<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Міжсезоння
shvedДата: Четвер, 21.01.2010, 01:25 | Повідомлення # 101
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Гладиатор)
вась вася поки що і вміє гарно пісеньку заспівати та й годі,якщо хоть два пункти з обіцяного буде втілене в життя то йому респект

Для мене, як уболівальника, хочеться щоб футбольних матчів у Новограді Волинському було більше, особливо таких, яки були в аматорському Кубку України. Календарі чи календарики теж думаю допоможуть затягти більше людей на стадіон, да й на пам'ять щось залишиться. ВВ і так за організацію заслуговує на applause але фінансоваспроможність його нажаль тільки обіцянки.
Quote (КРБК)
Казав що не проти заявити Диняка

Я так розумію, що минулорічний кістяк залишається, цікаво було б дізнатися стосовно Лободіна, як йому там живеться без нас cry
 
mix@Дата: Вівторок, 26.01.2010, 18:34 | Повідомлення # 102
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
того року ГВВ теж багато обіцяв. Багато чого втілив в життя. А ось про основний пункт - ЗП. Як в тому році так і в цьому в бюджет команди не попадають, або частково попадають...

Додано (26.01.2010, 17:34)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ----------------------------------------------------------------------
Хто що чув про черговий чемпіонат міста з футзалу-2010?!?!?! Який проходить: 1-ша частина в Коллегіумі, а фінішує на "зеленці" в морському???? Буде він в цьому році?

 
КРБКДата: Середа, 27.01.2010, 01:18 | Повідомлення # 103
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Пліткують що буде.Зараз начебто йде обговорення.
 
mix@Дата: Середа, 27.01.2010, 14:52 | Повідомлення # 104
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Якщо бути турніру, заруба ще та буде!!!!! того року було цікаво.. і грати і спостерігати biggrin
 
КРБКДата: Понеділок, 01.02.2010, 22:45 | Повідомлення # 105
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Вчора відсвяткував свій День народження А.М.Лось-тренер ФК Звягель-750.Міхалич вітаю з 49 річчям.Дивлячись на твій запал і азарт на полі як гравця- хочеться побажати тобі його як тренеру.А ще звісно здоров"я.І досягти чемпіонства.
 
mix@Дата: Вівторок, 02.02.2010, 10:15 | Повідомлення # 106
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Приєднуюсь до привітань!!! З Днем народження, Андрій Михайлович!!!
 
shvedДата: Четвер, 04.02.2010, 18:04 | Повідомлення # 107
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Воспитанник житомирского футбола Виталий Музыка стал героем дня, забив "дубль в ворота мелитопольского "Олкома".

Виталий Музыка находится просмотре в мариупольском "Ильичевце-2" и именно в составе этой команды житомирянин и отличился.
2 февраля футболисты "Ильичевца-2" провели товарищеский матч с одним из своих соперников по первенству второй лиги - мелитопольским "Олкомом".
Именно дубль Виталия Музыки - на 26 и 40 минутах принес мариупольцам победу - 2:0.
Виталий Музыка в соревнованиях ДЮФЛ выступал за "Полесье" (Житомир). В соревнованиях аматорского футбола играл за бережанский "Сокол". Кроме того он также выступал в чемпионате Украины по мини-футболу за "Авангард" из Радомышля.

Джерело: 20 хвилин
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ----------------------------------------------------------------------------
Здається, що цей Музика, у минулому чемпіонаті Житомирщини, грав за малинський Металург. Мало того, саме йому вдалося відзначится голом у ворота "Звягеля" у Новограді-Волинському.

 
КРБКДата: Четвер, 04.02.2010, 19:17 | Повідомлення # 108
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Вчора пройшла зустріч між командою,мером,і ГВВ.Взагалі не розумію сенс цієї зустрічі.Весь час мер вів перепалку із ВВГ , а футболісти за цим перебігом слів наблюдали.В підсумку півгодини часу тренування це забрало , а толку ніякого.Мене аж сміх розбирав.Вони стоять спиною один до одного і дуже змагаються в ораторській справі зібравши біля себе купки гравців.На цій виїзній нараді була присутня Helen може якусь конкретику в словах фукціонерів вона вловила?Фотки робила -це точно.Було б цікаво почитати її коментар.
 
shvedДата: Четвер, 04.02.2010, 19:41 | Повідомлення # 109
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
На цій виїзній нараді була присутня Helen може якусь конкретику в словах фукціонерів вона вловила?Фотки робила -це точно.Було б цікаво почитати її коментар.

Да Helen, ще вранці виклала свій звіт про вчорашню зустріч. Дивись на головній
 
oksДата: Четвер, 04.02.2010, 23:04 | Повідомлення # 110
Фанат
Повідомлення: 101
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Так, це той Музика, який грав за Металург. Дуже перспективний хлопчина з непоганою технікою. Він ще літом був на перегляді в Іллічівці, але шось не склалося. Зараз він грає за малинський Промінь на турнірі в Радомишлі. В останній новині на моєму сайті можна проглянути відео двох його голів.

Футбольний портал Малинщини http://metalurg-malyn.at.ua
 
shvedДата: Четвер, 04.02.2010, 23:11 | Повідомлення # 111
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (oks)
Він ще літом був на перегляді в Іллічівці, але шось не склалося. Зараз він грає за малинський Промінь на турнірі в Радомишлі. В останній новині на моєму сайті можна проглянути відео двох його голів.

Щось я не зрозумів. То він на оглядинах, чи вдома в міньку грає? Чи на вихідні додому відпускають
 
oksДата: Четвер, 04.02.2010, 23:19 | Повідомлення # 112
Фанат
Повідомлення: 101
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Скоріш за все, у Іллічівця-2 розпочався передсезонний збір, ось він і поїхав в Маріуполь після суботнього матчу за Промінь. Не думаю, що він буде кататися туди-сюди. Це буде втрата для Променя перед найважливішими трьома матчами турніру.

Футбольний портал Малинщини http://metalurg-malyn.at.ua
 
shvedДата: П`ятниця, 05.02.2010, 20:00 | Повідомлення # 113
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Ось і наші професіонали грають товарняки. Наш Артур Гриценко зіграв проти молодняка Динамо. Як бачимо у складі Арсенала є ще оде знайоме прізвище - Войтович. mix@, це твої походеньки? А як же "Звягель"? wink

"Динамо" (молодь) - "Арсенал" (Біла Церква) 2:1 (2:1)

Голи: 1:0 - Боровик (34), 1:1 - Крамар (40 пен), 2:1 - Панфілов (42)

"Динамо": Ткаченко (Волинець, 46), Трубочкін, Адаменко, Акубардія, Лапушенко, Долгий, Єфремов (Кохія, 46), Пушняков (Стретович, 46), Пивовар, Боровик (Рябушко, 53), Панфілов (Мамотенко, 75)

"Арсенал": Литвин, Северенчук, Гриценко, Лемішевський, Лиховітько, Дехтярук, Войтович, Рева, Крамар, Лавренок, Бусенко
На заміни вийшли: Данилюк, Алексанов

 
mix@Дата: Вівторок, 09.02.2010, 15:55 | Повідомлення # 114
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
В Житомирі почався щорічний Зимній турнір по футболу? Які команди заявлені. Результати перших ігор. Хто-небудь чув про цю подію??? biggrin

Додано (09.02.2010, 14:55)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Войтович. mix@, це твої походеньки? А як же "Звягель"?

Нєєє! Однохвамілец smile
Звягель і я думаю ще на один рік разом, якщо терпець не урветься smile
 
ДжонДата: Вівторок, 09.02.2010, 19:14 | Повідомлення # 115
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
2 mix@: ось усе, що раніше вдалося "нарити":
http://www.tvradiozt.com.ua/index.p....st-news
P. S. Welcome!
http://www.fcberdychiv.pp.net.ua/forum/2-14-19
wink


Don't stop hooligans!
 
mix@Дата: Вівторок, 09.02.2010, 19:32 | Повідомлення # 116
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Дякую за інфу Джоне!!! Цього року не вдається пограти, буду спостеріати в інеті та спілкуватись з тими хто грає

Повідомлення змінив mix@ - Вівторок, 09.02.2010, 19:35
 
КРБКДата: Середа, 10.02.2010, 00:01 | Повідомлення # 117
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (mix@)
Звягель і я думаю ще на один рік разом, якщо терпець не урветься

Мішаня треба потерпіти. Цей терпець у всіх є. Є інфа, що Церсаніт наступного року бере команду під своє крило,по-вні-стю. Тому рік потрібно потерпіти, разом з ним набратись досвіду і позитивних емоцій.
Якщо вірити бажанню ВВГ, що до Чемпіонату аматорів та Кубку аматорів, то навіть не знаю як ти зможеш відриватись від роботи, адже це займатиме багато часу.
 
shvedДата: Середа, 10.02.2010, 00:14 | Повідомлення # 118
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
КРБК, Міха запитував як там зимній турнір проходить у Житомирі, наскільки мені відомо то ти, щось знаєш про це.
 
mix@Дата: Середа, 10.02.2010, 10:56 | Повідомлення # 119
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
щодо Чемпіонату аматорів та Кубку аматорів

Думаю ці турніри для мене закриті, нажаль sad
Рік терпіти з ГВВ?!? Чому у нас немає ініціативної групи, яка створить ФК "Звягель-751" і почне виступати під крилом Церсаніта???
Виграє тільки місто! Дві команди - конкуренція!!! Да ще й з таким спонсором!!!!
 
shvedДата: Середа, 10.02.2010, 12:17 | Повідомлення # 120
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (mix@)
Чому у нас немає ініціативної групи, яка створить ФК "Звягель-751" і почне виступати під крилом Церсаніта???

Ну ти загнув!!! wacko ми любимо цю команду, а за іншу, сердечко моє вже не так буде хвилюватися.
А стосовно другої команди у місті то це скоріше за все може створити Валік зі своїм "Трансметалом" і скоріше за все вони б представляли с.Чижівка Новоград Волинський р-н. (аля "Арсенал" (с.Скраглівка Бердичівський р-н.).
Quote (mix@)
Дві команди - конкуренція!!!

Ось це я гадаю допомогло б ВВ забеспечити належне фінансування. Почав би боротися за своїх гравців, щоб не переманили під сусіднє крило.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net