<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
КРБКДата: П`ятниця, 29.04.2011, 23:00 | Повідомлення # 521
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
Авангарду відмовили у заявці, але дозволили Звягелю-750. Гордійчук зустрівся з керівництвом Авангарду і запропонував співпрацю, останні взяли декілька годин на роздуми. Сьогодні останній день заявки (спеціально для Житомирської області).

Хоч Звягель і заявили, я не впевнений що хлопці туди повернуться. Адже з подачі Гордійчука Авангарду Коцюбко відмовив у рекомендаційному листі, за що йому (Коцюбко) середній палець. angry Думаю за такі приколи його по голівці не погладять. Час протягли, за носа нас водили, дуже знайомі прийоми чине так, дуже вже когось нагадує. Не на це я сподівався коли тягнув руку на засіданні 12 числа. Якщо так піде далі на наступній виборній я думаю Новоград не віддасть свої голоси Коцюбко.
 
shvedДата: П`ятниця, 29.04.2011, 23:26 | Повідомлення # 522
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Адже з подачі Гордійчука Авангарду Коцюбко відмовив у рекомендаційному листі,

Можливо саме Коцюбку прийдеться подякувати, що він своїм рішення зберіг команду "Звягель"!!!
КРБК, незабувай, що у нашому місті є люди, які і надалі вболівають за Звягель, так що комусь ця новина бальзам на душу. wink
Васильовича чудово розумію за такий крок. Адже впевнений, що кожен з нас боровся за те, що створював чотири роки.
Сподіваюсь, що люди порозуміються і продовжуть радувати місцевих вболівальників.
 
КРБКДата: П`ятниця, 29.04.2011, 23:38 | Повідомлення # 523
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
Можливо саме Коцюбку прийдеться подякувати, що він своїм рішення зберіг команду "Звягель"!!! КРБК, незабувай, що у нашому місті є люди, які і надалі вболівають за Звягель, так що комусь ця новина бальзам на душу. Васильовича чудово розумію за такий крок. Адже впевнений, що кожен з нас боровся за те, що створював чотири роки. Сподіваюсь, що люди порозуміються і продовжуть радувати місцевих вболівальників.

За те що команду Звягель зберегли, Коцюбко не потрібно дякувати, не забувай хто у нього перший зам. А чому Гордійчук НЕ БОРОВСЯ ЗА СВОЮ КОМАНДУ РАНІШЕ???? , а дочекавшись вдалого моменту скористався цим. Ось тому Швед ми з тобою по різні сторони.

Додано (29.04.2011, 22:38)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Адже впевнений, що кожен з нас боровся за те, що створював чотири роки.

Ну а це взагалі БОМБА. wacko
 
shvedДата: П`ятниця, 29.04.2011, 23:44 | Повідомлення # 524
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
а дочекавшись вдалого моменту скористався цим.

Чудово розумію...

Quote (КРБК)
За те що команду Звягель зберегли, Коцюбко не потрібно дякувати, не забувай хто у нього перший зам.

Рішення виніс саме Коцюбко, хоча впевнений, що він радився з замом.

Quote (КРБК)
Ось тому Швед ми з тобою по різні сторони.

Я як був тут, так і залишаюсь бути тут. Я від ФК Звягель, не відрікався. Більше того сподіваюсь, що у твоїй компанії пиво так само залишеться смачним!
 
DOCTORДата: Субота, 30.04.2011, 00:19 | Повідомлення # 525
Вболівальник
Повідомлення: 31
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
КРБК а я и раньше говорил что Коцюбко не очень хороший человек, а ты мне доказывал обратное. Теперь вот и думай за кого ты голосовал 12 января этого года.
Ну а этой ситуации ВВГ всё сделал красиво, он очень грамотно наказал "Авангард", в первую очередь Гриценка, игроков и тебя лично КРБК, за то, что вы ушли в "Авангард".
На вашем месте я бы сейчас не пошёл с ВВГ и ВВГ хотел бы посоветовать собирайте команду с других игроков. Такого "Звягеля" как он был в 2010 году уже больше никогда не будет.
По "Арсеналу", СК "Коростеню" я очень сомневаюсь, что они будут играть в Чемпионате области Коцюбка, им сразу же прекратят финансирование, это я знаю точно.
 
КРБКДата: Субота, 30.04.2011, 00:49 | Повідомлення # 526
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (DOCTOR)
КРБК а я и раньше говорил что Коцюбко не очень хороший человек, а ты мне доказывал обратное. Теперь вот и думай за кого ты голосовал 12 января этого года.

Не забувайте хто протягнув Коцюбко до голови федерації і кому він зобов"язаний, тому і такі слова Коцюбко:"Будете називатись Звягель-будете у аматорах" .
Quote (DOCTOR)
Ну а этой ситуации ВВГ всё сделал красиво, он очень грамотно наказал "Авангард", в первую очередь Гриценка, игроков и тебя лично КРБК, за то, что вы ушли в "Авангард".

В першу чергу він "наказав" сам себе, і відповім твоїми словами-
Quote (DOCTOR)
и ВВГ хотел бы посоветовать собирайте команду с других игроков. Такого "Звягеля" как он был в 2010 году уже больше никогда не будет.

Додано (29.04.2011, 23:47)
---------------------------------------------
Якщо невдасться нам все ж таки заявитися, наші хлопці можуть поповнити склад інших команд.

Додано (29.04.2011, 23:49)
---------------------------------------------

Quote (Andrey)
Надіємось що договоряться про співпрацю....

Це марно.
 
VenusДата: Субота, 30.04.2011, 11:08 | Повідомлення # 527
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Адже з подачі Гордійчука Авангарду Коцюбко відмовив у рекомендаційному листі, за що йому (Коцюбко) середній палець.

Дії Коцюбко та Гордійчука цілком логічні і зрозумілі. Я б не зрозумів їх якщо б вони здалися без бою. Середній палець Гулі та Панащуку.
Quote (DOCTOR)
По "Арсеналу", СК "Коростеню" я очень сомневаюсь, что они будут играть в Чемпионате области Коцюбка, им сразу же прекратят финансирование, это я знаю точно.


А будут играть в Панащука-снимут с аматоров, я тоже точно знаю

Quote (КРБК)
Якщо невдасться нам все ж таки заявитися, наші хлопці можуть поповнити склад інших команд

Звягель750,наприклад biggrin
 
КРБКДата: Субота, 30.04.2011, 12:34 | Повідомлення # 528
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Venus)
Звягель750,наприклад

Металург Малин наприклад
 
AndreyДата: Субота, 30.04.2011, 13:21 | Повідомлення # 529
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Металург Малин наприклад

А що їм буде заважати щоб поповнити склад місцевої команди "Звягель 750"??? angry


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua


Повідомлення змінив Andrey - Субота, 30.04.2011, 13:32
 
zvyagel750Дата: Субота, 30.04.2011, 15:22 | Повідомлення # 530
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Andrey)
А що їм буде заважати щоб поповнити склад місцевої команди "Звягель 750"???

Як би їм нічого не заважало то вони би і не уходили з клуба, і не було б цієї усієї мурні


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
david20061Дата: Субота, 30.04.2011, 22:57 | Повідомлення # 531
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Quote (Venus)
Звягель750,наприклад

Металург Малин наприклад

И что, вы тогда будете болеть за Малин ведь там играет наша команда (наши парни)? cool

Это уже предательство: играть за команду из другого города, когда клуб из нашего города представлен в аматорах!!!

Повідомлення змінив david20061 - Субота, 30.04.2011, 22:58
 
КРБКДата: Субота, 30.04.2011, 23:06 | Повідомлення # 532
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (david20061)
И что, вы тогда будете болеть за Малин ведь там играет наша команда (наши парни)? Это уже предательство: играть за команду из другого города, когда клуб из нашего города представлен в аматорах!!!

А хто хоче йти в тей клуб? Іди запитай у хлопців , ЧОМУ і не задавай таких питань. Може ти поясниш чому Авангард не пустили в аматори?
 
shvedДата: Субота, 30.04.2011, 23:16 | Повідомлення # 533
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
А хто хоче йти в тей клуб? Іди запитай у хлопців , ЧОМУ і не задавай таких питань. Може ти поясниш чому Авангард не пустили в аматори?

Не треба перебільшувати. Мав розмову з деякими хлопцями, не все так і безнадійно.
Авангарду зарано йти в аматори. Відіграйте цей сезон, заробіть якийсь авторитет собі. У вас зовсім нова команда, яка ще немає досвіду виступів у чемпіонаті області.
Якщо б до вас перейшов основний склад Динамо, це ж неозначає, що ви повині грати у Лізі Європи?
Всьому свій час!
 
КРБКДата: Субота, 30.04.2011, 23:36 | Повідомлення # 534
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
Якщо б до вас перейшов основний склад Динамо, це ж неозначає, що ви повині грати у Лізі Європи? Всьому свій час!

Ми подали заявку на участь в аматорах на рівних правах з Арсеналом, Коростенем і Малином , що не так? Подвійні стандарти чи особиста помста? Мабуть одне і інше. До вас - це до кого? Хлопці самі створили Авангард. wink

Додано (30.04.2011, 22:36)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Знаю, що сьогодні Житомир відвідав Гриценко, аби вмовити ЖОФФ надати і команді Авангард такого листа, але у федерації поставили вимоги: Команда Авангард повинна грати у чемпіонаті області у Коцюбка, та надати листи від мера міста Загривого та начальника віділу спорту та туризму Гамми, що вони гарантують, що команда Авангард, буде грати у чемпіонаті області федерації Коцюбка і ніяких перешкод ніхто робити небуде. Якщо Авангарду невдасться заявитися у чемпіонат аматорів, це зробить команда Звягель-750!!! ВВГ чекає яке рішення приймуть керівники Авангарду.

Як це пояснити , запитай у Коцюбка , так поміж іншим. Всі папери йому представили. wink
 
alexxДата: Субота, 30.04.2011, 23:36 | Повідомлення # 535
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Якщо б до вас перейшов основний склад Динамо, це ж неозначає, що ви повині грати у Лізі Європи?

100000000%. А чего обижаться-то?? Все знали регламент и условие - кто играет в Коцюбко, тот играет в аматорах...... И всё равно все хотят и рыбку сьесть и....
 
КРБКДата: Субота, 30.04.2011, 23:46 | Повідомлення # 536
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Алексе, перечитай уважно попередні коментарі а потім роби такі висновки.
Доречі ніякий Звягель-750 ще нікуди не заявився, а лише зробив попередню бронь до вівторка. Якщо не знайде гравців і т.д. Новоград цього сезону не побачить чемпіонату аматорів. angry
 
shvedДата: Субота, 30.04.2011, 23:50 | Повідомлення # 537
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Як це пояснити , запитай у Коцюбка , так поміж іншим. Всі папери йому представили.

А що тобі не зрозуміло? ВВГ приклав усі зусилля, аби заявити з нашого міста саме команду - Звягель-750. Між іншим, діючого срібного призера чемпіонату України серед аматорів!
 
КРБКДата: Субота, 30.04.2011, 23:59 | Повідомлення # 538
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
А що тобі не зрозуміло? ВВГ приклав усі зусилля, аби заявити з нашого міста саме команду - Звягель-750. Між іншим, діючого срібного призера чемпіонату України серед аматорів!

Шведе він ще не заявився, тому і був сьогодні у роздягальні Авангарда. ВВГ приклав усі зусилля аби ми з тобою не побачили аматорів. Андрюха ти ж так само як і я знаєш ситуацію яка привела ось уже напротязі декількох місяців до цього, ти знаєш як пройшли перемовини і контакти між ВВГ і хлопцями, що ти мені тут зараз доводиш? Я тебе взагалі не розумію як і гравці Авангарда.
 
shvedДата: Неділя, 01.05.2011, 00:10 | Повідомлення # 539
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Шведе він ще не заявився, тому і був сьогодні у роздягальні Авангарда.

Так, я знаю. Він запропонував гравцям грати за Звягель у чемпіонаті України.

Quote (КРБК)
ВВГ приклав усі зусилля аби ми з тобою не побачили аматорів.

Я так розумію, що саме ви (Гриценко, Челядін), прикладаєте зусилля, аби гравці відмовилися грати за Звягель у аматорах?

Quote (КРБК)
Андрюха ти ж так само як і я знаєш ситуацію яка привела ось уже напротязі декількох місяців до цього, ти знаєш як пройшли перемовини і контакти між ВВГ і хлопцями

Звісно знаю, тому з першого дня конфлікту намагався зберегти Звягель. Тобі це чудово відомо.

Quote (КРБК)
Я тебе взагалі не розумію як і гравці Авангарда.

А що незрозумілого? Я фанат ФК Звягель і все. Я не фанат Діми Горбаченка чи Ігоря Носарєва, я фанат команди Звягель-750.
Я усім чітко пояснив свою позицію на головній, що ще не так?
 
lev4ikkkДата: Неділя, 01.05.2011, 00:23 | Повідомлення # 540
Вболівальник
Повідомлення: 20
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
ВВГ хитрый черт!!! Хрен ему!!!!!!!!!!!!!!!! Хай других дурит!!!!
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net