<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Різне (Обговорюємо все, що не проходить в інші теми)
Різне
zorya-enerqiyaДата: Середа, 29.06.2011, 15:59 | Повідомлення # 961
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
В Романові на стадіоні"Зоря" демонтували деревяні лавочки.По слухам будуть ставити пластікові крісла готуються до Кубку Україні серед аматорів.

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
shvedДата: Середа, 29.06.2011, 17:05 | Повідомлення # 962
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (zorya-enerqiya)
В Романові на стадіоні"Зоря" демонтували деревяні лавочки.По слухам будуть ставити пластікові крісла готуються до Кубку Україні серед аматорів.

Гарна новина, комфотно буде наступного разу у вас, але наскільки мені відомо Романів не чекають у Кубку України...
 
slemДата: Середа, 29.06.2011, 17:27 | Повідомлення # 963
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
А в Черняхові повернулись до дубових лакованих.
 
zorya-enerqiyaДата: Середа, 29.06.2011, 19:45 | Повідомлення # 964
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Точно незнаю но казали що КУ(аматори)буде,якщо все буде добре.

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
shvedДата: П`ятниця, 01.07.2011, 01:31 | Повідомлення # 965
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Довго вагався у який розділ розмістити це повідомлення, вирішив зупинитися тут… biggrin

Сьогодні я був присутнім на футбольному зібрані. Як описати його, або назвати я не наважуюся. Справа у тому, що у міську раду прийшов лист від вболівальника, який категорично не погоджується зі станом футбольних справ у нашому місті. Зібрання проходило на стадіоні «Авангард».

На зібрані були присутні окрім декількох вболівальників (до яких і себе зараховую), гравці ФК «Авангард» Дмитро Горбаченко, Павло Осарчук, Андрій Диняк (пізніше до них долучилися Віталій Ванжура та Ігор Ковальчук), тренер команди «Авангард» Андрій Лось, а також один із керівників місцевого стадіону Віталій Гриценко. Був присутній один із засновників ФК «Звягель-750», Сергій Портянко. Міське керівництво було представлене заступником мера нашого міста В.А.Костюком та відповідальним секретарем міської ради В.І.Михайльчуком. Був присутнім на зібранні і автор гімну ФК «Звягель-750» і як з’ясувалося пізніше, автор цього листа, С.А.Руденко.

Знову довелося почути багато звинувачень на адресу один одного. Директор Нов-Волинського хлібзаводу С.Портянко висловив своє незадоволення нинішнім станом футбольних справ у місті. Він категорично не погоджується з політикою керівництва ФК «Авангард». І як один з засновників ФК «Звягель-750» пропонує дійти до порозуміння і знову почати приносити радість місцевим вболівальникам. За його словами він (читай Нов-Волинський хлібзавод), готовий фінансово допомогти футбольній команді, але за умови якщо це буде команда під назвою «Звягель-750». Також С.Портянко повідомив, що не лише він один зацікавлений у цьому, ряд підприємств та підприємців поділяють його точку зору і обіцяють фінансову допомогу.

Особисто мене шокувала новина (зі слів С.Портянка), що новоград-волинська команда «Авангард» зареєстрована не у нашому місті!!! Ніхто із засновників команди (із присутніх були А.М.Лось та В.З.Гриценко) не наважилися це спростувати.

Також вдалося почути цифру, так можна сказати бюджет ФК «Авангард», це приблизно 55 000 грн. (сюди також увійшли кошти які вдалося зібрати вболівальниками).

Гравці та керівники ФК «Авангард» в черговий раз висловили своє незадоволення надалі працювати з В.В.Гордійчуком.

Чим це зібрання завершилося повідомити не можу, бо мого терпіння не вистачило, аби дослухати до кінця усі звинувачення. Але вже після зібрання вдалося мені дізнатись, що мер міста В.І.Загривий зацікавлений надалі лише у команді «Звягель-750» (це зі слів одного вболівальника у якого вистачило терпіння дослухати ці дебати до кінця).

Підводячи підсумки, як простий вболівальник, хочу сказати, що на превеликий жаль, такого єднання футболом яке ми пережили минулого року, найближчого часу нам не світить… sad

Вчора став свідком як після п’ятого пропущеного м’яча (доречи, а яка найбільша домашня поразка була у ФК «Звягель-750»?) два вболівальника почали між собою з’ясовувати яка команда потрібна їм… sad
 
alexxДата: П`ятниця, 01.07.2011, 01:48 | Повідомлення # 966
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Чим це зібрання завершилося повідомити не можу, бо мого терпіння не вистачило, аби дослухати до кінця усі звинувачення. Але вже після зібрання вдалося мені дізнатись, що мер міста В.І.Загривий зацікавлений надалі лише у команді «Звягель-750» (це зі слів одного вболівальника у якого вистачило терпіння дослухати ці дебати до кінця).

Какой-то странный наш мер.... Ещё ж недавно вроди как поддерживал позицию "Авангарда". Хотя... Марионетка - она и в футбольных вопросах марионетка. Читайте: "...вдалося мені дізнатись, що Литвин зацікавлений надалі лише у команді «Звягель-750»...".

Quote (shved)
Директор Нов-Волинського хлібзаводу С.Портянко висловив своє незадоволення нинішнім станом футбольних справ у місті. Він категорично не погоджується з політикою керівництва ФК «Авангард».

И это факт. Спонсорам хочется работать с серьёзными и ориентированными на результат людьми, а не с профанами.

Quote (shved)
Гравці та керівники ФК «Авангард» в черговий раз висловили своє незадоволення надалі працювати з В.В.Гордійчуком

Флаг в руки, паровоз навстречу!!!!! Надо создавать команду новую. От "Звягеля" уже и команды-то половины не осталось. Найти десяток местной молодёжи, разбавить лучшими игроками чемпионата района и парой опытных заезжих. Плюс нормального (а не слабохарактерного) тренера. А там ещё и парочку звягельских игроков подтянеться....

Quote (shved)
Також вдалося почути цифру, так можна сказати бюджет ФК «Авангард», це приблизно 55 000 грн. (сюди також увійшли кошти які вдалося зібрати вболівальниками).

Этой цифры явно не хватит доиграть чемпионат.

Quote (shved)
новоград-волинська команда «Авангард» зареєстрована не у нашому місті!!! Ніхто із засновників команди (із присутніх були А.М.Лось та В.З.Гриценко) не наважилися це спростувати

А вот здесь хотелось бы подробностей.

Quote (shved)
два вболівальника почали між собою з’ясовувати яка команда потрібна їм…

И это только начало. Болельщика трудно обмануть.
 
shvedДата: П`ятниця, 01.07.2011, 01:56 | Повідомлення # 967
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (alexx)
А вот здесь хотелось бы подробностей.

Точну відповідь надати не можу, але "мої агенти" сповістили, що команда Авангард зареєстрована у селі Слобода Романівська.
Засновники команди: Гриценко, Лосовський, Лось.
 
alexxДата: П`ятниця, 01.07.2011, 02:03 | Повідомлення # 968
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Точну відповідь надати не можу, але "мої агенти" сповістили, що команда Авангард зареєстрована у селі Слобода Романівська.

"Авангард" Слобода Романовская..... Неплохо звучит))) Интересно, а какие последствия могут отсюда истекать? Налоги ж вроди не платит команда. Или платит??? И почему тогда аматорская федерация в официальных документах пишет, что команда новоградская???

Quote (shved)
Засновники команди: Гриценко, Лосовський, Лось.

Лосовский - это младший брат Лося?))) Кто это???
 
shvedДата: П`ятниця, 01.07.2011, 02:09 | Повідомлення # 969
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (alexx)
"Авангард" Слобода Романовская..... Неплохо звучит))) Интересно, а какие последствия могут отсюда истекать? Налоги ж вроди не платит команда. Или платит??? И почему тогда аматорская федерация в официальных документах пишет, что команда новоградская???

У паперових справах ти краще мене розбираєшся wink , тут я безсилий. wink

Quote (alexx)
Лосовский - это младший брат Лося?))) Кто это???

Прикольно ))))... а фіг його знає... чув, що він колись опікувався місцевою командою "Колос", яка виграла першість області у 2005 чи 2006 році.
До цих пір на стадіоні, під час матчів, він ніде не засвітиася.
 
AndreyДата: П`ятниця, 01.07.2011, 14:03 | Повідомлення # 970
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Особисто мене шокувала новина (зі слів С.Портянка), що новоград-волинська команда «Авангард» зареєстрована не у нашому місті!!! Ніхто із засновників команди (із присутніх були А.М.Лось та В.З.Гриценко) не наважилися це спростувати.

Quote (shved)
Точну відповідь надати не можу, але "мої агенти" сповістили, що команда Авангард зареєстрована у селі Слобода Романівська. Засновники команди: Гриценко, Лосовський, Лось.

даа...(

Quote (alexx)
Флаг в руки, паровоз навстречу!!!!! Надо создавать команду новую. От "Звягеля" уже и команды-то половины не осталось. Найти десяток местной молодёжи, разбавить лучшими игроками чемпионата района и парой опытных заезжих. Плюс нормального (а не слабохарактерного) тренера. А там ещё и парочку звягельских игроков подтянеться....

только так надо... smile


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
RytansДата: П`ятниця, 01.07.2011, 21:12 | Повідомлення # 971
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
що у міську раду прийшов лист від вболівальника, який категорично не погоджується зі станом футбольних справ у нашому місті. Зібрання проходило на стадіоні «Авангард».

Quote (shved)
як з’ясувалося пізніше, автор цього листа, С.А.Руденко.


Не все тут так "чисто" .
Стан справ багатьох не влаштовує . Але не кожний лист розглядається таким чином .

Quote (shved)
С.Портянко повідомив, що не лише він один зацікавлений у цьому, ряд підприємств та підприємців поділяють його точку зору і обіцяють фінансову допомогу.

Quote (shved)
мер міста В.І.Загривий зацікавлений надалі лише у команді «Звягель-750»


Що заважає їм цю ідею втілити в дійсність ? Всі будуть ЗА !!

Quote (shved)
Гравці та керівники ФК «Авангард» в черговий раз висловили своє незадоволення надалі працювати з В.В.Гордійчуком.

Quote (alexx)
Надо создавать команду новую. От "Звягеля" уже и команды-то половины не осталось. Найти десяток местной молодёжи, разбавить лучшими игроками чемпионата района и парой опытных заезжих. Плюс нормального (а не слабохарактерного) тренера. А там ещё и парочку звягельских игроков подтянеться....


При бажанні ВВГ може робити нову команду . Підсказка і підтримка з вищенаписаного йому гарантована .

Quote (shved)
Особисто мене шокувала новина (зі слів С.Портянка), що новоград-волинська команда «Авангард» зареєстрована не у нашому місті!!! Ніхто із засновників команди (із присутніх були А.М.Лось та В.З.Гриценко) не наважилися це спростувати.


Більшість уболівальників приходять вболівати за своїх ! І ім зовсім не цікаво на кого зареєстрована команда . Там що , дохід великий ??

Навіть , якщо команда завтра зареєструється на любого з вас , проти ніхто не буде .
 
xxxДата: П`ятниця, 01.07.2011, 21:17 | Повідомлення # 972
Вболівальник
Повідомлення: 34
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Аlexx может ты и професор в футболе,но уже надоело что ты всех оскорбляешь.Андрей Михайлович Лось уже очень давно в футболе и он прекрасный тренер и уж точно не слабохарактерный.Ты с ним работал,играл,тренировался,водку пил?Откуда такие слова,прояви уважение,ты очень много себе позволяешь писать некрасивого по поводу людей,которых люди уважают.
 
RytansДата: П`ятниця, 01.07.2011, 21:37 | Повідомлення # 973
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (xxx)
Андрей Михайлович Лось


В прошдом году мы мало хороших слов высказали в его адрес . Я это не раз отмечал ...
 
shvedДата: П`ятниця, 01.07.2011, 22:27 | Повідомлення # 974
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
При бажанні ВВГ може робити нову команду . Підсказка і підтримка з вищенаписаного йому гарантована .

Мені здається, що вже немає такого запалу у ВВГ, як було раніше.

Quote (Rytans)
Стан справ багатьох не влаштовує. Але не кожний лист розглядається таким чином.

А хто ще писав? Лист Руденка гравці ще тиждень тому отримали. Якщо лист правильно зареєструвати у міськраді то його зобов'язані розглянути.
 
RytansДата: П`ятниця, 01.07.2011, 23:21 | Повідомлення # 975
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
у міську раду прийшов лист від вболівальника,

Quote (shved)
Лист Руденка гравці ще тиждень тому отримали


Так кому Руденко писав листа : гравцям чи в міську раду ? cool

Міська рада могла б дати відповідь і без цього зібрання .

Quote (shved)
Мені здається, що вже немає такого запалу у ВВГ, як було раніше.


Може бути . Хай би був запал .....
 
shvedДата: П`ятниця, 01.07.2011, 23:55 | Повідомлення # 976
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Так кому Руденко писав листа : гравцям чи в міську раду ? Міська рада могла б дати відповідь і без цього зібрання .

Лист прийшов у міську раду. Загривий попросив розібратися своїх підлеглих. Наступого для чиновники (підозрюю, що Гамма) передали листа команді Авангард.
 
RytansДата: П`ятниця, 01.07.2011, 23:57 | Повідомлення # 977
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Лист прийшов у міську раду. Загривий попросив розібратися своїх підлеглих. Наступого для чиновники (підозрюю, що Гамма) передали листа команді Авангард.


Зараз ясно . Була б з цього користь !!!
 
ZLIF-NASДата: Субота, 02.07.2011, 20:47 | Повідомлення # 978
Vip-вболівальник
Повідомлення: 70
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Довго вагався у який розділ розмістити це повідомлення, вирішив зупинитися тут…

Сьогодні я був присутнім на футбольному зібрані


Це зібрання відбувалося в п*ятницю 1 липня??


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua


Повідомлення змінив ZLIF-NAS - Субота, 02.07.2011, 20:51
 
RytansДата: Субота, 02.07.2011, 20:51 | Повідомлення # 979
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (ZLIF-NAS)
Це зібрання відбувалося в п*ятницю??


З повідомлення випливає , що все відбувалось в четвер .
 
shvedДата: Субота, 02.07.2011, 21:01 | Повідомлення # 980
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
З повідомлення випливає , що все відбувалось в четвер .

Так, зустріч відбулася у четвер на стадіоні Авангард.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Різне (Обговорюємо все, що не проходить в інші теми)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net