<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
shvedДата: П`ятниця, 11.05.2012, 21:58 | Повідомлення # 1001
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (zorya-enerqiya)
закиньте хтось турнірні таблиці

Турнірні таблиці тут будуть, але не раніше чим за тиждень.
 
shvedДата: П`ятниця, 11.05.2012, 23:19 | Повідомлення # 1002
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Чемпіонат України серед аматорських команд 2012 року

Група 1
2 тур (16 травня)
ФК Володарка (Київська обл.) - Карпати (Коломия, Івано-Франківська обл.)
Одек (Оржів Рівненська обл.) - Ретро (Ватутіне Черкаська обл.)
Легіон (Житомир) - ФК Тернопіль (гра відбудеться 25 травня)

Група 2
3 тур (16 травня)
Олімпік (Кіровоград) - Нове життя (Андріївка, Полтавської обл.)
Локомотив (Куп'янськ, Харківська обл.) - Жемчужина (Ялта)

Група 3
2 тур (16 травня)
СКА (Одеса) - Форос (АР Крим)
ФК Тарутине (Одеська обл.) - ІТВ (Сімферополь)
Торпедо (Миколаїв) - Совіньйон (Таїрове, Одеська обл.)
 
shvedДата: Понеділок, 14.05.2012, 16:27 | Повідомлення # 1003
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (shved)
Легіон (Житомир) - ФК Тернопіль (гра відбудеться 25 травня)

biggrin Мене просто дивує, як аматорська федерація ще терпить представників нашої області?
У минулому році чудили, цього року теж саме. Чи вірить ще хтось, що Легіон розпочне турнір? wink
Хоча я і знаю причини переносу матчів СК Легіон, але всьому колись настає край. cool
 
AndreyДата: Понеділок, 14.05.2012, 16:35 | Повідомлення # 1004
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Група 1 2 тур (16 травня) ФК Володарка (Київська обл.) - Карпати (Коломия, Івано-Франківська обл.) Одек (Оржів Рівненська обл.) - Ретро (Ватутіне Черкаська обл.) Легіон (Житомир) - ФК Тернопіль (гра відбудеться 25 травня)

А де Авангард??


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
shvedДата: Понеділок, 14.05.2012, 16:42 | Повідомлення # 1005
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Andrey)
А де Авангард??

Можливо ще календар не змінили під Авангард. cool
 
GRADДата: Вівторок, 15.05.2012, 17:25 | Повідомлення # 1006
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Можливо ще календар не змінили під Авангард.

Календар ігор має з"явитися завтра. Хоча якби знявся б Легіон, то нічого і переробляти не прийшлося. biggrin

Додано (15.05.2012, 16:25)
---------------------------------------------
Ну що ж не судилося нам з вами цього року побачити ЧА. Після того як паспорта футболістів були на руках керівництва Авангарду і всі заявкові папери були підписані нам все ж таки відмовили. Я розчарований як і всі любителі футболу в місті. Браво ФФУ,ААФУ,ЖОФФ. Не здивуюся якщо Звягель заявиться в аматори, хоча вони вони вже це робили і що з того вийшло ми бачили.

 
AndreyДата: Вівторок, 15.05.2012, 18:45 | Повідомлення # 1007
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Ну що ж не судилося нам з вами цього року побачити ЧА

А ми вже привикли бачити....


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
shvedДата: Вівторок, 15.05.2012, 18:49 | Повідомлення # 1008
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (GRAD)
Ну що ж не судилося нам з вами цього року побачити ЧА. Після того як паспорта футболістів були на руках керівництва Авангарду і всі заявкові папери були підписані нам все ж таки відмовили.

Бля... angry
Чим мотивували відмову? Поясни!
 
BruhanovДата: Вівторок, 15.05.2012, 20:10 | Повідомлення # 1009
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
А Іванюк напередодні виїзду до Ємільчиного був у піднесеному настрої, сповнений оптимізму. Мовляв, заявилися в чемп. аматорів — буде багато матчів, глядачам нудьгувати не доведеться. А воно ось як обернулося... angry Класно ААФУ дбає про розвиток футболу в регіонах, нічого не скажеш. А головне — класно футбольні функціонери області дбають, прямо — заслужені дбуни. На дві федерації жодної професійної команди. За таких обставин хоча б у аматори якомога більше посприяли заявити. Але ж ні! Які б там не були причини — вигадані чи об’єктивні — на мою думку, заявляти на аматори варто будь-яку команду, що має фінансування, гравців і стадіон. Звісно, якщо в чергу вилаштуються десятки команд, тоді варто буде проводити між ними якийсь відбір, але ж такого немає... Словом, браво федерації всіх рівнів. Будулай був правий.

Повідомлення змінив Bruhanov - Вівторок, 15.05.2012, 20:12
 
GRADДата: Вівторок, 15.05.2012, 22:32 | Повідомлення # 1010
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Бля...
Чим мотивували відмову? Поясни!

Ніхто нічого не пояснював, їх відмова раніше звучала мовляв не чемпіони, не володарі кубку.
Вчора Коцюбко був у Суркіса , можливо з Васьою, там все і вирішили.
Краще мені поясніть шановні "футбольні функціонери" де ваш чемпіонат чи кубок? Авангард вже два місяці як вніс взнос на проведення КО і ЧО. Де вони ті змагання. Мабуть там де і ваша блядська федерація. Велике ,велике гівно.
 
BruhanovДата: Середа, 16.05.2012, 00:54 | Повідомлення # 1011
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Щодо заявки/незаявки "Авангарду" є ще особисто для мене один цікавий момент. ГВР України В. Литвин другий рік поспіль символічно відкриває в Новограді футбольний сезон і декларує свою підтримку щодо розвитку цього ФК. Привозить форму, екіпіровку тощо. Тож невже пан Литвин не може зробити ОДИН ЄДИНИЙ ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК КОМУ ТРЕБА, щоб "Авангард" без проблем заявили в цей аматорський турнір? Що йому заважає? До того ж, пан Іванюк, який узявся опікуватися клубом, є довіреною особою чи помічником (вибачте, точно й не назву) пана Литвина. Усе ж просто: Іванюк телефонує Литвину, мовляв, так і так, кляті й такі сякі не заявляють, Литвин телефонує, куди треба — і... оба-на, все гаразд. Я ж не думаю, що у ААФУ, хоча в нас типу футбол і відділений від політики (хоча всі розуміють, що це не так), хтось насмілиться не виконати ЕЛЕМЕНТАРНЕ прохання третьої за рангом особи в державі. Зрештою, це ж потім можна буде обернути на користь власного піару. І всім буде щастя...

Додано (15.05.2012, 23:41)
---------------------------------------------
Даруйте за офф-топ, але ситуація, як у полтавській "Ворсклі". Власник — один із найбагатших людей України, а клуб покидає суперовий тренер, а власник, замість того, щоб його переконати й дати бабло на розвиток клубу, мовчить і жметься.

Додано (15.05.2012, 23:54)
---------------------------------------------
А, може, все ж таки ще щось мутять в ААФУ, бо на їхній Інтернет-сторінці групи 2 і 3 оновлені, а група 1 (західний регіон) — минулорічна. До того ж, із групи 2 виходить 2 команди (з 5), із групи 3 — 3 команди (з 7). Було б логічно, щоб і з групи 1 виходило три команди (отримали б 8). Якщо я не помиляюся, то в групі 1 зараз 6 команд. Якраз однієї й не вистачає.

 
GRADДата: Середа, 16.05.2012, 09:14 | Повідомлення # 1012
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Щодо заявки/незаявки "Авангарду" є ще особисто для мене один цікавий момент. ГВР України В. Литвин другий рік поспіль символічно відкриває в Новограді футбольний сезон і декларує свою підтримку щодо розвитку цього ФК. Привозить форму, екіпіровку тощо. Тож невже пан Литвин не може зробити ОДИН ЄДИНИЙ ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК КОМУ ТРЕБА, щоб "Авангард" без проблем заявили в цей аматорський турнір? Що йому заважає? До того ж, пан Іванюк, який узявся опікуватися клубом, є довіреною особою чи помічником (вибачте, точно й не назву) пана Литвина. Усе ж просто: Іванюк телефонує Литвину, мовляв, так і так, кляті й такі сякі не заявляють, Литвин телефонує, куди треба — і... оба-на, все гаразд. Я ж не думаю, що у ААФУ, хоча в нас типу футбол і відділений від політики (хоча всі розуміють, що це не так), хтось насмілиться не виконати ЕЛЕМЕНТАРНЕ прохання третьої за рангом особи в державі. Зрештою, це ж потім можна буде обернути на користь власного піару. І всім буде щастя...


Олеже, все так і було. Ти ж читай що всі заявкові документи були підписані Суркісом (особисто), але після того туди вліз Коцюбко зі словами типу я наводжу на житомирщині порядок, я виграв суд, а ви своїм рішенням все це перечеркуєте. Ось Суркіс і передумав. Хоча Суркіс ніколи раніше не змінював свої рішення , виходить що змінює. А ААФУ виконує накази свого патрона.
 
Victor77Дата: Середа, 16.05.2012, 12:43 | Повідомлення # 1013
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 50
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Де вони ті змагання. Мабуть там де і ваша блядська федерація. Велике ,велике гівно.

 
shvedДата: Середа, 16.05.2012, 17:52 | Повідомлення # 1014
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Провів своє розслідування чому Авангард не гратиме в чемпіонаті.

Чому ААФУ відмовила Авангарду?
Офіційна відмова Авангарду - немає рекомендованого листа від ЖОФФ. Дві сторони (ААФУ та Авангард) спробували обійти цей пункт і все таки заявити команду, але після того як Г.М.Суркіс взяв це питання під свій контроль (звісно, що не випадково він цим зацікавився) вже нічого зробити було не можливо. ФФУ просто не надала б паспорта футболістам для участі у турнірі.
Також в ААФУ мені сказали, що ніхто з політиків (я особисто чув, що В.М.Литвин, а пізніше Ю.О.Павленко лобіювали за Авангард) не допомагав Авангарду з заявкою.

Чому ЖОФФ відмовила Авангарду?
ЖОФФ мотивувала це тим, що команда не є чемпіоном чи володарем кубка області. Більше того, команда Авангард не змогла дограти декілька змагань у минулому році. Тому ЖОФФ не може бути гарантом цієї команди.

Чому Суркіс підтримав ЖОФФ у цьому питанні?
Це всім добре відомо, скоро відбудуться вибори голови ФФУ. Обидві сторони (провладні і опозиція ) намагаються залучити на свій бік підтримку у регіонах. Коцюбко поступово починає (законними шляхами) з'їдати Опанащука. Це не може турбувати противників Суркіса. Вчора до Опанащука завітали С.М.Стороженко (перший віце-президент ФФУ) та І.Гатаулін (Голова Вінницької обласної федерації футболу), аби порадити як діяти надалі. Тобто, що я хочу сказати, "війна" продовжується, саме через те Коцюбко поки не може розпочати кубок чи чемпіонат.

Гордійчук vs. Авангард.
Пісня не нова. Як в Авангарді люблять ВВГ так ВВГ любить Авангард . Обидві сторони весь час будуть звинувачувати один одного, але до компромісу не дійдуть. Ми (вболівальники) й надалі будемо спостерігати, як обидві сторони будуть звинувачувати один одного. Наш футбол так і надалі буде залежити від цього.

Чи є вихід з цієї ситуації?
Немає! Принаймні у цьому році. Єдиний вихід, це об'єднання (примирення) двох ворогуючих сторін (Гордійчука з Авангардом), але я чудово розумію, що скоріше наша збірна виграє Євро-2012, а ніж це станеться.

 
BruhanovДата: Середа, 16.05.2012, 19:57 | Повідомлення # 1015
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Чому ЖОФФ відмовила Авангарду? ЖОФФ мотивувала це тим, що команда не є чемпіоном чи володарем кубка області. Більше того, команда Авангард не змогла дограти декілька змагань у минулому році. Тому ЖОФФ не може бути гарантом цієї команди.


Питань немає — ФК "Авангард" не є чемпіоном чи володарем кубка області. Більше того, навіть не віце-чемпіоном і не фіналістом кубка. З огляду на це цікаво буде подивитися, як розвиватиметься ситуація, якщо ВВГ захоче заявити "Звягель", скажімо, в кубок аматорів у цьому сезоні. Адже "Звягель" не те що в минулому році не був ані чемпіоном, ані володарем кубка області, так цей клуб взагалі практично ніде на грав. І так само не дограв чемпіонат області (що там нагадувати — всі й так добре знають про минулорічні "досягнення" "Звягеля"). Тож, якщо "Звягель" буде заявлений у турнір під егідою ААФУ, то очевидними стануть подвійні стандарти.
Пропоную тут не починати пісню про те, що у 2010 році "Звягель" багато чого досяг і за ці досягнення заробив собі авторитету на безліч років уперед. Навіть переможець кубка чемпіонів тільки в одному (наступному після тріумфу) сезоні має право захистити трофей, тобто кваліфікуватися до основного раунду турніру, незалежно від того, як виступив у власному чемпіонаті.
Так що не варто трясти трофеями, які потроху припадають пилюкою.
 
shvedДата: Середа, 16.05.2012, 20:31 | Повідомлення # 1016
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Bruhanov)
як розвиватиметься ситуація, якщо ВВГ захоче заявити "Звягель", скажімо, в кубок аматорів у цьому сезоні.

На зібранні ради було вирішено, що у цьому році, ФК Звягель, не буде брати участь у змаганнях всіх рівнів. Що правда з однією обмовкою, якщо місцеві гравці (читай гравці Авангарду) виявлять бажання (або будуть змушенні) зіграти за команду у чемпіонаті, або кубку аматорів, тоді все можливо.
Звягель хоч сьогодні можуть заявити у чемпіонат (а можливо вже і запізно), рекомендаційні листи від ЖОФФ то не є проблема для Гордійчука.

Мені просто цікаво, а хтось з керівників Авангарду звертався до ВВГ з проханням допомогти команді заявитися в чемпіонат аматорів? Я розумію, що у кожного є самолюбство, та все таке інше, але все таки чому від деяких місцевих "любителів футболу" повинен бути залежний наш вболівальник? Невже важко було зустрітись Гриценку, Іванюку, Гордійчуку та вирішити як будемо жити надалі?
 
BruhanovДата: Середа, 16.05.2012, 22:03 | Повідомлення # 1017
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Мені просто цікаво, а хтось з керівників Авангарду звертався до ВВГ з проханням допомогти команді заявитися в чемпіонат аматорів?


Судячи з того, що кажуть люди, недалекі від місцевого футболу, ніякої допомоги ВВГ й не потрібно було. Головне — аби він не заважав. Але ж він не був "нейтральним"? Правда?

І мені тепер найбільше прикро, що я торік, як представник преси, тинявся по кабінетах і прохав чиновників про те, щоб "Звягель" отримав право зіграти на стадіоні "Авангард", а відтак — взяти участь у кубку аматорів.

Я ще тоді відписував на форумі, що намагатимусь дотримуватися нейтральної позиції щодо обох новоградських клубів. Але тепер я вже остаточно переконався, хто в нашому місцевому футболі п’яте колесо. Саме цим і викликана така образлива критика щодо "Звягеля".
 
GRADДата: Середа, 16.05.2012, 23:53 | Повідомлення # 1018
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Чому ААФУ відмовила Авангарду?
Офіційна відмова Авангарду - немає рекомендованого листа від ЖОФФ. Дві сторони (ААФУ та Авангард) спробували обійти цей пункт і все таки заявити команду, але після того як Г.М.Суркіс взяв це питання під свій контроль (звісно, що не випадково він цим зацікавився) вже нічого зробити було не можливо. ФФУ просто не надала б паспорта футболістам для участі у турнірі.


У Авангарда вже всі паспорта футболістів і заявкові документи були на руках. І в понеділок-вівторок мав бути розроблений календар. Що ви тут розказуєте cool Просто останній візит Коцюбка і Ко все спаскудив. wink Теж досліджено. Я не хочу бовкнути зайвого бо справі це не допоможе але правда в твоїх shvedе дослідженнях лише у відносинах Авангарда і Гордійчука. Але я волів би обійтися без аматорів а ніж йти з поклоном до Гордійчука. Важко в цьому світі займати вперту і чітку позицію але краще ніж бути повією
 
BruhanovДата: Четвер, 17.05.2012, 00:39 | Повідомлення # 1019
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Але я волів би обійтися без аматорів а ніж йти з поклоном до Гордійчука. Важко в цьому світі займати вперту і чітку позицію але краще ніж бути повією


Не скажи, без аматорів воно якось не те. Переконаний, ти й сам це розумієш...
 
shvedДата: Четвер, 17.05.2012, 19:30 | Повідомлення # 1020
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Bruhanov)
Судячи з того, що кажуть люди, недалекі від місцевого футболу, ніякої допомоги ВВГ й не потрібно було. Головне — аби він не заважав. Але ж він не був "нейтральним"? Правда?

Я не можу судити чи був ВВГ нейтральним чи ні, але у Авангарда не склалися стосунки з ЖОФФ ще у минулому році. Сумніваюсь, що Коцюбко їм пішов би на зустріч. Потрібно було шукати посередника, або впливову людину на Коцюбка.

Quote (GRAD)
Що ви тут розказуєте

Розказую, те, що мені розповіли у ААФУ, нічого я не вигадував. За що купив, за те продав!

Quote (GRAD)
Але я волів би обійтися без аматорів а ніж йти з поклоном до Гордійчука.

Можливо ти правий, але Гордійчук колись ініціював зустріч з представниками Авангарду, можна було зробити візит у відповідь. Не факт, що з цього щось путнє вийшло, але в діалозі народжується істина.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net