<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
RytansДата: П`ятниця, 26.11.2010, 23:49 | Повідомлення # 401
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Ну ти в це не хочеш вірити то не вірь будь ласка,твої справи,а я вірив і буду вірити і ніхто у мене віри цієї не відбере

Тобі цього ніхто не забороняє і ніхто не відбирає ! cool

Додано (26.11.2010, 22:49)
---------------------------------------------
До речі,, ось що сьогодні проінформував Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради :

Міська та районна влада звернулися до голови ОДА Сергія Рижука з проханням надати фінансову підтримку на утримання футбольної обласної команди, куди входитиме реконструкція стадіону «Авангард» та утримання команди.

 
shvedДата: Субота, 27.11.2010, 01:03 | Повідомлення # 402
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
До речі,, ось що сьогодні проінформував Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради : Міська та районна влада звернулися до голови ОДА Сергія Рижука з проханням надати фінансову підтримку на утримання футбольної обласної команди, куди входитиме реконструкція стадіону «Авангард» та утримання команди.


Rytans, Це найкраще твоє повідомлення цього тижня
 
alexxДата: Субота, 27.11.2010, 05:11 | Повідомлення # 403
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LeonU)
Дорогой Alexx! Как я понял, мечтать ты любишь-молодец! Но всё-таки скажи мне по-честному: ты сам-то веришь в то, что от твоих, моих, других, пятых, десятых мечтаний и непонятных телодвижений то ли вперёд, то ли назад что-либо измениться? Никто из этих скептиков,как ты назвал их, не против выступлений Звягеля не только во 2-й лиге, но и в 1-й и в премьер-лиге и т.д.и т.п. Просто в отличии от тебя эти люди видят реальность сегодняшнего дня, вот и всё! А уж кто во что верит-позволь решать каждому за себя! Верь, мечтай-никто тебе этого не запрещает!!

Да, я мечтать иногда люблю, но я не просто мечтаю - я ставлю перед собой некоторые цели и постепенно добиваюсь их.... И разве это не мечта????? А что - существует путь к успеху иначе??????? Только вот что скажу тебе, LeonU, мои телодвижения не имеют непонятные колебания вперёд-назад.... Только вперёд!!!

Додано (27.11.2010, 03:51)
---------------------------------------------

Quote (Яцек)
Запитання Алексу:"Амы-те,кто верит-будем потихоньку искать пути как этого добиться". Хто це ми? Ти особисто? Яким чином?Грошей виділиш?Питання з ФФУ вирішиш?400 місць на стадіоні добавиш?Гравців сильніших перекупиш? І таких питань у мене до тебе багато. Я розумію, що тобі ясно, чому Україна в ж...е? Тому, що 20 років наші демагоги тільки те і робили, що гарними словами розкидувались, а конкретних справ катьма.

1. Мы - это настоящие болельщики "Звягеля" ( а таких немного), которые действительно болеют за развитие футбола в регионе... И не просто болеют, а помогают команде настоящими делами, в отличии от некоторых.....
2. ... в том числе и я лично ( извините за саморекламу - просто надо было ответить на вопрос Яцека)
3. А вот о способах пока расказать не могу.....)) Сорри........
4. Читай ответ на третий вопрос.
5. К сожалению, с ФФУ решить вопросы не смогу - нету нужных знакомств и связей......
6. 400 мест на стадионе добавить???? Если надо - этот вопрос вполне решим....))
7. Сильнее игроков никто во второй лиге особо не перекуповывает... Нужно самим выращивать и воспитывать, чтоб у нас перекуповывали. На то она и вторая лига, чтоб поставлять кадры для болеее сильных клубов. Естественно, пока не появятся цели выше....
8. Если есть вопросы - в личку, пожалуйста....... Постараюсь ответить....))
9. "Почему Украинв в ж...пе" ответить не могу - до сих пор не понимаю.....
10. "Каждый народ заслуживает на ту власть, которую он имеет".....................

Додано (27.11.2010, 04:03)
---------------------------------------------

Quote (Яцек)
Ще раз запитаю:припустимо Звягель у 2011році (при всіх недоліках) грає у 2-й лізі. А що далі? За 11 буде 12, 13 і т.д. Вас хвилює доля Звягеля на перспективу?

Ещё раз повторюсь, высказав мысли многих на этом сайте.... Вряд ли "Звягель" продержится больше одного-двух сезонов во второй лиге.... Но ведь или мы посмотрим на профессиональную команду в нашем городе хоть когда-нибудь, или так и дальше всё время будем обсуждать тему переносов игр на чемпионате области в ближайшие сезоны?????

Додано (27.11.2010, 04:08)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Першій рік коли з'явилася команда "Звягель-750". Ми програвали усім в області, стадіона не було, а були одні руїни. Невже потрібно було тоді зупинитися, розпустити команду, мовляв нема чого нам там грати бо ми не потяним фінансово, нема де грати і гравців немає і т.п.?
Але за рік все змінилось. Команда почала перемагати, ми з комфортом вже переглядали на пластикових стільцях футбольні баталії, а які програмки були, просто цукерка (яка там була інформація, це друга річ). І невже Вам здається, що тоді це все робилося безкоштовно? Ні. Меценати міста допомогли, одіти команду, проплатити поїздки на матчі, профінансувати зарплатню та преміальни. Після кожного вдалого сезону, для гравців ВВГ робить урочистий вечір з банкетом

Швед, ты и есть настояий болельщик...........

Додано (27.11.2010, 04:11)
---------------------------------------------

Quote (zvyagel750)
Ну ти в це не хочеш вірити то не вірь будь ласка,твої справи,а я вірив і буду вірити і ніхто у мене віри цієї не відбере

Так держать!!!))
 
RytansДата: Субота, 27.11.2010, 09:36 | Повідомлення # 404
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Rytans, Це найкраще твоє повідомлення цього тижня

А якщо це прохання задовільниться в повному обсязі , я ще краще напишу !!!! Домовились ?

 
alexxДата: Субота, 27.11.2010, 12:42 | Повідомлення # 405
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
А якщо це прохання задовільниться в повному обсязі , я ще краще напишу !!!! Домовились ?

А я обещаю, что первый же свой комментарий к новости об удовлетворении этой просьбы напишу стихами.......)))))) А вдруг поможет???)))))))
 
КРБКДата: Субота, 27.11.2010, 22:39 | Повідомлення # 406
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
Міська та районна влада звернулися до голови ОДА Сергія Рижука з проханням надати фінансову підтримку на утримання футбольної обласної команди, куди входитиме реконструкція стадіону «Авангард» та утримання команди.

Євро-2012 по зрівнянню з нами курить. Не встигли відкрити Авангард , вже й реконструкція. Як так діло піде далі за якихось років-2-3 доженемо і Донбас-Арену. happy

 
RytansДата: Неділя, 28.11.2010, 09:06 | Повідомлення # 407
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Не встигли відкрити Авангард , вже й реконструкція

Все роблять для 2-оі ліги !!!! happy happy happy

 
shvedДата: Неділя, 28.11.2010, 11:51 | Повідомлення # 408
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Все роблять для 2-оі ліги !!!!

А з чого ви взяли, що там вже щось роблять? Планують робити...
 
zvyagel750Дата: Неділя, 28.11.2010, 12:40 | Повідомлення # 409
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
ну скоріш там стільці дороблять і туалет до ладу приведуть)

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
КРБКДата: Неділя, 28.11.2010, 14:37 | Повідомлення # 410
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (zvyagel750)
ну скоріш там стільці дороблять і туалет до ладу приведуть)

Ні, зроблять дах і підігрів. biggrin
 
zvyagel750Дата: Неділя, 28.11.2010, 14:39 | Повідомлення # 411
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
ага і віп ложі smile

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
RytansДата: Неділя, 28.11.2010, 22:53 | Повідомлення # 412
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
А з чого ви взяли, що там вже щось роблять? Планують робити...

Я написав роблять в смислі , що вже подали прохання надати фінансову підтримку на утримання футбольної обласної команди, куди входитиме реконструкція стадіону «Авангард» та утримання команди.

Додано (28.11.2010, 21:53)
---------------------------------------------
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради проінформував:

Міська та районна влада звернулися до голови ОДА Сергія Рижука з проханням надати фінансову підтримку на утримання футбольної обласної команди, куди входитиме реконструкція стадіону «Авангард» та утримання команди.

 
shvedДата: Понеділок, 29.11.2010, 14:54 | Повідомлення # 413
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (zvyagel750)
ну скоріш там стільці дороблять і туалет до ладу приведуть)

Quote (Rytans)
куди входитиме реконструкція стадіону «Авангард» та утримання команди.

Вдалося дізнатися про плани реконструкції стадіону happy
У роздягальнях зробити витяжкі, відновити туалет на території стадіону, та створити зону для гостей. Ось і все, що можливо буде зроблено.
 
david20061Дата: Понеділок, 29.11.2010, 16:05 | Повідомлення # 414
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Занчить це все, що від нас вимагається!!! То не так тут вже и багато пунктів!!! А то там вже почали що і старіон зовсім не підходить і багато що робити треба...

Додано (29.11.2010, 15:05)
---------------------------------------------
Хлопці, не всі команди прем'єр лігі грають на донбасс-аренах...

 
zvyagel750Дата: Понеділок, 29.11.2010, 16:58 | Повідомлення # 415
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
диктора нам нормального треба

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
david20061Дата: Понеділок, 29.11.2010, 18:50 | Повідомлення # 416
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
диктора нам нормального треба

А вот это - да... А то мне наш fool уже надоел!!! Да и думаю не только мне...

 
КРБКДата: Понеділок, 29.11.2010, 19:36 | Повідомлення # 417
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Ще траву підсіємо і покатаємо поляну. "Делов то раз-два и......" cool
 
ЯцекДата: Понеділок, 29.11.2010, 22:20 | Повідомлення # 418
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Мені сподобалось висловлення Алекса:"Ми-справжні вбопівальники...". Алекс! По яким параметрам ти розділяєш вболівальників на справжніх та не справжніх?Я зрозумів, що мене
ти називаєш не справжнім вболівальником тільки за те, що я висловлюю сумніви щодо виступу Звягеля у другій лізі по фінансовим проблемам.Так?.Але якщо я тобі розповім про своє
"вболівальництво",то тобі, як пише КРБК, останеться "тільки курити".Але не це головне. Я бачу, що і деякі "оптимісти" почали говорити про те, що рік пограє Звягель у другій лізі, а там може й вилітати з неї. А цього не хочу: або грати у другій постійно, або не мучити себе і команду.
Моя позиція:Житомир не дозволить, щоб у Новограді була друголігова команда за кошти області. За наші, місцеві-будь ласка. Питання: а чи допомагала область Хіммашу, коли команда грала у другій лізі?Якщо допомагала, то чим і скільки.
Пропозиція: давайте разом складемо річний бюджет Звягеля на другу лігу. Починаю я: зарплата футболістів 2-2,5 тис грн на місяць. В міжсезоння-1-1,5тис.Хто продовжить ?
 
RytansДата: Понеділок, 29.11.2010, 22:32 | Повідомлення # 419
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
Пропозиція: давайте разом складемо річний бюджет Звягеля на другу лігу.

Подивись , будь ласка в цій темі пост № 350 . Там вже adey все розписав . Залишилось тільки фінанси знайти !!!!!,
,Прочитаєш - дай свій коммнетар.

Повідомлення змінив Rytans - Понеділок, 29.11.2010, 22:35
 
КРБКДата: Понеділок, 29.11.2010, 23:02 | Повідомлення # 420
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Яцек)
що рік пограє Звягель у другій лізі, а там може й вилітати з неї. А цього не хочу: або грати у другій постійно, або не мучити себе і команду.

Чому вони нас і себе мають мучити. Вони будуть грати а ми вболівати. Що зміниться в худшу сторону- правильно нічого. А матчів буде більше і це + для нас.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net