<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Різне (Обговорюємо все, що не проходить в інші теми)
Різне
shvedДата: Понеділок, 19.12.2011, 20:10 | Повідомлення # 1121
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Профессиональной футбольной команды, которая бы представляла Житомир в Высшей лиге не будет.
Областная и городская власть пока не могут профинансировать создание команды и ее содержание. Спонсоры также активности не проявляют.
Об этом сообщил председатель Житомирской облгосадминистрации Сергей Рыжук.
«На финансирование профессиональной команды требуется от 10 миллионов долларов. Таких денег в бюджете нет. Все остается на уровне желания», - сказал Сергей Рыжук.
По его словам нужно развивать футбол во дворах и создавать для этого соответствующие условия.
Он пообещал, что в следующем году власть приложит усилия, чтобы как можно больше сделать футбольных площадок с искусственным покрытием и отремонтировать западные трибуны на стадионе «Полесье».

«У нас есть все возможности для того, чтобы ставить искусственные футбольные поля. Остается только закупить покрытие», - убежден губернатор.
Напомним, что Сергей Рыжук обещал отремонтировать трибуны двух житомирских стадионов - «Полесье» и «Спартаке», а также создать профессиональный футбольный клуб и заявиться во вторую лигу Чемпионата Украины.
 
fcbbДата: Понеділок, 19.12.2011, 22:53 | Повідомлення # 1122
Vip-вболівальник
Повідомлення: 78
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Звертаюсь до вболівальників Новоград-Новолинського футболу та інших вболівальників нашої області з проханням.
Якщо у вас є інформація про Кубок Житомирської області з футболу 1997 року між ФК "Лідер" (Новоград-Волинський) та ФК "Бердичів", який відбувся 11 травня 1997 року на Центральному стадіоні у Житомирі, напишіть мені в приват або електорону скриньку: fcberdychiv@meta.ua


"БЕРДИЧІВ СПОРТИВНИЙ"
http://fcberdychiv.pp.net.ua/
 
shvedДата: Вівторок, 20.12.2011, 00:51 | Повідомлення # 1123
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (fcbb)
Якщо у вас є інформація про Кубок Житомирської області з футболу 1997 року між ФК "Лідер" (Новоград-Волинський) та ФК "Бердичів", який відбувся 11 травня 1997 року на Центральному стадіоні у Житомирі

1) матч відбувся 11 травня на стадіоні "Спартак".
2) переможний гол забив граючий тренер новоградволинськоъ команди Андрій Лось на 75 хвилині.

Склади команд не зберіглися навіть в архівах ЖОФФ.
 
rozdumДата: Вівторок, 20.12.2011, 02:21 | Повідомлення # 1124
Vip-вболівальник
Повідомлення: 72
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
В середу, 21 грудня, в Житомирі відбудуться підсумки спортивного року - традиційне мегаграндіозне збіговисько найкращих спортсменів та тренерів нашої області (яке, пантяне діло, чиновники перетворять у грандіозний самопіар і занудство).

З футбольного - в номінації “Краща команда з ігрових видів спорту” серед інших мають відзначити команду футбольного клубу “Бараші”. Що цікаво, нагороджувати будуть голова обласної федерації профспілок Неля Паламарчук та Сергій Бутенко.

Ну і канєшна в номінації "Кращий спортивний журналіст” відзнаку отримає Максим Железницький — журналіст газети “Спортивний Бердичів” (часом це не адмін сайту ФК Бердичів, нє?). Ну і, звісно, мої "фани" з Бердичева отримають ще одну чудову нагоду об'єднатись навколо високої спільної мети і вилити чергову порцію свого гмгм, самі розумієте чого (але я на їх сайт більше не ходок). Привіт Доктору, кстать!

Спеціальною відзнакою Лауреата Першого Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів “Спартак спортивний-2011”, як найкраща загально-політична газета з висвітлення питань розвитку спорту, буде нагороджено газета “Звягель-інфо”, місто Новоград-Волинський. Головний редактор — Олександр Гембарський.

А оце вже Гула буде роздавати:
Подяку обласного відділення НОК України отримує міський голова Володимир Іванович Загривий — за активну підтримку сфери фізичної культури і спорту у місті.
Кубок та диплом отримує начальник відділу фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Володимир Гамма.

отак і живем)


журналіст, фотокореспондент, фотограф
 
GRADДата: Вівторок, 20.12.2011, 23:01 | Повідомлення # 1125
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (rozdum)
Ну і канєшна в номінації "Кращий спортивний журналіст” відзнаку отримає Максим Железницький — журналіст газети “Спортивний Бердичів” (часом це не адмін сайту ФК Бердичів, нє?). Ну і, звісно, мої "фани" з Бердичева отримають ще одну чудову нагоду об'єднатись навколо високої спільної мети і вилити чергову порцію свого гмгм, самі розумієте чого (але я на їх сайт більше не ходок). Привіт Доктору, кстать!

rozdum якщо не проблема, звісно , можеш конкретніше висловитись про "чорну кішку" між тобою і всім бердичівським "футбольним бомондом" ?

Додано (20.12.2011, 21:01)
---------------------------------------------
Можна і в личку.

 
DOCTORДата: Вівторок, 20.12.2011, 23:59 | Повідомлення # 1126
Вболівальник
Повідомлення: 31
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (rozdum)
Ну і канєшна в номінації "Кращий спортивний журналіст” відзнаку отримає Максим Железницький — журналіст газети “Спортивний Бердичів” (часом це не адмін сайту ФК Бердичів, нє?). Ну і, звісно, мої "фани" з Бердичева отримають ще одну чудову нагоду об'єднатись навколо високої спільної мети і вилити чергову порцію свого гмгм, самі розумієте чого (але я на їх сайт більше не ходок). Привіт Доктору, кстать!

Максим молодец. Он заслужил эту награду. В него прекрассные репортажы.
Он в отличии от Некоторых (rozdum) не берёт чужые матерыалы и не переделывает под свои.
rozdum, заходишь ты сайт ФК "Бердичев" или нет, мне пофиг, может наконец-то не будет ярко чужых переделанных материалов под твоим именем.
 
GRADДата: Середа, 21.12.2011, 22:56 | Повідомлення # 1127
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Мені здається любий сайт втрачає від того, коли на нього не заходять футбольно обізнані і віддані цій справі люди. Потрібно ж адмінам це знати, та я впевнений що вони це знають. Я наприклад колись пропонував сайту нео ФКБ і нео ФКЗ зробити можливим доступ користувачам обох сайтів без проходження реєстрації . Мені здається було б цікаво. Але залишилось так як є. Шановні мені здається ви від цього лише втратили. Щодо конфлікту rozdumа і бердбому - нічого дивного тут не бачу. Старі зв'язки - ще міцні. biggrin
 
fcbbДата: Середа, 21.12.2011, 23:03 | Повідомлення # 1128
Vip-вболівальник
Повідомлення: 78
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
наприклад колись пропонував сайту нео ФКБ і нео ФКЗ зробити можливим доступ користувачам обох сайтів без проходження реєстрації . Мені здається було б цікаво. Але залишилось так як є. Шановні мені здається ви від цього лише втратили.

Неофіційний сайт ФК "Бердичів" можна вже давно переглядати без реєстрації, тільки коментарі треба писати зареєстрованим користувачам, які підтвердили при реєстрації свій e-mail.


"БЕРДИЧІВ СПОРТИВНИЙ"
http://fcberdychiv.pp.net.ua/
 
alexxДата: Четвер, 22.12.2011, 15:16 | Повідомлення # 1129
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Поздравляю с признанием, Макс)) Очень рад твоим успехам. Ничего не проходит бесследно - и твой труд также по достоинству оценён. Пусть это будет и не миллион какой-то валюты в качестве премии, но признание автора типа "я памятник воздвиг себе нерукотворный" также имеет право на жизнь. Здесь можно сказать только одно - награда действительно нашла своего героя. И новых творческих успехов!)
 
GRADДата: Четвер, 22.12.2011, 19:54 | Повідомлення # 1130
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Сьогодні святкує свій День Народження F_A_N. Удачі тобі друже і веселих свят.
 
zorya-enerqiyaДата: Четвер, 22.12.2011, 20:12 | Повідомлення # 1131
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
FAN з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
fcbbДата: Четвер, 22.12.2011, 23:13 | Повідомлення # 1132
Vip-вболівальник
Повідомлення: 78
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
Поздравляю с признанием, Макс)) Очень рад твоим успехам. Ничего не проходит бесследно - и твой труд также по достоинству оценён. Пусть это будет и не миллион какой-то валюты в качестве премии, но признание автора типа "я памятник воздвиг себе нерукотворный" также имеет право на жизнь. Здесь можно сказать только одно - награда действительно нашла своего героя. И новых творческих успехов!)

Дякую. Дуже приємно.


"БЕРДИЧІВ СПОРТИВНИЙ"
http://fcberdychiv.pp.net.ua/
 
alexxДата: Четвер, 22.12.2011, 23:40 | Повідомлення # 1133
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Сьогодні святкує свій День Народження F_A_N.

Ооооооо...... Я помню как мы в прошлом году в "Киеве" праздновали!!!!!)) F_A_N, С ДНЮХОЙ ТЕБЯ. ДРУЖИЩЕ!!!!!!!))))
 
shvedДата: Субота, 24.12.2011, 12:04 | Повідомлення # 1134
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Сьогодні святкує день народження Віталій Балан!
Міцного здоров'я тобі, та побільше перемог як у житті так і у спорті!
 
GRADДата: Субота, 24.12.2011, 15:41 | Повідомлення # 1135
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Сьогодні святкує день народження Віталій Балан!
Міцного здоров'я тобі, та побільше перемог як у житті так і у спорті!

Приєднуюсь до побажань. Щастя і удачі
 
AndreyДата: Субота, 24.12.2011, 19:10 | Повідомлення # 1136
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Сьогодні святкує день народження Віталій Балан! Міцного здоров'я тобі, та побільше перемог як у житті так і у спорті!

Приєднеюсь!!


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
zvyagel750Дата: Неділя, 25.12.2011, 01:23 | Повідомлення # 1137
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
вітаю іменинників

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
shvedДата: Вівторок, 27.12.2011, 22:43 | Повідомлення # 1138
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Сьогодні святкує днюху Andrey!
Щиро вітаю тебе з особливою датою. Хай збудуться усі твої мрії та задуми. Та всього найкращого!
 
zvyagel750Дата: Вівторок, 27.12.2011, 23:36 | Повідомлення # 1139
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Вітаю З Днем Народження!!!

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
alexxДата: Середа, 28.12.2011, 01:12 | Повідомлення # 1140
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Сьогодні святкує днюху Andrey!

С днём Рождения, Андрей!)
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Різне (Обговорюємо все, що не проходить в інші теми)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net