<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Міжсезоння
shvedДата: Середа, 17.03.2010, 16:46 | Повідомлення # 141
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
«Арсенал» виграв зимовий турнір з футболу

Визначився цьогорічний переможець відкритого зимового турніру з футболу. У фіналі ФК «Арсенал» в напруженій боротьбі обіграв свого головного суперника, СК «Легіон». Переможця визначила лише серія післяматчевих пенальті. Відтак доля була на боці «Арсеналу», які обіграв суперника з рахунком 5:4. Тож «Арсенал» повторив свій минулорічний успіх, коли він так само виявився сильнішим за легіонерів. Фінальна гра проходила у важких умовах, тренувальне поле стадіону «Спартак» перетворилось на справжню кашу. Але це лише додало зустрічі гостроти. «Легіон» першим відкрив рахунок, Але суперники його швидко зрівняли. Основний час закінчився внічию 3:3, а переможця визначила серія пенальті. Зимовим турніром відкривається футбольний сезон в Житомирі. Вже за місяць має розпочатись кубок області. А чемпіонат міста і області традиційно стартує в травні. Нагадаймо, що минулого року «Арсенал» виграв і кубок і чемпіонат Житомира з аматорського футболу. Цього року футболісти мають всі шанси повторити свій успіх.

Джерело: газета 20 хвилин

 
shvedДата: Середа, 17.03.2010, 17:50 | Повідомлення # 142
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Сьогодні зіграли товариську гру футболісти ФК "Бердичів", які у Вінниці перемогли місцеву СДЮШОР "Нива" 3:0.
ФК Бердичів
 
КРБКДата: Середа, 17.03.2010, 18:52 | Повідомлення # 143
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Люди вже десь їдуть,з кимось грають.....сумно.

А що це за Арсенал і хто там грає?

 
shvedДата: Середа, 17.03.2010, 21:03 | Повідомлення # 144
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
А що це за Арсенал і хто там грає?

Якщо не помиляюсь, то із відомих прізвищ для нас: Ярослав Корнійчук та Руслан Соболевський wink
 
shvedДата: Субота, 27.03.2010, 20:46 | Повідомлення # 145
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Романівська "Зоря-Енергія" знову зіграла товариську зустріч у Вінниці з місцевою "Нивою". І знову зазнала поразку, на цей раз 0:6 wacko
 
КРБКДата: Вівторок, 30.03.2010, 09:23 | Повідомлення # 146
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Щось забагато як для майбутнього фарм -клубу Полісся.Якщо таке станеться.
 
ДжонДата: Вівторок, 30.03.2010, 18:50 | Повідомлення # 147
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
З чого ти взяв, що романівська "Зоря-Енергія" має бути фарм-клубом неіснуючого "Полісся"? wacko Саме на базі "Зорі-Енергії" Зая мав (має) намір реанімувати "Полісся" і реанімація ця доручена Стрихарчуку. Ось тільки чим далі, тим більше переконуюсь, що справджуються мої слова: з відродження "Полісся" вийде пшик. happy Принаймні цього сезону. cool
Один журналюга намагався розворушити футбольну громадськість Житомира, але далі ніж статті в одній з газетьонок та створення ультрас-ветеранами топіку на форумі ЖЖ справа не дійшла. happy Добре, що хоч олдові рештки Поліського фронту, може, разом зберуться та пиво поп'ють. tongue


Don't stop hooligans!
 
shvedДата: Вівторок, 30.03.2010, 19:21 | Повідомлення # 148
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Джон)
Ось тільки чим далі, тим більше переконуюсь, що справджуються мої слова: з відродження "Полісся" вийде пшик.

Дуже на це схоже, а якщо навіть і вийде зібрати команду на старт нового чемпіонату, то не дуже я вірю, що з цього проекту вийде щось толкове.
Quote (Джон)
та створення ультрас-ветеранами топіку на форумі ЖЖ

Зате колишні фани "Полісся", хоч дізнаються як склалося особисте життя один одного, на форумі ЖЖ biggrin
 
shvedДата: Середа, 31.03.2010, 00:13 | Повідомлення # 149
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Незалишиться без вищої ліги у 2010 Малин!!! (oks )
Правда це вже буде не Металург, а Граніт. Тренувати команду буде екс-тренер Металурга - Валуйко, капітан команди - Ковальчук Юрій cry
P.S. стосовно капітанства Юри - це мої догадки hello
 
КРБКДата: Середа, 31.03.2010, 13:42 | Повідомлення # 150
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Виходить наші сподівання на повернення Юри марні.Та й ВВГ не горів бажанням його запрошувати,постійно задаючи мені питання на яку позицію його запрошувати і чи потрібен він нам.Трішки він fool
 
oksДата: Середа, 31.03.2010, 14:47 | Повідомлення # 151
Фанат
Повідомлення: 101
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Та й ВВГ не горів бажанням його запрошувати,постійно задаючи мені питання на яку позицію його запрошувати і чи потрібен він нам

Звісно, що тільки на позицію лівого хавчика. Ну, може ще, якщо потірбно, лівого бека відіграти. А не горів бажанням ВВГ, можливо, через те, що Ковальчуку вже за 30. Якщо порівняти нинішнього Ковальчука з Ковальчуком кількарічної давнини, то різниця відчувається.


Футбольний портал Малинщини http://metalurg-malyn.at.ua
 
shvedДата: Середа, 31.03.2010, 15:34 | Повідомлення # 152
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Джон)
Ось тільки чим далі, тим більше переконуюсь, що справджуються мої слова: з відродження "Полісся" вийде пшик.

Quote (shved)
Дуже на це схоже, а якщо навіть і вийде зібрати команду на старт нового чемпіонату, то не дуже я вірю, що з цього проекту вийде щось толкове.

Невстигли згадати не злим, тихім словом, як з'явилися нові новини стосовно "Полісся"
 
fcbbДата: Середа, 31.03.2010, 16:54 | Повідомлення # 153
Vip-вболівальник
Повідомлення: 78
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Незалишиться без вищої ліги у 2010 Малин!!! (oks )
Правда це вже буде не Металург, а Граніт. Тренувати команду буде екс-тренер Металурга - Валуйко, капітан команди - Ковальчук Юрій
P.S. стосовно капітанства Юри - це мої догадки

Це суперновина щодо Малина! Чудове місто і добре що там буде команда у Вищій лізі!

Quote (shved)
Quote (Джон)
Ось тільки чим далі, тим більше переконуюсь, що справджуються мої слова: з відродження "Полісся" вийде пшик.

Quote (shved)
Дуже на це схоже, а якщо навіть і вийде зібрати команду на старт нового чемпіонату, то не дуже я вірю, що з цього проекту вийде щось толкове.

Невстигли згадати не злим, тихім словом, як з'явилися нові новини стосовно "Полісся"

А щодо "Полісся" давайте дочекаємось офіційної реєстрації документів у ПФЛ та допуску до Другої ліги.


"БЕРДИЧІВ СПОРТИВНИЙ"
http://fcberdychiv.pp.net.ua/


Повідомлення змінив fcberdychiv - Середа, 31.03.2010, 16:55
 
slemДата: Середа, 31.03.2010, 17:05 | Повідомлення # 154
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Відбулось жеребкуваня кубка області, дізнавайтесь своїх суперників!
 
shvedДата: Середа, 31.03.2010, 17:47 | Повідомлення # 155
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (slem)
Відбулось жеребкуваня кубка області, дізнавайтесь своїх суперників!

ВВ мене запевнив, що жеребкування не було!!!
 
КРБКДата: Середа, 31.03.2010, 18:03 | Повідомлення # 156
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (slem)
Відбулось жеребкуваня кубка області, дізнавайтесь своїх суперників!

А ти знаєш? Повідай і нам.
Щодо Полісся-наміри у Заї серйозні.У Бердичева своя людина у ПФЛ-круто.
 
дедечкоДата: Середа, 31.03.2010, 19:43 | Повідомлення # 157





скажите когда наченается кубок района?
 
shvedДата: Четвер, 01.04.2010, 00:22 | Повідомлення # 158
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (дедечко)
скажите когда наченается кубок района?

Точніше може сказати тільки КРБК, але здається він вже десь відписувався на сайті і якщо я не помиляюсь то кубок району розпочнеться тільки по завершені чемпіоната міста з міні-футболу.
 
КРБКДата: Четвер, 01.04.2010, 00:57 | Повідомлення # 159
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (дедечко)
скажите когда наченается кубок района?

На даний момент інформації нема.Тільки з"явиться-повідомлю.Щодо жеребкування-його не було,але все залишиться як і було-команди поділять по географічному принципу.Отож нам дістанеться або Бараші або Баранівка.
Ще турбує мене доля нашого капітана.Всякому терпінню приходить кінець.Якщо ВВГ і надалі буде себе так вести по відношенню до нього -він змінить прописку. (Заборгованість по зар.платні так і залишиласьі тягнеться ще з минулого сезону).Це просто неповага. Моя думка що ВВГ на ветеранів просто забив.Гоша наприклад вже офіційно припинив виступ за Звягель і це якщо чесно-втрата. Якщо Діма піде з команди-я покину лаву фанатів.
 
shvedДата: Четвер, 01.04.2010, 01:19 | Повідомлення # 160
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Отож нам дістанеться або Бараші або Баранівка.

Бараші однозначно ні, вони вже сіяні, так само як і ми. Баранівка, Довбиш, Ємільчіне або Червоноармійськ ось такі можливі варіанти. А як буде, поживем побачимо, але два тижня буде про що нам поговорити wink
Quote (КРБК)
Ще турбує мене доля нашого капітана. Всякому терпінню приходить кінець. Якщо ВВГ і надалі буде себе так вести по відношенню до нього - він змінить прописку.

Тут ми безсилі, а Горбаченку хочу побажати міцного терпіння, а ВВ побажаю, щоб його обіцянки нерозходились з ділом!
Quote (КРБК)
Якщо Діма піде з команди - я покину лаву фанатів.

А інших хто підтримувати хто буде? Вони теж наші!!!
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net