійшлося. Але кому я це все тут розказую, на сайті Звягеля-750, дарма що неофіційному. Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750-shved, сонце Команди ЗВЯГЕЛЬ 750-Вася. Вибачайте, що різко, але вже дістали wink
 
shvedДата: Понеділок, 21.05.2012, 02:09 | Повідомлення # 1047
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (GRAD)
Тоді поясни, як у Авангарда були підписані всі заявкові папери і на руках були картки футболістів.

І що у них це позабирали? Чому? Напиши офіційну версію відмови, а не ніхто нічого не пояснював. Я телефонував в ААФУ питав чому не грає Авангард в аматорах, пояснили, що без дозволу ЖОФФ заявити не можуть. Значить є у них на це підстави.

Quote (GRAD)
Грати у аматорах можна і без чемпіонату і кубку УВАЖНО перечитай статтю 7 положення.

Ще раз, так чому не граєте? Яких документів не вистачило? Хто не дозволив?

Quote (GRAD)
Ану пригадай Звягельські трофеї. Особливо суперкубок.

Лєгко. У суперкубку області повині були зустрічаються чемпіон області (Звягель-750) та володар кубку (Хіммаш). Які ще питання? Хто там повинен був грати?

Quote (GRAD)
Без Васі в аматорах не обійшлося.

Можливо, я це не виключаю (дивись моє попереднє повідомлення), але це все відбувалось з ініціативи ЖОФФ. Навть на сайті ЖОФФ вам офійно розжували,ще 25 квітня.
 
rozdumДата: Понеділок, 21.05.2012, 11:40 | Повідомлення # 1048
Vip-вболівальник
Повідомлення: 72
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
shved, GRAD, а вам не здається, що правда десь посередині. Є правила і немає сенсу чперечатись, що комусь можна ці правила обходити, а комусь ні. Але з іншого боку в даному випадку аматори для ЖОФФ - це метод шантажу і тиску, а футбол подібним методами не відродиш. Потрібно вести переговори і домовлятись, шукати партнерів, а не просто сидіти і отаким чином "заманвати" команди

журналіст, фотокореспондент, фотограф
 
shvedДата: Понеділок, 21.05.2012, 11:47 | Повідомлення # 1049
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (rozdum)
а вам не здається, що правда десь посередині.

Здається. І я це чудово розумію. У Коцюбки аматори це єдиний козир (навіть після вироку суду), ось тому він намагається цим скористатись. Хоча правильніше сказати - шантажувати.
 
GRADДата: Понеділок, 21.05.2012, 12:10 | Повідомлення # 1050
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Здається. І я це чудово розумію. У Коцюбки аматори це єдиний козир (навіть після вироку суду), ось тому він намагається цим скористатись. Хоча правильніше сказати - шантажувати.

Ну нарешті, щось починає доходити. Я давно Коцюбко писав що з командами потрібно працювати, а не сидіти і займатися шантажем. Хоча мабуть вони краще робити можуть саме це.

Quote (shved)
І що у них це позабирали? Чому? Напиши офіційну версію відмови, а не ніхто нічого не пояснював. Я телефонував в ААФУ питав чому не грає Авангард в аматорах, пояснили, що без дозволу ЖОФФ заявити не можуть. Значить є у них на це підстави.

Quote (shved)
Ще раз, так чому не граєте? Яких документів не вистачило? Хто не дозволив?

Не будьте наївними, наче дорослі вже. А що ти чекав що тобі скажуть в ААФУ? Коцюбко там чітко заявив, я наводжу порядок в житом.футболі, б.ласка не заважайте- це перше. Друге- або в аматорах грає Легіон або Авангард. А ті пояснення на сайті ЖОФФ хай залишить собі. Ти думаєш не робили спроб із ним домовитися. Він же як дитя, то знайти в Житомирі не можна, то трубу не бере. Почитай мою хронологію подій із заявкою в аматори, все що там я писав, саме так розгорталися події. Просто Авангарду мабуть потрібно було зробити паузу,залягти на дно, не афішувати заявку. Просто розумієш, скрізь шпійони і шавки, які плескають в долоні від незаявки Авангарда.
 
LeonUДата: Понеділок, 21.05.2012, 20:54 | Повідомлення # 1051
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Просто розумієш, скрізь шпійони і шавки, які плескають в долоні від незаявки Авангарда.

Интересно получается:то в аматорах играют Авангард,Металлург(Малин), Коростень и Арсенал, и никому в башку моча не вдарила, есть там чемпион области или финалист кубка, просто заявили и всё! А тут начинают басни рассказывать про участие или наоборот неучастие в ЧО или КО. Ясно ведь как божий день: п.Коцюбко ооооочень хочется видеть собственный Легион в аматорах, во второй лиге, и даже в первой!!! Авангард же может этому сильно помешать!!! Чего тут обижать друг друга, плеваться желчью и т.п. Давайте лучше решать, как нам помочь ГОРОДУ вернуть футбол!!!
 
BruhanovДата: Вівторок, 22.05.2012, 01:16 | Повідомлення # 1052
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LeonU)
Интересно получается:то в аматорах играют Авангард,Металлург(Малин), Коростень и Арсенал, и никому в башку моча не вдарила, есть там чемпион области или финалист кубка, просто заявили и всё! А тут начинают басни рассказывать про участие или наоборот неучастие в ЧО или КО. Ясно ведь как божий день: п.Коцюбко ооооочень хочется видеть собственный Легион в аматорах, во второй лиге, и даже в первой!!!


+10000000000000000!

Quote (shved)
P.S. Для Брюханова: запам'ятай, що 5 колесо, це запаска, а вона іноді відіграє дуже важливу роль, особливо якщо зібрались в далеку поїздку!


Запам’ятай: запаска має лежати в багажнику й не заважати іншим чотирьом колесам, а також терпляче чекати свого часу, при цьому не підбурюючи водія авто без причини відкрутити якесь із коліс і замість нього причепити запаску. ІМХО.

З.І. Я думаю, багато хто в Новограді (в тому числі й я) вдячні ВВГ за ініціативу й активний вклад у відродження нашого місцевого футболу. Словами вдячності він, на мою думку, обділений не був — дякувала влада, прості вболівальники тощо. Але тепер, коли "Звягель" ніде не грає і такої команди фактично немає, можна було би просто залишитися стороннім спостерігачем і не втручатися в подальший перебіг футбольних подій. Це було би по-людськи. Але ж ми бачимо протилежне. Тож, природно, що дехто (в тому числі й я) перейшов від подяк до докорів і образ.

Додано (22.05.2012, 00:16)
---------------------------------------------

Quote (Яцек)
Брюханов, якщо у мене і є в тексті граматичні помилки-то не критикуй дуже(як і Шахтар-чемпіона України. До ньго КД ще далеко.До речі: вболіваю за КД).


Половина твоїх поглядів на новоградський футбол — це утопія. Буде натхнення — напишу детальніше, що саме мав на увазі. А щодо граматичних помилок, то я й себе за них критикую. Це — нормально, але раз просив, то не буду.

Нинішньому ДК до нинішнього ШД дійсно далеко. Але я би не поспішав стверджувати, що Україна за десять років отримала ще одну Велику команду. Зрештою, солодшими будуть цукерки, які ми збиратимемо, коли перекинеться КАМаз на нашій вулиці...


Повідомлення змінив Bruhanov - Вівторок, 22.05.2012, 01:09
 
FeniksДата: Вівторок, 22.05.2012, 21:41 | Повідомлення # 1053
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 57
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус:
Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2012 р.
Група 1
ІІІ тур
22.05. «Ретро» (Ватутіне) — «Легіон» (Житомир) — 1:0
22.05. ФК «Тернопіль» — ФК «Володарка» — 2:0
23.05. «Карпати» (Яремче) — ОДЕК (Оржів)
 
BruhanovДата: Вівторок, 22.05.2012, 23:58 | Повідомлення # 1054
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Feniks)
«Ретро» (Ватутіне) — «Легіон» (Житомир) — 1:0


Хай мене зараз знову обізвуть неадекватом, але так тому "Легіону" й треба! Вболіваймо за наших! А якщо наших у цьому турнірі немає (...), то пропоную глорити за європейським принципом. Гадаю, хто у футболі не дилетант, той мене зрозуміє.
 
shvedДата: Середа, 23.05.2012, 00:37 | Повідомлення # 1055
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
"Ретро" - "Легіон" 1:0.
Гол: Каплюченко - 82 хв.

У рамках третього туру Аматорської ліги ватутінське "Ретро" на власному полі мінімально переграло житомирський "Легіон". Єдиний гол в активі ватутінців забив центральний захисник Федір Каплюченко.

А ще футболісти "Ретро" на прикінці 1 тайму не реалізували 11-ти метровий удар. А на початку матчу житомиряни забили гол, але арбітр зафіксував положення позагрою.
 
BruhanovДата: Середа, 23.05.2012, 00:58 | Повідомлення # 1056
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
А ще футболісти "Ретро" на прикінці 1 тайму не реалізували 11-ти метровий удар. А на початку матчу житомиряни забили гол, але арбітр зафіксував положення позагрою.


Словом, немає кому кричати "Браво, федерація". Одним "точку" дали — вони не забили, іншим — гол не зарахували. Куди котиться наш футбол? smile

А якщо серйозно. Я там, наче, бачив, що це "Ретро" перед цим вигребло від "Одека". То за таких розкладів мені не зрозуміло, що з себе може представляти "Легіон". Ганьба області? ІМХО, ми б не гірше зіграли (...).
 
LeonUДата: Середа, 23.05.2012, 15:30 | Повідомлення # 1057
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
То за таких розкладів мені не зрозуміло, що з себе може представляти "Легіон". Ганьба області? ІМХО, ми б не гірше зіграли (...).

Висновок який? Треба вигравать Кубок сто (ім.Коцюбка) а уж восені в аматорському Кубку показать хто ми є!
 
BruhanovДата: Середа, 23.05.2012, 16:45 | Повідомлення # 1058
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LeonU)
Висновок який? Треба вигравать Кубок сто (ім.Коцюбка) а уж восені в аматорському Кубку показать хто ми є!


Дуже довго чекати. Кажуть, що ложка доцільна під обід. От і зараз місцевий футбол був би востребуваний. До Євро ще три тижні, футбольна нудьга...
 
shvedДата: Середа, 23.05.2012, 20:09 | Повідомлення # 1059
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Оце дебют у Легіона получився. wink
«РЕТРО» – «ЛЕГІОН»: ТАКИЙ ФУТБОЛ НАМ НЕ ПОТРІБЕН
«Я ЩЕ НІКОЛИ НЕ БАЧИВ, ЩОБ ВІДМІНИЛИ ТРИ ЧИСТО ЗАБИТИХ ГОЛИ» – ГОЛОВА ЖОФФ ПРО МАТЧ «РЕТРО» – «ЛЕГІОН»
 
BruhanovДата: Середа, 23.05.2012, 20:19 | Повідомлення # 1060
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
«Я ЩЕ НІКОЛИ НЕ БАЧИВ, ЩОБ ВІДМІНИЛИ ТРИ ЧИСТО ЗАБИТИХ ГОЛИ» – ГОЛОВА ЖОФФ ПРО МАТЧ «РЕТРО» – «ЛЕГІОН»


Невже Футбольний Бог таки існує?))))

Додано (23.05.2012, 19:19)
---------------------------------------------
Прочитав. Схоже на пресуху Будулая після невдалих матчів: суддя упереджений, поле овальне, а м’яч квадратний.

 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net