<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Різне (Обговорюємо все, що не проходить в інші теми)
Різне
shvedДата: Четвер, 23.12.2010, 01:19 | Повідомлення # 541
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Впевнений, що нині у ФФУ проблем вистачає і без нас. wink
Хлопці отримали медалі - це дуже добре.
Пройде наприклад 30 років. Допутим, футболіст Загривий (просто приклад), відкриє свою шкатулку та давай переберати нагороди. І ось тут у руки йому попадає ця медаль (куплена Васильовичем).
Дай скаже: "А це внучок нагорода за моє перше чемпіонство у області. Важкі тоді часи були... Футболом ніхто в області толком не займався, але чемпіонати все таки проводилися, завдяки інтузіастам. Я тоді за Новоград-Волинський грав... Так, так внучок, саме за ту команду котра не щодавно перемогла у Лізі Чемпіонів wink "
Заодно згадає з ким тоді грав у команді та кого перемагали....

А як би чекали на офіційні нагороди з федерації (якими, здається вони вже декілька років нікого не нагороджують (можливо помиляюся)), то і згадати гравцям не буде що на старість років...

P.S. Ну мене і занесло wink

 
zvyagel750Дата: Четвер, 23.12.2010, 10:40 | Повідомлення # 542
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
та хто проти щоб ЖОФФ медалі вручала? а зараз реально туди писати сенсу немає...

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
david20061Дата: Четвер, 23.12.2010, 10:58 | Повідомлення # 543
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
P.S. Ну мене і занесло

Та нічого тебе не занесло, все правильно написав!!!

Ми б були "самозванцями", як би самі собі вигадали якийсь турнір, грали би там самі, а в кінці нагородили би себе... Чи наприклад, якби зайнял би в області друге місце, я собі вирішили: ні ми краще грали, ми чемпіони, і нагородили самі себе...

А так я не знаю в чому взагалі проблема...

Хлопці цілком заслужено, офіційно виграли чемпіонат, і яка до біса різниця хто ці нагороди їм дав, хто їх нагородив??? Чи хтось може знову сказати, що ми самі собі придумали наше чемпіонство? То нехай такі люди подивляться офіційні документи.

А тут взагалі не має бути питання: А чому це Гордійчук сам нагородив своїх хлопців купленими за свої кошти медалями? Тут повинне сояти інше питання: Чому ЖОФФ урочисто не нагородила чемпіона області?

А ВВГ взагалі міг би нічого не робити... Він то тут взагалі до чого? Та ні, проявив ініциативу, зробив приємно хлопцям!!! То му за цей вчинок дуже хотів би пожати руку пану ВВГ...

P.S. А ще я хлопці не розумію, чого ви так до команди і ВВГ чипляєтесь? Хіба внас немає "недоброжелателей", котрі і так самі чипляються до нас? Навіщо ще додавати? Як би я був би ВВГ чи кимось із гравців і прочитав багато повідомлень з нашого сайту, то вмене скоріше за все руки вже опустилися та й пропало бажання робити щось для команди... Ми ж повинні підтримувати команду!!! А не чиплятися до таких дрібниць, як хто, кого нагородив т а роздувати з того так проблему... sad

 
КРБКДата: Четвер, 23.12.2010, 17:00 | Повідомлення # 544
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Да Чернявському жувало давно пора почистити. Як це так бля. Виграти чемпіонство і залишитись без нагород. Це що за муйня. Потрібно якось навідати цього пана.
Була сьогодні така нагода тільки не для цього вона випала. Хай краще Швед потім розкаже бо естафету передав йому.

Додано (23.12.2010, 16:00)
---------------------------------------------
Сьогодні пройшло прощання з екс- гравцем чижівського Трансметалпродукту Азатом. Страшна хвороба забрала його молоде життя.Спи спокійно друже і Царство тобі Небесне.

 
RytansДата: Четвер, 23.12.2010, 19:53 | Повідомлення # 545
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
То нехай такі люди подивляться офіційні документи.

А де можна подивитись ці документи ? (Крім підсумкової таблиці на нашому сайті ).

Quote (david20061)
Тут повинне сояти інше питання: Чому ЖОФФ урочисто не нагородила чемпіона області?

Я це питання і ставлю ! І хотів би почути відповідь ! Чому ж тоді не написати і не спитати ?!
Якби це питання поставив не я , а хтось інший , то тоді б більшість підтримала цю пропозицію !! А так ...

Quote (david20061)
То му за цей вчинок дуже хотів би пожати руку пану ВВГ...

А що Тобі заважає це зробити ?

Повідомлення змінив Rytans - Четвер, 23.12.2010, 20:33
 
КРБКДата: Четвер, 23.12.2010, 20:00 | Повідомлення # 546
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (david20061)
Чому ЖОФФ урочисто не нагородила чемпіона області?

Бо їх ніхто не запросив.
Quote (Rytans)
Я це питання і ставлю ! І хотів би почути відповідь ! Чому ж тоді не написати і не спитати ?!
Якби це питання поставив не я , а хтось інший , то тоді б більшість підтримала цю пропозицію !! А так ...

Я підтримую твою пропозицію.
Quote (Rytans)
То нехай такі люди подивляться офіційні документи.

Це не мої слова.
 
AndreyДата: Четвер, 23.12.2010, 20:35 | Повідомлення # 547
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Я це питання і ставлю ! І хотів би почути відповідь ! Чому ж тоді не написати і не спитати ?! Якби це питання поставив не я , а хтось інший , то тоді б більшість підтримала цю пропозицію !! А так ...

Quote (КРБК)
Я підтримую твою пропозицію.

І я підтримую. І що з того? wink


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
RytansДата: Четвер, 23.12.2010, 20:45 | Повідомлення # 548
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Це не мої слова.

Я цитував слова david20061, а "вибило " ,що твоя цитата . До речі , це не вперше і не тільки у мене на сайті це трапляється ( я засік що і уzvyagel750 є таке в іншій темі).

Quote (КРБК)
Бо їх ніхто не запросив.

А треба було запросити !!

Quote (КРБК)
Я підтримую твою пропозицію.


Тоді я пишу і відправлю ! Якщо навіть не буде відповіді , то нехай знають в ФФУ і ЖОФФ , що вболівальникам Новограда все цікаво знати !

Додано (23.12.2010, 19:45)
---------------------------------------------

Quote (Andrey)
І я підтримую. І що з того?

Ще одна підтримка .
Я напишу листа і вам обов"язково покажу копію !

 
КРБКДата: Четвер, 23.12.2010, 21:28 | Повідомлення # 549
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
Я напишу листа і вам обов"язково покажу копію !

Дякую Рутансе.
 
shvedДата: Четвер, 23.12.2010, 21:43 | Повідомлення # 550
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Я напишу листа і вам обов"язково покажу копію !

Я наприклад цього не розумію, навіщо щось писати? Представників обласної федерації на свято не запрошували! Тому вони ніяк і не могли нас нагороджувати.
Більше того Вам розкажу, що якби і були представники обласної федерації, вони вручили б ціж самі медалі (куплені ВВ). Тому який смисл напрагатися?
 
КРБКДата: Четвер, 23.12.2010, 21:53 | Повідомлення # 551
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Ні писати потрібно. І добавити що він щур (Чернявський) голосував проти Суркіса.
 
shvedДата: Четвер, 23.12.2010, 22:06 | Повідомлення # 552
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Щойно повернувся з Житомира, де відвідав нагородження лауратів спортивного року Житомирщини.

Хочу відмітити що успіхи ФК "Звягель-750" у 2010 році було відзначино жюрі. Василя Васильовича Гордійчка визнано кращим спортивним організатором 2010 року! Ще одну відзнаку Васильович отримав за пропаганду футболу на Житомирщині.

На цьому вечорі були присутні Голова обласної дежадміністрації Сергій Рижук та призедент ПФЛ Бальчос, знову йшла мова про створення професійної команди на Житомирщині.
У своєму короткому виступі ВВ знову попросив у керівників області допомоги у створенні професійної команди у Новоград-Волинському. applause
У свою чергу Бальчос вручив нагороду губернатору області зі словами, що це аванс і висловив сподівання, що у наступному футбольному сезоні на Житомирщині нарешті з'явиться професійна команда.

Прикріплення: 9906634.jpg (82.6 Kb)
 
RytansДата: Четвер, 23.12.2010, 22:13 | Повідомлення # 553
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Тому вони ніяк і не могли нас нагороджувати.

ЖОФФ повинна виступити ініціатором нагородження ! А купує медалі - це інша справа ! Подарунок дітям купуєте ви - а приносить Св.Микодай і Дід Мороз !

 
zvyagel750Дата: Четвер, 23.12.2010, 22:45 | Повідомлення # 554
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Я цитував слова david20061, а "вибило " ,що твоя цитата . До речі , це не вперше і не тільки у мене на сайті це трапляється ( я засік що і уzvyagel750 є таке в іншій темі).

та це ще до тебе таке було я не пам'ятаю мабуть чи у Шведа чи ні ну у когось таке саме було.
Quote (КРБК)
І добавити що він щур (Чернявський) голосував проти Суркіса.

Та удод реально якби не Суркіс фіг би у нас Євро було

Додано (23.12.2010, 21:45)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Хочу відмітити що успіхи ФК "Звягель-750" у 2010 році було відзначино жюрі. Василя Васильовича Гордійчка визнано кращим спортивним організатором 2010 року! Ще одну відзнаку Васильович отримав за пропаганду футболу на Житомирщині.

цікаво а кращим футбольним тренером кого визнали?
Quote (Rytans)
ЖОФФ повинна виступити ініціатором нагородження ! А купує медалі - це інша справа ! Подарунок дітям купуєте ви - а приносить Св.Микодай і Дід Мороз !

чекай а ВВ що президент ЖОФФ??? Це те саме що в прем'єр лізі Шахтар собі сам купував медалі за чемпіонство


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
shvedДата: Четвер, 23.12.2010, 23:45 | Повідомлення # 555
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Рыжук пообещал в следующем году реконструировать центральный стадион в Житомире Реконструкция Центрального житомирского стадиона "Полесье" и возрождение футбола начнется уже в следующем 2011 году.

Об этом сегодня, 23 декабря, заявил председатель Житомирской облгосадминистрации Сергей Рыжук во время своей пресс-конференции.

- Мы планируем создать фонд развития физкультуры и спорта в Житомирской области. Когда мы аккумулируем в нем хотя бы 10-15 миллионов гривен, то в первую очередь используем их на строительство специализированных спортивных площадок для молодежи, и на реконструкцию футбольного стадиона в Житомире. Параллельно с этим мы будем возрождать футбольную команду. Но хочу отметить, что мы не будем приглашать разных инородцев, - сказал Сергей Рыжук.

Стоит отметить, что Сергей Рыжук - это уже второй губернатор Житомирщины, который обещает начать реконструкцию стадиона в Житомире. Два года назад его предшественник Юрий Забела также обещал сделать подарок житомирским любителям футбола «уже в следующем году». Но «воз и ныне там»...

Напомним, вчера, мэр Житомира Владимир Дебой посетил церемонию вручения стипендий лучшим спортсменам города. Мэр пообещал, что со следующего года на спорт будет выделяться больше средств.

- Та ситуация, которая есть в Житомире в отношении спорта, в отношении спортивных сооружений достаточно неутешительна. Я был в залах Авангарда, Динамо, бассейна на бульваре, в спортивных школах. Повсюду - старая материальная база и трудное материальное положение. Это не есть нормальной ситуацией в городе... Но в следующем году мы намечаем значительное увеличение финансирования. В первую очередь - за счет городского и областного бюджетов. Спорт и физкультура для нас являются приоритетными, - сказал Владимир Дебой.

 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 24.12.2010, 22:34 | Повідомлення # 556
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Щойно помітив що у нашого Гравця Звягеля Балана Віталія День Народження!
Вітаю тебе Віталію з 26-річчям хай збудуться всі твої бажання,а також удачі тобі у футбольній кар'єрі!


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард

Повідомлення змінив zvyagel750 - Субота, 25.12.2010, 13:31
 
AndreyДата: П`ятниця, 24.12.2010, 22:51 | Повідомлення # 557
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Щойно помітив що у колишнього Гравця Звягеля Балана Віталія День Народження! Вітаю тебе Віталію з 26-річчям хай збудуться всі твої бажання,а також удачі тобі у футбольній кар'єрі!

Приеднуюсь до привитань. Удачи и всего найкращого.


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
shvedДата: П`ятниця, 24.12.2010, 23:16 | Повідомлення # 558
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (zvyagel750)
Щойно помітив що у колишнього Гравця Звягеля Балана Віталія День Народження!

А для мене він не колишній... Він наш!
Тут писати не буду, я його особисто привітав!
 
zvyagel750Дата: Субота, 25.12.2010, 13:32 | Повідомлення # 559
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
А для мене він не колишній... Він наш!

переправив, просто його в складі немає і я так написал smile


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
КРБКДата: Субота, 25.12.2010, 13:38 | Повідомлення # 560
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Я приєднуюсь до всіх побажань. І хочу щоб у Віталіка добре все склалося в Звягелі. Просто хочу щоб він заграв, щоб заграв накінець і Саня Герасименко .Якось неправильно все це що відбувається. Щось мене понесло не на ту сторінку і тему, вибачте.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Різне (Обговорюємо все, що не проходить в інші теми)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net