<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
alexxДата: Субота, 06.11.2010, 23:34 | Повідомлення # 281
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (adey)
тепер більш реальні цифри:
1) із 25 чоловік мінімум 7 то вихованці ДЮСШ, мінімальна зарплата яких іде в карман суддям.
2) решта 18 мають мінімальні зарплати й мінімальні премії через мінімальні результати.
3) в міжсезоння відпустка за свій рахунок.
4) збори на пустирі за містом
5) 11 виїздів на сезон за принципом "туди й назад" - оренда маршрутки й видатки на бензин

adey, это наверное ты назвал как обстоят дела у "Вереса")))) И на самом деле я не шучу - в Ровно так оно и есть. Но с таким подходом будет вечная балансировка на грани исчезновения.... Или стабиьное выступление в верхней части турнирной таблицы чемпионата области. Но ведь из 24 (если не ошибаюсь) клубов второй лиги - около 10 имеют отличную базу и стабильное финансирование, а 3-4 клуба как раз и являются тем балластом, о котором adey написал выше. Остальные - средненькая база, средненькое финансирование ну и средненькие результаты из сезона в сезон. Если разобрать ФК Сумы по принципу, который описал adey:
1. В команде 22-27 человек. Плюс тренерский состав плюс обслуживающий персонал (+10).
2. Зарплаты далеко не минимальны.... Премии стабильны и мотивируют достаточно сильно игроков на победы.
3. Междусезонье оплачивается (по минимуму, правда), но оно очень короткое (месяц-полтора зимы и дней 10 максимум летом).
4. Тренировки каждый день, база как таковая отсутствует. Поле для тренировок - удовлетворительное.
5. Выезды минимум за сутки до игры с обязательной ночёвкой (если не в пределах соседних областей). Автобуса своего нету. Зато была когда-то замечательная баскетбольная команда "Сумыхимпром" и у неё был шикарнейший автобус. Команды этой нету, а автобус остался (даже на автобусе надписи не изменились). Каждый выезд - аренда автобуса на 2-3 дня....
 
shvedДата: Субота, 06.11.2010, 23:42 | Повідомлення # 282
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Хіба можна ці виїзди рівняти з виїздами в 2-ій лізі ?? Зранку поїхав, ввечері приїхав..... Не обіда нормльного, ні готеля заброньованого..ні т.п. ..... Тут вже БУСОМ (навіть двома) не заїдеш..... Та що там казати...

Вибач, Rytans, але друга ліга не сильно відрізняється від аматорської (щоправда вірю, що є винятки). Можливо я тебе здивую, але команди другої ліги у своїй більшості відправляються на ігри у день матчів (звісно якщо це розумна відстань, наприклад Рівне-Тернопіль-Хмельницький)! Мало того, не завжди на комфортабельних автобусах. Якщо не помиляюся (мене адей, або 121212 поправлять) коли ФК Коростень грав у другій лізі, на один з чергових матчів (здається з МФК Миколаїв) відправились на своїх автівках.

P.S. Зверніть на мою кількість повідомлень (на даний час 750!!!) - символічно? wink

 
alexxДата: Субота, 06.11.2010, 23:44 | Повідомлення # 283
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
А чего мы гадаем??? Недавно ведь ФК Коростень играл во второй лиге. Пускай коростенские болельщики скажут тогдашний бюджет и обязательные платежи. Понимаю, что инфо будет устаревшая, но подумать над чем будет......
 
zvyagel750Дата: Субота, 06.11.2010, 23:51 | Повідомлення # 284
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Та блін нам реально можна поборотись за другу лігу правильно раніше коростенці писали, чим ми гірші за них???

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
RytansДата: Неділя, 07.11.2010, 00:01 | Повідомлення # 285
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
а 3-4 клуба как раз и являются тем балластом, о котором adey написал выше. Остальные - средненькая база, средненькое финансирование ну и средненькие результаты из сезона в сезон. Если разобрать ФК Сумы по принципу, который описал adey:

Нам оно надо ????

Додано (06.11.2010, 23:01)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Можливо я тебе здивую, але команди другої ліги у своїй більшості відправляються на ігри у день матчів (звісно якщо це розумна відстань, наприклад Рівне-Тернопіль-Хмельницький)! Мало того, не завжди на комфортабельних автобусах. Якщо не помиляюся (мене адей, або 121212 поправлять) коли ФК Коростень грав у другій лізі, на один з чергових матчів (здається з МФК Миколаїв) відправились на своїх автівках.

Краще вже туда не йти !
Ти погодишся на таку 2 лігу ? Може граєм як в 2010-му??

Quote (shved)
Вибач, Rytans, але друга ліга не сильно відрізняється від аматорської

СИЛЬНО !!! Не віриш мені, почитай alexx.
Ти хочеш щоб ми були як ВЕРЕС ?? Чи як сьогоднішній ЗВЯГЕЛЬ ? Якщо буде як у ВЕРЕСА прийдеться закрити сайт - футбол ніхто не захоче дивитись !!!
 
david20061Дата: Неділя, 07.11.2010, 00:03 | Повідомлення # 286
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Нам оно надо ????

А что, лучше ходить чемпионами но вечно в любителях???

 
121212Дата: Неділя, 07.11.2010, 00:25 | Повідомлення # 287
Фанатік
Повідомлення: 222
Репутація: 11
Зауваження: 60%
Статус:
по ФК Коростень - біля 2 млн. грн. річний бюджет був, але ніхто точно не скаже, бо через бухгалтерію вони не проходили, це переважно чорний нал Присяжнюка, який до того ж коростенські футбольні функціонери частково розікрали

Хіммаш - найтитулованіша команда чемпіонату Житомирщини за всі часи незалежної України
 
shvedДата: Неділя, 07.11.2010, 00:29 | Повідомлення # 288
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Rytans, У нас є шанс спробувати і якщо ним не скористаємось - це буде тупістю. У чемпіонат області ми завжди зможемо повернутися. Тобі приклад ФК Коростень.
Більш того, при останій розмові з ВВГ, він повідомив, що обласний чемпіонат він не планує залишати.

Quote (Rytans)
Ти хочеш щоб ми були як ВЕРЕС ?? Чи як сьогоднішній ЗВЯГЕЛЬ ? Якщо буде як у ВЕРЕСА прийдеться закрити сайт - футбол ніхто не захоче дивитись !!!

Я хочу, щоб ми були як Звягель 2010 року і подивитися на більш серйознішому рівні, що ми і з себе представляємо.
Я не є сильним прихільником другої ліги, але мене дуже сильно підкуплює те, що у Кубку України до нас зможе завітати команда рівня Буковини чи Закарпаття (особливо з Гамулою wink ). Ось це мені гріє душу (при вдалому збігу обставин).
 
alexxДата: Неділя, 07.11.2010, 00:38 | Повідомлення # 289
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Согласен - либо сейчас вторая лига, либо.... не скоро вобщем мы будем к ней настолько готовы как в этом году. Финансы...... Ну если губернатор не будет бросать слова на ветер, то посмотрим (ведь больше нам наднятся не на кого). А мож и найдётся необходимая сумма??? Согласен со Шведом, что очень хочется посмотреть футбол другого уровня. Очень.
 
adeyДата: Неділя, 07.11.2010, 09:03 | Повідомлення # 290
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
либо сейчас вторая лига, либо...

саме це я вам і намагаюся пояснити.
все має робитися поступово, але краще зробити кроки вперед-назад,
ніж тупцювати на місці.

беремо для прикладу Коростень:
суми, вказані 121212 цілком правдиві.
як я й говорив, чесність спеціалісту б не завадилаа,
бо при грамотному підході 2 млн гривень вистачило б на три сезони
а команда не дограла навіть другий.

участь команди в 2 лізі дала поштовх у розвитку інфраструктури та дитячого футболу.
тобто це робота на перспективу.

але після зняття команди з 2ліги маємо очевидний мінус.
раніше на область ходило чимало людей,
а зараз стадіон практично порожній, бо люди бачили більш високий рівень футболу.
якого тепер не бачать.

Повідомлення змінив adey - Неділя, 07.11.2010, 09:05
 
RytansДата: Неділя, 07.11.2010, 09:16 | Повідомлення # 291
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Я хочу, щоб ми були як Звягель 2010 року і подивитися на більш серйознішому рівні, що ми і з себе представляємо.

І я також !!
Я тільки не погоджуюсь з тим , що друга ліга не набагато відрізняється від аматорів ( майстерність тут до уваги неберемо ).

Додано (07.11.2010, 08:13)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Вибач, Rytans, але друга ліга не сильно відрізняється від аматорської

Тут ти не правий !
І в Новограді необхідну суму не знайдем !!!
Будемо сподіватись на допомогу зі сторони !!!!

Додано (07.11.2010, 08:16)
---------------------------------------------
А все почалося з питання :

Quote (Rytans)
Хто назве річний бюджет команди 2-ої ліги ?

Так скільки треба ?

 
adeyДата: Неділя, 07.11.2010, 10:00 | Повідомлення # 292
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
друга ліга не набагато відрізняється від аматорів

"не боги горшки обжигают"
є чимало аматорських команд, які за рівнем організації справ набагато попереду від доброї половини друголігових.
я повторююсь - Кварцяний в нещодавньому інтерв"ю, порівнюючи Луцьк із Тернополем говорив,
що там гравці грають "за їду" і був багато в чому правий.

Мир Горностаївка, Форос Ялта, Берегвідейк, Карпати Яремче - команди, які за фінансовими можливостями
переважають Тернопіль в рази.

Додано (07.11.2010, 09:00)
---------------------------------------------

Quote (Rytans)
Так скільки треба ?

за теперішнім курсом я справлюся за 200тис $ на рік smile
 
RytansДата: Неділя, 07.11.2010, 11:15 | Повідомлення # 293
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (adey)
за теперішнім курсом я справлюся за 200тис $ на рік

Це вже ближче до істини.....Хоча буде дуже і дуже важко !

 
adeyДата: Неділя, 07.11.2010, 11:44 | Повідомлення # 294
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
ну так я й не обіцяю за такі гроші підвищення в класі.
happy
запросто можна обійти Верес, Рось і Ниву.
а там і середина таблиці недалеко.
Десна зараз в такому стані, що недалеко від вищеназваних команд відірвалася. Поділля теж,
а далі вже буде набагато складніше: Пліски й Моршин мають і фінанси і дуже пристойні бази.
 
RytansДата: Неділя, 07.11.2010, 13:54 | Повідомлення # 295
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
applause
Quote (adey)
запросто можна обійти Верес, Рось і Ниву.
а там і середина таблиці недалеко.

Для початку нам цього вистачило б !!!! Залишилось не багато : як вам помогти в вирішенні головної для нас проблеми ?????

Quote (adey)
за теперішнім курсом я справлюся за 200тис $ на рік
 
КРБКДата: Неділя, 07.11.2010, 16:10 | Повідомлення # 296
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
А як вам таке. В місті буде 2 команди. Одна на область інша в другу лігу. Два матча в неділю- це було б супер.
 
RytansДата: Неділя, 07.11.2010, 16:15 | Повідомлення # 297
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
В місті буде 2 команди. Одна на область інша в другу лігу. Два матча в неділю- це було б супер.

Вищий клас !!!

 
B@storДата: Неділя, 07.11.2010, 16:28 | Повідомлення # 298
Vip-вболівальник
Повідомлення: 87
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
А як вам таке. В місті буде 2 команди. Одна на область інша в другу лігу. Два матча в неділю- це було б супер.

Ух загнул))) Молодчага) Тебе самому не смешно???)
 
alexxДата: Неділя, 07.11.2010, 18:26 | Повідомлення # 299
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Итак я узнал немного инфо о бюджете ФК Сумы. Это для раздумий..... Мой знакомый до ФК Сумы играл за армянский "Титан", у которого была цель первая лига. Эту цель они выполнили, и сейчас играют в середине турнирки. Так вот, под эту цель два года назад вполне было достаточно 2 млн грн в год. Бюджет ФК Сумы - около 2,5 млн грн в год, и это также под планы первой лиги. Этой сумы вполне достаточно для содержания команды, вовремя выплачивать игрокам принадлежащее, выезжать на матчи и т.д. Как видите - никаких сверхоблачных сум (хотя 1 млн грн также цифра немаленькая). И это (он подчеркнул) - с задачей выхода в первую лигу. Сказал, что для выступления во второй лиге вполне достаточно 1,5 млн грн - и сезон без абсолютно каких-либо проблем....
 
КРБКДата: Неділя, 07.11.2010, 18:57 | Повідомлення # 300
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (B@stor)
Ух загнул))) Молодчага) Тебе самому не смешно???)

Коли я писав про другу лігу з мене теж кепкували. А зараз я бачу активно мусуєте цю тему.
Поживемо -побачимо. Тим паче де кадри готувати для другої тім. wink
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок України серед аматорських команд
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net