<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
LeonUДата: Четвер, 25.11.2010, 21:48 | Повідомлення # 381
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Все я вас зрозумів і полеміку на вашу адресу припиняю.
Це як комунізм - раз і назавжди.

Зря ты обижаешься. Я пытался убедить вас всех, что мечты-мечтами, а реальность-то совсем другая... Вот уже некоторые стали более реально оценивать шансы Новограда на участие во 2-й лиге. Просто эйфория быстро пройдёт и всё станет на свои места
 
КРБКДата: Четвер, 25.11.2010, 22:01 | Повідомлення # 382
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
У мене ейфорія - це кожен матч команди, це те чим я живу перед матчем а не те що буде після матчу.І що це значить поясни б- ласка- и всё станет на свои места .

Додано (25.11.2010, 21:01)
---------------------------------------------
У нас навпаки буде більше футболу в місті, а це більше емоцій і свята для нас. Чому ж ви не були проти аматорів, теж вперше, теж сильні суперники, теж на ногах не дуже міцно стояли? Де логіка?.

 
LeonUДата: Четвер, 25.11.2010, 22:13 | Повідомлення # 383
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
І що це значить поясни б- ласка- и всё станет на свои места .

Пожалуйста, если хочешь. Даже Швед отметил, что для участия в более серьёзном соревновании чем ЧО,надо пройти аттестование(стадион,инфраструктура и т.п.) Хочу тебе ещё раз напомнить, что Новоград такую проверку на сегодняшний день не пройдёт. Брать нахрапом как ты хотел(фонари развернём, парашу подбелим, фамилии игроков прокричим и т.д.) не получится... Поверь мне, что никто ничего делать не будет!! Так что к началу следующего сезона на супер "красене" Авангарде всё останется так, как есть...
Я за свою жизнь повидал как играет и как ОРГАНИЗОВАНА команда союзной ещё 2-й лиги. Это нам пока недостижимо!! Так что, после всех балачек,пересудов и проч. мы вновь придём на наш "красень" и будем сидеть там без табло и диктора, без юных футболистов, которые должны мячи подавать, без нормальной параши... и т.д. Дальше объяснять или и так понятно?

Додано (25.11.2010, 21:13)
---------------------------------------------

Quote (КРБК)
Чому ж ви не були проти аматорів, теж вперше, теж сильні суперники, теж на ногах не дуже міцно стояли? Де логіка?.

не уверен, что там были все такие уж сильные...но Тернополь и Добрянка показали нам как надо играть..А на два фронта(ЧО и аматоры) сил-то хватит? это не так просто: играть и там и там.
 
КРБКДата: Четвер, 25.11.2010, 22:24 | Повідомлення # 384
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Да не проблема та атестація стадіону. Що ви за неї взялися, такі ми вже баловані без табло і коментатора. А Тернопіль ваш де у фіналі аматорів був?
А ніхто не чекає перемог на всіх рівнях, це шлях розвитку і становлення. А не тормозу в ЧО.
 
RytansДата: Четвер, 25.11.2010, 22:25 | Повідомлення # 385
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Чому ж ви не були проти аматорів, теж вперше, теж сильні суперники, теж на ногах не дуже міцно стояли? Де логіка?.

Не треба рівняти аматорів і другу лігу ! І по грі і по організації !

Quote (КРБК)
У мене ейфорія - це кожен матч команди, це те чим я живу перед матчем а не те що буде після матчу.І що це значить поясни б- ласка- и всё станет на свои места .

Коли ми будем програвати кожний матч ( або не зможем закінчити чемпіонат) на футбол ніхто не піде . Скажуть , що там нема на що дивитись.

Quote (LeonU)
А на два фронта(ЧО и аматоры) сил-то хватит? это не так просто: играть и там и там.

Да и команді во 2 лиге чуть посильнее...

 
КРБКДата: Четвер, 25.11.2010, 22:30 | Повідомлення # 386
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Да по боку ці всі аргументи. Ваше діло буде просте - прийти і дивитись.
Почитайте як люди грають у тій 2 лізі. Такий вже рівень там- потолок прямо.
 
RytansДата: Четвер, 25.11.2010, 22:53 | Повідомлення # 387
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Ваше діло буде просте - прийти і дивитись.

З великим задоволенням це зроблю і без долі іроніі ! І афіші так само розповсюджу ! І програне тобі парі виставлю !!!

Додано (25.11.2010, 21:46)
---------------------------------------------
Сначала пишешь :

Quote (alexx)
Мне уже тема финансов для команды второй лиги начала немного надоедать...............

Через день сам подымаешь :

Quote (alexx)
Интересно конечно... Но действительно, единственная проблема, которая была до этого и остаётся дальше - финансы....

Додано (25.11.2010, 21:53)
---------------------------------------------

Quote (КРБК)
Ще раз повторюся - це може бути тільки Церсаніт.

Він цю ношу осилить ?

Quote (КРБК)
Я тебе взагалі не розумію, чи ти вболіваєш за майбутнє і розвиток футболу в місті чи тобі подобається теперішній стан речей

Я вболіваю за футбол і теперішній стан речей мені не подобається ! До цих пір мені ( і не тільки мені ) не відомо : чому в цьому сезоні ЗВЯГЕЛЬ не зіграв в перших 3-ох турах ЧО ? Поясниш ?

 
adeyДата: Четвер, 25.11.2010, 23:05 | Повідомлення # 388
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
Чули таке:краще бути першим на селі, чим другім у місті?

от сижу й думаю - і навіщо Карпати боролися за вихід в груповий турнір ліги Європи?
сиділи б собі вдома, і були б першими в своєму Львові,
і всі борусії й севільї їм були би пофіг.

навіщо взагалі борються за вихід в єврокубки?
адже там набагато більше шансів програти.
ось Карпати й програли - і що?- тепер за них ніхто не буде вболівати???

 
alexxДата: Четвер, 25.11.2010, 23:56 | Повідомлення # 389
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (adey)
от сижу й думаю - і навіщо Карпати боролися за вихід в груповий турнір ліги Європи?
сиділи б собі вдома, і були б першими в своєму Львові,
і всі борусії й севільї їм були би пофіг.
навіщо взагалі борються за вихід в єврокубки?
адже там набагато більше шансів програти.
ось Карпати й програли - і що?- тепер за них ніхто не буде вболівати???

100%. К мечте нужо делать хоть какой-то шаг вперёд. Всё приходит только к тем, кто хочет этого и что-то делает для этого.

Додано (25.11.2010, 22:47)
---------------------------------------------

Quote (LeonU)
Вот именно, что абсолютно ничего не изменится..А успех закреплять как раз-таки надо, для того чтобы не быть калифами на час! Это не регресс, а норма... Чемпионство Таврии в 1-м ЧУ вам ничего не говорит?Таких примеров, если надо, можно привести десяток...

А вот это и есть мечта. Я завидую болельщикам Симферополя - они были чемпионами Украины. Сколько бы раз "Металлист" не занимал третье место, сколько бы раз "Днепр" не выходил в финал кубка Украины, но все их достижения вместе взятые - ничто, по сравнению с этим достижением "Таврии". Это сообщение совершенно не понятно.......

Додано (25.11.2010, 22:51)
---------------------------------------------
И запомните - удача приходит только к тем, кто в неё верит!! Обсуждайте дальше нереальность увидеть команду во второй лиге себе на здоровье!! А мы - те, кто в это верит - будем потихоньку искать пути как этого добиться. Потому что мы хотим идти вперёд, потому что когда. если не сейчас???? Потому что нет судьбы, кроме той, которую мы сами себе выбираем...

Додано (25.11.2010, 22:56)
---------------------------------------------
Некоторые на этом сайте давненько ничего хорошего ни о ком не пишут.... Я немного разочаровался в этих людях.... Со скептиками всегда сложно работать, именно поэтому на своём жизненном пути я иду только с оптимистами, и пока всё складывается удачно. Нужно ставить цели, идти к ним и добиваться целей, а не крамольничать здесь и выискывать кто что сказал здесь, чтоб показаться самым умным.

 
КРБКДата: П`ятниця, 26.11.2010, 13:08 | Повідомлення # 390
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
Він цю ношу осилить ?

Ну ти мене зараз розсмішив. Звісно ні, цю ношу осилить ШЕД-309 або АТП-124. happy

Quote (Rytans)
Я вболіваю за футбол і теперішній стан речей мені не подобається ! До цих пір мені ( і не тільки мені ) не відомо : чому в цьому сезоні ЗВЯГЕЛЬ не зіграв в перших 3-ох турах ЧО ? Поясниш ?

Все дуже просто, потрібно було потягнути час аби вибити фінанси у влади, чим ми з тобою також займались.

Quote (alexx)
И запомните - удача приходит только к тем, кто в неё верит!!

 
LeonUДата: П`ятниця, 26.11.2010, 13:56 | Повідомлення # 391
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Дорогой Alexx! Как я понял, мечтать ты любишь-молодец! Но всё-таки скажи мне по-честному: ты сам-то веришь в то, что от твоих, моих, других, пятых, десятых мечтаний и непонятных телодвижений то ли вперёд, то ли назад что-либо измениться? Никто из этих скептиков,как ты назвал их, не против выступлений Звягеля не только во 2-й лиге, но и в 1-й и в премьер-лиге и т.д.и т.п. Просто в отличии от тебя эти люди видят реальность сегодняшнего дня, вот и всё! А уж кто во что верит-позволь решать каждому за себя! Верь, мечтай-никто тебе этого не запрещает!!
 
ЯцекДата: П`ятниця, 26.11.2010, 14:11 | Повідомлення # 392
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Шановні! Не ображайтесь один на одного. На цьому сайті всі друзі Звягеля, а те, що висловлюються різні думки-це просто чудово:скоріше знайдемо істину.Ще раз повторюю:мрію, у ві сні бачу Звягель у другій лізі, але на тих умовах, про які говорив раніше.
Запитання Алексу:"Амы-те,кто верит-будем потихоньку искать пути как этого добиться". Хто це ми? Ти особисто? Яким чином?Грошей виділиш?Питання з ФФУ вирішиш?400 місць на стадіоні добавиш?Гравців сильніших перекупиш? І таких питань у мене до тебе багато. Я розумію, що тобі ясно, чому Україна в ж...е? Тому, що 20 років наші демагоги тільки те і робили, що гарними словами розкидувались, а конкретних справ катьма.
Ще раз запитаю:припустимо Звягель у 2011році (при всіх недоліках) грає у 2-й лізі. А що далі? За 11 буде 12, 13 і т.д. Вас хвилює доля Звягеля на перспективу? Скажіть мені конкретно:хто висловив бажання фінансувати нашу команду? Як довго він це буде робити?
Конкретніше: ми всі профани у цій справі, у нас немає достатньої інформації, тому все у нас будується на припущеннях. Помоєму даже керівництво міста та району, ВВГ ще точно не знають , що буде далі.
Але дискусію пропоную продовжувати далі тому, що дуже цікава тема. Згодні?

Додано (26.11.2010, 13:11)
---------------------------------------------
Коли друкував, ще не було повідомлення ЛеонУ. А наші думки збіглися.

 
LeonUДата: П`ятниця, 26.11.2010, 14:22 | Повідомлення # 393
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Яцек! Спс!
 
shvedДата: П`ятниця, 26.11.2010, 15:54 | Повідомлення # 394
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Друзі, хто з Вас пам'ятає 2007 рік?
Першій рік коли з'явилася команда "Звягель-750". Ми програвали усім в області, стадіона не було, а були одні руїни. Невже потрібно було тоді зупинитися, розпустити команду, мовляв нема чого нам там грати бо ми не потяним фінансово, нема де грати і гравців немає і т.п.?
Але за рік все змінилось. Команда почала перемагати, ми з комфортом вже переглядали на пластикових стільцях футбольні баталії, а які програмки були, просто цукерка (яка там була інформація, це друга річ). І невже Вам здається, що тоді це все робилося безкоштовно? Ні. Меценати міста допомогли, одіти команду, проплатити поїздки на матчі, профінансувати зарплатню та преміальни. Після кожного вдалого сезону, для гравців ВВГ робить урочистий вечір з банкетом.
Завершується 2010 рік. Ми стоїмо перед вибором, грати нам у другій лізі чи ні? Бачу є багато скептиків, котрі намагаються доказати, що нам зарано туди заявлятися, але виходить з ваших міркувань нам було зарано у 2007 році створювати команду? Створили, вижили, пустили пагони, зацвіли. Так само зараз стоїмо на порозі чогось нового.
Ще раз наголошу, друга ліга стоїть тільки у планах, але якщо нам випаде нагода там зіграти, потрібно будь, що за неї чіплятися. Навіть якщо ми там відіграємо один сезон, плюси все одно знайдуться. А тоді можливо знайдуться і нормальні спонсори.
Дякую за увагу. wink
 
КРБКДата: П`ятниця, 26.11.2010, 17:02 | Повідомлення # 395
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Швед, довго ти спостерігав за баталіями. Я другий раз пишу , аж плююся чесне слово. Як можна так скептично до всього ставитись. А якби Васильович таким був, чи Швед, чи фани. Хрен би нам команда, чемпінство і все що зв"язано з футболом.
 
ЯцекДата: П`ятниця, 26.11.2010, 18:13 | Повідомлення # 396
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
КРБК! Ти емоціональна людина. Звягель у 2011 році грає у другій лізі:дай слово, шо ти жодного поганого слова на адресу гравців, АЛ, ВВГ, влади та інших, причетних до новоградського футболу,не скажеш.Домовились?
 
RytansДата: П`ятниця, 26.11.2010, 19:57 | Повідомлення # 397
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
друга ліга стоїть тільки у планах, але якщо нам випаде нагода там зіграти, потрібно будь, що за неї чіплятися. Навіть якщо ми там відіграємо один сезон, плюси все одно знайдуться

В планах на який сезон ? 2011-2012 ? Чи пізніше ?

 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 26.11.2010, 21:52 | Повідомлення # 398
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Да пам'ятаю тей перший сезон із усіх матчів тільки ОДНА НІЧИЯ!!! Але я на матчі ходив і вірив що наш клуб обов'язково переможе,і нарешті я дочекався цього,і надалі буду вірити що моя команда зможе прославити наше місто на Україні,і дай Бог щоб ми побачили нашу команду в другій лізі і я буду в це вірити,скептикив прошу не відписувати нічого по моєму повідомленню

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
RytansДата: П`ятниця, 26.11.2010, 22:12 | Повідомлення # 399
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
дочекався цього,і надалі буду вірити що моя команда зможе прославити наше місто на Україні,і дай Бог щоб ми побачили нашу команду в другій лізі і я буду в це вірити,

Відповідає не скептик , а такий же вболівальник як ти . Тільки я реально дивлюсь на речі: в наступному сезоні здійснення мрії не реальне !!!!

 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 26.11.2010, 23:14 | Повідомлення # 400
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Ну ти в це не хочеш вірити то не вірь будь ласка,твої справи,а я вірив і буду вірити і ніхто у мене віри цієї не відбере

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net