<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
RytansДата: Вівторок, 16.11.2010, 21:23 | Повідомлення # 361
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (adey)
рахуйте:

Вибач , дякую , але ти мене не переконаєш ! Я розмовляю відверто з бувшим прес-аташе друголігової команди ! Мабуть він краще знає.
Та в нас в минулому році ВВГ нарахував 300 тис. !
По твоім підрахункам на першість обл. можна буде грати за 50 тис.

Додано (16.11.2010, 20:23)
---------------------------------------------

Quote (adey)
Була б лише гра,

В тім то і діло, щоб була гра треба гроші ! А при такому бюджеті, як в тебе, будуть муки ! І на виїзд поідуть кіньми .
Минув той час, коли грали на патріотизмі !!!

 
alexxДата: Вівторок, 16.11.2010, 22:09 | Повідомлення # 362
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Мне уже тема финансов для команды второй лиги начала немного надоедать...............
 
adeyДата: Вівторок, 16.11.2010, 22:20 | Повідомлення # 363
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
І на виїзд поідуть кіньми

25 тис я "виділив" на кожний виїзд.
на цю суму можна виїжджати навіть за день до гри із розміщенням в готелі.
чи може в день гри виїхати й отримати за виїзну перемогу по 1600грн мало знайдеться патріотів? smile

я більше не буду це коментувати.
за нормального ставлення до діла можна вписатися в будь-яку суму,
яка не менша від суми обов"язкових платежів.

Повідомлення змінив adey - Вівторок, 16.11.2010, 22:21
 
RytansДата: Вівторок, 16.11.2010, 22:27 | Повідомлення # 364
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
Мне уже тема финансов для команды второй лиги начала немного надоедать...............

Quote (adey)
я більше не буду це коментувати

Час нас розсудить......

 
shvedДата: Середа, 24.11.2010, 15:04 | Повідомлення # 365
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (shved)
Другої ліги поки, що у нас немає.... ...але на даний момент активно неї заманюють деякі люди до Новограда-Волинського. Ось і все. Коли буде, щось відомо то тоді і будему цю новину пережовувавати тут

Сьогодні на мою скриньку хтось (анонім) скинув ось такого листа (для збільшення фото, натисніть на зображення)

Ще один крок до професійної команди?

 
zvyagel750Дата: Середа, 24.11.2010, 15:32 | Повідомлення # 366
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Ще один крок до професійної команди?

+1 але головне дызнатися що там з фынансами


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
КРБКДата: Середа, 24.11.2010, 19:07 | Повідомлення # 367
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
Ще один крок до професійної команди?
А починалося все зі слухів і байок biggrin
 
alexxДата: Середа, 24.11.2010, 22:10 | Повідомлення # 368
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Интересно конечно... Но действительно, единственная проблема, которая была до этого и остаётся дальше - финансы....
 
RytansДата: Середа, 24.11.2010, 22:55 | Повідомлення # 369
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
Интересно конечно... Но действительно, единственная проблема, которая была до этого и остаётся дальше - финансы....

Об этом мы и твердим ! При решении этой проблемы все остальное мелочи !!!!

Повідомлення змінив Rytans - Середа, 24.11.2010, 22:57
 
КРБКДата: Четвер, 25.11.2010, 09:34 | Повідомлення # 370
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Хотілося б знайти хорошого спонсора і не на один рік а так років на .., та що там на .., постійного. Ще раз повторюся - це може бути тільки Церсаніт.

Додано (25.11.2010, 08:34)
---------------------------------------------
А це залежить від переговорів керівництва Звягеля, міста і району, може навіть області.

 
ЯцекДата: Четвер, 25.11.2010, 11:35 | Повідомлення # 371
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Я краще буду дивитись бойові матчі ЧО, ніж мутоту другої ліги. Почули б ви , як вболівальники "Закрапаття"( команда закінчила перше коло на 3-му місці) крили Гомулу різними словами за гру команди! А наші емоції під час ігор першості області ніяк не поступаються емоціям вболівальників другої, першої ліг та премьєр ліги. Ніхто не підтримає "Звягель" у тому разі, коли віну другій лізі будуть пасти останніх. Скільки вони почують образливих слів на свою адресу! Я за другу лігу, але за умови, що у ній нам треба не один рік жити( при нормальному фінансуванні та при нормальній грі). А хто дасть нам цю гарантію?Один рік зіграти у другій,а потім падати вниз-це боляче буде для нас. Підтримую Ританса:віноб"єктивно оцінює наше фінансове становище. А більшість гадає так: почнемо бій,а там розберемось. Не бажаю "Звягелю" долі Баранівки, Коростеня у другій лізі. Як то кажуть:"каліфи на час". Я консерватор? Так. У хорошому розумінні цього слова. Чули таке:краще бути першим на селі, чим другім у місті?
 
LeonUДата: Четвер, 25.11.2010, 13:56 | Повідомлення # 372
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
Я краще буду дивитись бойові матчі ЧО, ніж мутоту другої ліги.

+100!! Разумно сказано. Я об этом говорил ещё месяц назад, но меня посчитали скептиком.Я же предупреждал, что эйфория быстро пройдёт, а башку надо всегда держать трезвой, тогда и мысли там будут трезвые... А то раскричались: 2-я лига, 2-я лига...Может и надо туда попасть, но не сейчас... Не готовы мы ишшшо туды..
 
КРБКДата: Четвер, 25.11.2010, 15:03 | Повідомлення # 373
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (LeonU)
+100!! Разумно сказано. Я об этом говорил ещё месяц назад, но меня посчитали скептиком.Я же предупреждал, что эйфория быстро пройдёт, а башку надо всегда держать трезвой, тогда и мысли там будут трезвые... А то раскричались: 2-я лига, 2-я лига...Может и надо туда попасть, но не сейчас... Не готовы мы ишшшо туды..

Щоб рухатись вперед, потрібно йти вперед. Ставити перед собою цілі і завдання. Це є розвиток. І зараз керівництво команди приймає рішення стосовно перспективи розвиватись. Ви згадайте як ми починали і до чого ми прийшли.Чемпіонат області я впевнений у нас буде завжди. То чому нам не зробити ще один крок вперед. Повторюю під лежачий камінь вода не тече. Те що ВВГ сам не потягне Україну це очевидно але він все робить на даному етапі вірно. Я думаю що буде у нас і реклама , телебачення, спонсори і т.д. Я трішки сам знаю як це робити аби добитись на певному рівні успіху. Левина доля - це дії керівника команди і тільки його. Що ми і побачили напротязі трьох років. Давайте наберемося терпіння.
 
RytansДата: Четвер, 25.11.2010, 20:00 | Повідомлення # 374
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Щоб рухатись вперед, потрібно йти вперед. Ставити перед собою цілі і завдання. Це є розвиток. І зараз керівництво команди приймає рішення стосовно перспективи розвиватись.

Щоб рухатись вперед треба міцно встати на ноги , мати під собою міцну опору ! Вистипили в цьому році вдало ! Треба закріпити досягнуте ! Ми ще не взяли Бога за бороду , як де хто думає !

Не треба спішити поперед батька в пекло !

Хто знає як це робиться ? ВВГ ? Чи ти ?

Додано (25.11.2010, 18:59)
---------------------------------------------

Quote (LeonU)
Я об этом говорил ещё месяц назад, но меня посчитали скептиком

А я считал не скептиком , а человеком реально смотрящим на вещи !!!

А то думают , что участие в ЧА достаточно опыта для 2-ой лиги !!! И мы на голову выше ЗАКАРПАТТЯ ! Смешно ......

Додано (25.11.2010, 19:00)
---------------------------------------------

Quote (Яцек)
краще бути першим на селі, чим другім у місті?

Та і другими не будемо !!!

 
shvedДата: Четвер, 25.11.2010, 21:18 | Повідомлення # 375
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Щоб рухатись вперед треба міцно встати на ноги , мати під собою міцну опору ! Вистипили в цьому році вдало ! Треба закріпити досягнуте ! Ми ще не взяли Бога за бороду , як де хто думає ! Не треба спішити поперед батька в пекло !

А у наступному році може бути вже запізно! На наше місце прийдуть інші... і будемо ми тоді вже за них вболівати.

Quote (Яцек)
Я краще буду дивитись бойові матчі ЧО, ніж мутоту другої ліги.

Цього нас ніхто не позбавляє. Звягель і на далі буде брати участь у обласних змаганнях.

P.S. Всі розмови які точуться про другу лігу, ще не означає, що вона буде!
Спочатку нам вкажуть на наші слабкі місця і якщо нам вдасться їх вирішити тільки тоді люди у ПФЛ почнуть замислюватись над включенням нашої команди у її ряди.
А мріяти нікому забороняти не потрібно (це я до Rytans, LeonU, ), Новоград ще жодного разу не стояв так близько до професійної команди, тому мрії у людей не безпідставні.

 
КРБКДата: Четвер, 25.11.2010, 21:19 | Повідомлення # 376
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
Щоб рухатись вперед треба міцно встати на ноги , мати під собою міцну опору ! Вистипили в цьому році вдало ! Треба закріпити досягнуте ! Ми ще не взяли Бога за бороду , як де хто думає !

А що зміниться якщо ми не заявимся в другу лігу? Для чого нам закріпляти успіх і топтатися на місті- це регрес. Що по твоєму міцно встати на ноги? Міцна опора на даний момент - це ВВГ .Він нікуди не дівся.
 
LeonUДата: Четвер, 25.11.2010, 21:25 | Повідомлення # 377
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
А мріяти нікому забороняти не потрібно (це я до Rytans, LeonU,

А с этим никто и не спорит! Мечтайте себе на здоровье! Но судя по вашим постам, вы уже не мечтаете, а просто живёте во второй лиге.
 
КРБКДата: Четвер, 25.11.2010, 21:25 | Повідомлення # 378
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
Хто знає як це робиться ? ВВГ ? Чи ти ?

Робится що? Я тебе взагалі не розумію, чи ти вболіваєш за майбутнє і розвиток футболу в місті чи тобі подобається теперішній стан речей.
 
LeonUДата: Четвер, 25.11.2010, 21:29 | Повідомлення # 379
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
А що зміниться якщо ми не заявимся в другу лігу? Для чого нам закріпляти успіх і топтатися на місті- це регрес.

Вот именно, что абсолютно ничего не изменится..А успех закреплять как раз-таки надо, для того чтобы не быть калифами на час! Это не регресс, а норма... Чемпионство Таврии в 1-м ЧУ вам ничего не говорит?Таких примеров, если надо, можно привести десяток...
 
КРБКДата: Четвер, 25.11.2010, 21:48 | Повідомлення # 380
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (LeonU)
Вот именно, что абсолютно ничего не изменится

Все я вас зрозумів і полеміку на вашу адресу припиняю.
Це як комунізм - раз і назавжди.

Додано (25.11.2010, 20:48)
---------------------------------------------
Ританс прочитай своє останнє повідомлення в розділі ЧО. Якась нісенітниця виходить.

 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net