<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
RytansДата: Вівторок, 31.05.2011, 20:44 | Повідомлення # 701
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Треба уточнити яких вболівальників, оржівських?


Уточнюю : тих , хто ніяк не може змиритись з тим , що минулорічна назва команди змінилась з ЗВЯГЕЛЬ на АВАНГАРД . Хоча футболісти залишились ті ж самі ...
 
zorya-enerqiyaДата: Вівторок, 31.05.2011, 21:27 | Повідомлення # 702
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Якщо гравці ті самі чому вони неграють я рік назад.

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя

Повідомлення змінив zorya-enerqiya - Вівторок, 31.05.2011, 21:37
 
ЖекаДата: Вівторок, 31.05.2011, 21:56 | Повідомлення # 703
Дизайнер сайту!
Повідомлення: 85
Репутація: 9
Статус:
Quote (Rytans)
Хоча футболісти залишились ті ж самі ...

Ще трохи і там зовсім нікого не останеться, тоді будеш вже ти радіти. angry
Quote (Rytans)
тих , хто ніяк не може змиритись з тим , що минулорічна назва команди змінилась з ЗВЯГЕЛЬ на АВАНГАРД

А тебе влаштовує як грає наша команда? Можеш порівняти з минулим сезоном, футболісти тиж самі залишилися. happy


 
alexxДата: Вівторок, 31.05.2011, 22:07 | Повідомлення # 704
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Уточнюю : тих , хто ніяк не може змиритись з тим , що минулорічна назва команди змінилась з ЗВЯГЕЛЬ на АВАНГАРД . Хоча футболісти залишились ті ж самі ...

Рутанс, нахера ты накаляешь обстановку???? Вот хоть кто-то гавкнул по этому поводу здесь, кроме тебя? НЕТ!!! И я, болельщик "Звягеля", также переживаю то, что команда "Авангард" проиграла.... Но не злорадствую по этому поводу. Ни в коем случае. Как и Швед, и Андрей и иже с нами остальные болельщики той великой команды. Да, футбол в Новограде, похоже, на спаде. А, возможно, и на грани краха. Но не нада только подливать масла в огонь среди болельщиков. Ну шо за натура такая, б.я?!!!!!!!!!!!
 
shvedДата: Вівторок, 31.05.2011, 23:18 | Повідомлення # 705
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Уточнюю : тих , хто ніяк не може змиритись з тим , що минулорічна назва команди змінилась з ЗВЯГЕЛЬ на АВАНГАРД . Хоча футболісти залишились ті ж самі ...

За себе можу сказати (я так зрозумів, що на мене ти натякаєш), що ця поразка радості мені не додала. Трішки соромно, що місто яке у минулому році було друге в Україні серед аматорського футболу, менш ніж за рік поступається з таким рахунком.

Quote (Andrey)
"ПЕРЕМОГА ЯКУ МИ ДОВГО БУДЕМ ПАМ'ЯТАТИ" - так і є ця перемога запамяталась на довго!!!!!!!

Опоненти з Оржева теж неї запам'ятали wink
 
RytansДата: Середа, 01.06.2011, 00:20 | Повідомлення # 706
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
Рутанс, нахера ты накаляешь обстановку????


Саша ! Фильтруй свой базар ! В таком тоне можешь разговаривать со своей мамой !!!!!

Если ты так переживаешь - то где твои оптимистические прогнозы ??? Поддержка ?

Кто уверен как бы играла команда будь она счас ЗВЯГЕЛЕМ ?

На воре и шапка горит !!! Так сразу отозвался .

Quote (Жека)
Ще трохи і там зовсім нікого не останеться, тоді будеш вже ти радіти


Я радію з того , що в Новограді є футбол і грають місцеві футболісти , а не африканці . І не роблю трагедіі з того , що помінялась назва команди .

Додано (31.05.2011, 23:12)
---------------------------------------------

Quote (shved)
За себе можу сказати (я так зрозумів, що на мене ти натякаєш), що ця поразка радості мені не додала. Трішки соромно, що місто яке у минулому році було друге в Україні серед аматорського футболу, менш ніж за рік поступається з таким рахунком.


Дякую , що ти на відміну від "великих друголігових реалістів " культурно відповідаєш , бо впевнений що я частково правий .
Соромно за результат , згоден , але не смерть . Все буває. І не з такими командами буває подібне .

Будем надіятись на краще . Ми ж не надіялись перед поіздкою в минулому році на південь , що так вдало зіграєм ?! Але зіграли !!!
Футбол не буває без перепад . Чи не так ?

Додано (31.05.2011, 23:20)
---------------------------------------------

Quote (Жека)
А тебе влаштовує як грає наша команда?


Ні . cool
 
КРБКДата: Середа, 01.06.2011, 14:54 | Повідомлення # 707
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
Будем надіятись на краще . Ми ж не надіялись перед поіздкою в минулому році на південь , що так вдало зіграєм ?! Але зіграли !!! Футбол не буває без перепад . Чи не так ?

Команда починає заново, хіба ви забули скільки будувався Звягель і які були результати?. Нічого страшного, почекаємо.
 
AndreyДата: Середа, 01.06.2011, 15:41 | Повідомлення # 708
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Команда починає заново

Quote (Rytans)
Хоча футболісти залишились ті ж самі ...

Що іменно заново?? Не привикли грати в біло-синій формі biggrin чи що...

Може проще сказати що команда немає фінансів sad і з-за того такий результат angry
Quote (КРБК)
Нічого страшного, почекаємо.

Чекаєм і надіємся!!! cool


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
yaremaДата: Середа, 01.06.2011, 17:01 | Повідомлення # 709
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Согласен с КРБК - строится новая команда без Весельского, Носорева, пока что Горбаченко (надеюсь Дима скоро вернется), это ведь не последние игроки в команде, нужно подождать появятся новые, возможно молодые игроки, и несмотря на не очень хорошие результаты, Авангард продолжает играть в скоростной, техничный, интелектуальный футбол, игроки уходят а рисунок игры остается и это очень хорошо. Не хватает той мощи и скорости которую вносили в игру Рома и Игорь, ничего подождем, должны более уверенно заиграть Расулов, Унтилов, для этого нужно время, не забывайте, что прошлую игру пропускал Олег Ковальов. Самое главное чтобы финансы не начали петь романсы, тогда даже самые терпеливые и преданные футболисты могут поразбегатся.

yarema
 
КРБКДата: Середа, 01.06.2011, 20:00 | Повідомлення # 710
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (yarema)
Согласен с КРБК - строится новая команда без Весельского, Носорева, пока что Горбаченко

Ще мінус Перін і Я.Корнійчук.
 
alexxДата: Середа, 01.06.2011, 22:45 | Повідомлення # 711
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Блин..... Не могу удержаться....)) Так хочу прокомментировать.........)))
Quote (Rytans)
Саша ! Фильтруй свой базар ! В таком тоне можешь разговаривать со своей мамой !!!!!

Не знаю при чём тут моя мама, но я её хоть и вижу очень редко, но очень люблю))
Quote (Rytans)
Если ты так переживаешь - то где твои оптимистические прогнозы ??? Поддержка ?

Я на страницах форума уже выкладывал свои прогнозы. К сожалению, они не наполнены оптимизмом и радостью..... Поддержка?? Поддерживаю!!! Но болею за "Звягель"..... Сорри....... И ФК "Сумы". И "Оболонь". С недавних пор)) А вы попробуйте болельщиков "Интера" заставить болеть за "Милан" только из-за того, что туда перейдёт ввесь состав чёрно-синих..... и не только состав....
Quote (Rytans)
Кто уверен как бы играла команда будь она счас ЗВЯГЕЛЕМ ?

Никто не знает. И никогда уже. к сожалению, не узнает. Сказать можно только одно - играли бы Носарев и Весельский. Возможно, Горбаченко не получил бы травму.... Но это так - типа не в тему (я о травме). Но главное - все бы были уверены в том, что увидят стабильно ввесь сезон.
Quote (Rytans)
На воре и шапка горит !!! Так сразу отозвался .

А я не крыса, чтоб прятаться...... Я свою точку зрения и позицию высказывал не единожды на этом сайте.
Quote (КРБК)
Команда починає заново, хіба ви забули скільки будувався Звягель і які були результати?. Нічого страшного, почекаємо.

Юрчик, вот тебя мне жаль более всего.... Мне трудно даже представить, что значат для тебя эти 0:5 и 1:6.... Ты - фанат своего дела. Ты - настоящий болела. Для тебя это как ножом в спину. Крепись, дружище.... крепись..... Но не тешь себя иллюзиями - это не та команда и не те результаты..... И вряд ли это можно назвать строительством команды. Почему??? Да потому что нету прораба в этой самой команды. Там каждый по чуть-чуть пытается руководить. Так гляди и Олег Войтович станет скоро лучшим бомбардиром))))

Додано (01.06.2011, 21:45)
---------------------------------------------
И ещё. Думаю, что Рома Весельский вряд ли сыграет в Новограде против "Авангарда". 99% что "нет". Знаю Рому как очень порядочного человека. Он не выйдет играть против своих. И хотя здесь порядочность вроди как и не причём, но, поверьте, таких патриотов своего города, как Рома, надо ещё поискать...... Вряд ли ему этот сезон в "Арсенале" приносит удовольствие. Не привык он ещё играть за чужой город. Не привык.......

 
zvyagel750Дата: Четвер, 02.06.2011, 00:16 | Повідомлення # 712
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
Думаю, что Рома Весельский вряд ли сыграет в Новограде против "Авангарда". 99% что "нет".

Хотелось бы что бы так же не сыграл Носарев...


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
slemДата: Четвер, 02.06.2011, 00:33 | Повідомлення # 713
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Да не хватає ВВГ в команді Авангард, він би щось придумав. Протест, наприклад...
 
КРБКДата: Четвер, 02.06.2011, 00:33 | Повідомлення # 714
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (alexx)
Он не выйдет играть против своих. И хотя здесь порядочность вроди как и не причём, но, поверьте, таких патриотов своего города, как Рома, надо ещё поискать...... Вряд ли ему этот сезон в "Арсенале" приносит удовольствие. Не привык он ещё играть за чужой город. Не привык.......

То чому він туди подався? Я вже скільки разів бачив зраду що аж тошнить вже від цього всього. Допоки у наших футболістів не буде поваги до людей які для них щось роблять і до вболівальників, команди у нас не буде. Це стосується і тренера. Я розумію що команді важко, але проаналізувавши всю ситуацію, аж не хочеться йти під прапори і на зелений сектор. Ганьба, чесне слово ганьба.
 
alexxДата: Четвер, 02.06.2011, 00:48 | Повідомлення # 715
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
То чому він туди подався?

Он просто хочет играть. Ни больше, ни меньше. А в Новограде в свету случившихся событий нету уверенности в том, что можно будет стабильно отыграть сезон. Или вобще его начать.............
 
shvedДата: Четвер, 02.06.2011, 01:24 | Повідомлення # 716
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Тільки приїхав з Житомира... cool

Арсенал (Житомир) - ОДЕК (Оржів) 2:0
Голи: 1:0 Криденцер, 2:0 Щенявський.

Наша трійка (Я.Корнійчук, І.Носарєв, Р.Весельський) вийшла у стартовому складі. Наші хлопці пристойно відіграли. Носарєв грав у захисті, Ярик під нападником, а Весельський опорника. Перший гол вийшов курйозним, голкіпер ОДЕКа не розрахував відскок м'яча від газану і той його перестрибнув. Другий м'яч господарі забили після розіграшу кутового.

P.S. На стадіоні до мене підійшов.... Денис Расулов. На запитання чому не грає в цей час у Радомишлі, відповів, що він нині на оглядинах в команді Арсенал (Житомир), але на матч відповідь планує приїхати.

Quote (yarema)
Согласен с КРБК - строится новая команда без Весельского, Носорева, пока что Горбаченко (надеюсь Дима скоро вернется),

Я вибачаюсь, можливо я щось не знаю, але правильніше було написати - продовжує поступово розвалюватися команда Звягель. Адже у лютому-березні 100% того складу виявили бажання грати за Авангард. А те що відбувається зараз називається - розвал!
Ось чому я виступав за збереження Звягеля!!! То була команда-зірка! Ви пригадайте як вона розкатувала таких як ОДЕК, Прес і т.д.
Будуватися нова команда буде у наступному сезоні!
 
alexxДата: Четвер, 02.06.2011, 02:01 | Повідомлення # 717
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Хотелось бы что бы так же не сыграл Носарев...

Не знаю как Носарев, но Рома против своего деда точно не пойдёт))))))))))))))))))))))
 
RytansДата: Четвер, 02.06.2011, 08:07 | Повідомлення # 718
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
А в Новограде в свету случившихся событий нету уверенности в том, что можно будет стабильно отыграть сезон. Или вобще его начать.............


Этой уверенности не было и в прошлом году !!!
 
КРБКДата: Четвер, 02.06.2011, 11:55 | Повідомлення # 719
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (alexx)
Он просто хочет играть. Ни больше, ни меньше. А в Новограде в свету случившихся событий нету уверенности в том, что можно будет стабильно отыграть сезон. Или вобще его начать.

Вони своїми вчинками і почали розвал, і не тільки в Авангарді. Мало хто що знає. wink
 
FeniksДата: Четвер, 02.06.2011, 11:57 | Повідомлення # 720
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 57
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус:
Вы что болел вообще за дураков держите? Какая нахрен строится новая команда? Посмотрите сколько в прошлом сезоне через Звягель прошло играков, прежде чем создать команду. То что ушли лидеры это уже заслуга нового руководства! angry
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net