<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Міжсезоння
mix@Дата: П`ятниця, 15.01.2010, 12:19 | Повідомлення # 81
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
але ВВ, Гладіатор каже на цьому трохи намутив

Будемо сподіватись, що намутив і конвертував в долари smile Тоді протримаємось. А ще краще щоб наступного року баксюками з нами розраховувався smile
Quote (Гладиатор)
що я кажу що в наших футболістів зарплата 10000 тис грн

не кажу що ти, але мабуть з тих 5 тис. церсанітовських і все почалось. Чули звін...
Quote (Гладиатор)
в нашій команді немає футбольного колективу,навіть назвав би футбольної сімї
команда ніколи не займе призове місце якщо в ній немає колектива, а якщо жонаті сімейні будуть жити футбольною сім'єю, то думаю залишаться холостяками і безробітними і без грошей, зато з футбольною сім'єю! Приземляємся!
Quote (Гладиатор)
якщо хтось проти Василя виступає,то всі мовчать,а ні слова з вуст

ГВВ гарний психолог і він це знає, він вміє маніпулювати людьми, як справжній політик smile (Гладіатор - мені просто цікаво з ким ти з команди спілкуєшся?) Давай проведемо експеримент: Я на першій домашній грі сезону 2010 (щоб всі бачили) скажу "Васильович команда не буде грати і крапка." Слова-відповідь, які він скаже, я вже чув не один раз, але чогось нічого не міняється. Могло все помінятись, якщо я і вся команда були б принциповими - мене і команди не було б в команді. А на слідуючій грі ти вболівав би за Пупкіна, Рогова і Носорогова і т. д. Тим що це команда місцевих це козир ГВВ. Тому як на мене то краще бути приїжджим, але ж так хочеться грати в своєму рідному місті, перед своїми вболівальниками. Думаю третій рік поспіль мало хто буде терпіти таку ситуацію і будуть шукати кращої долі в статусі приїжджих(дай Бог щоб я помилявся)
Quote (Гладиатор)
Міха на бані
на бані, бо був слабенький і не готовий, це конкуренція і це нормально, пріїжджі тут не причому. За весь сезон можу виділити зіграні мною 2-3 гри які мені особитсто сподобались, решта ігор - канаву відіграв. І цьому є пояснення...
Quote (Гладиатор)
а чого Соболь не грав за Аматори

а чого Соболь не грав на Аматори? Розкажи!??!?
 
КРБКДата: П`ятниця, 15.01.2010, 13:13 | Повідомлення # 82
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Соболь не тільки не грав на аматори, він і в чемпіонаті не грав-причина тому проста-травма.Так з ВВГ у нього конфлікт,але людина регулярно приїздила до Нов-Волинського на матчі і це приємно.Значить не так байдужа йому наша команда.Хлопці -всі наші негаразди (зарплати,від"їзд Доманського) це висказатись словами Л.Д.Кучми "невистачає коштів".Впевнений були б вони то і ВВГ мутив би і на команду вистачало б.А те що команда не дружна - це брехня.Просто на даному етапі всі розуміють ситуацію тому й так спілкуються з ВВГ.Я був не на одному розборі польотів по поводу виплат і ситуації в колективі.Бачив розбірки з Доманським і т.д.Коли б гравці знали що кошти є але до них не доходять тоді б ситуація була б інша , і колектив ставив би умови.А так залишається тільки надія.
 
shvedДата: П`ятниця, 15.01.2010, 15:57 | Повідомлення # 83
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Стосовно Соболевського. З чого ви взяли, що він не грав в аматорах? В матчах проти Нововолинського "Шахтаря" він взяв учас в обох матчах! (доказ: 1 матч, 2 матч)
Стосовно виступів Глушка за "Звягель-750", дійсно не вразив, після трьох зіграних матчів його вже не було у команді. Людина ще два сезони тому грала в основі Металліста, цим купив і мене і ВВ, але як виявилося, за два сезони можливо втратити ігрову практику, що вже і за команду любителів не можливо виступати.
Що мене дивує в нашому підсиленні на протязі сезону, так це те, що це вирішував сам ВВ кого брати у команду, і здається мені, що Лось іноді дізнавався про нового гравця тільки на предмачових зборах. Можливо я і помиляюсь, але зі сторони це виглядало саме так.

Quote (mix@)
на бані, бо був слабенький і не готовий, це конкуренція і це нормально, пріїжджі тут не причому. За весь сезон можу виділити зіграні мною 2-3 гри які мені особитсто сподобались, решта ігор - канаву відіграв. І цьому є пояснення...
Ну ти красава wink Люблю людей яки можуть спокійно себе покритикувати applause
Quote (Гладиатор)
і я скажу що в нашій команді немає футбольного колективу,навіть назвав би футбольної сімї

Гладіатор, я не розумію від чого ти відштовхуєшся, кажучи що ФК "Звягель" не сім'я. Щоб це побачити потрібно бути у самій команді, мені довелося у минулому сезоні декілька разів бути разом з командою в одному автобусі. Можу підтвердити - це колектив друзів та товаришів. Якщо ти маєш на увазі, що хтось з гравців звертався до ВВ з вимогами виплатити заборгованість, то я більш ніж впевнений, що про це знали лічені люди, а якщо інші мовчать значить їх це влаштовує.

mix@, Вибач мене будь ласка, але я тобі задам одне не пристойне запитання. З тобою ВВ розрахувався за минулий сезон?

 
mix@Дата: П`ятниця, 15.01.2010, 17:16 | Повідомлення # 84
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
З тобою ВВ розрахувався за минулий сезон?

НІ!!! Не розрахувався. На премії я не претендував, коли не виходив в основі. А от ЗП, ВВ повинен давати 100 % Він її теж різав в залежності: гравець основи чи ні! Може ВВ і правильно підрахував всі мої виступи, але з моєї колокольні він мені винен ще чимало грошей.
P.S. Можу авторитетно оголосити себе спонсором ФК "Звягель-750" так як гроші на дорогу я виділяв собі з власного джерела доходу, харчувався я також із власної (тобто маминої) кишені.
При тому що київські отримували компенсацію за дорогу, щодо харчування - нічого сказати не можу.
ОФіційно білет на маршрутку 60 грн. в одну сторону
Офіційно в сезоні зіграно 15 матчів
Нескладно 15мх60грнх2=1 800 грн.
Ось мій вклад в призове 2ге місце, не враховуючи здоров'я, синяків, мозоликів, порваних бутс і стрессових ситуацій під час чемпіонату. На слідуючий рік буду грати лише одну гру безплатно. в разі непогашення заборгованості, не приїздитиму на матч. Прошу у всіх вибачення і віднестись із зрозуміням!
 
shvedДата: П`ятниця, 15.01.2010, 18:22 | Повідомлення # 85
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (mix@)
НІ!!! Не розрахувався. На премії я не претендував, коли не виходив в основі. А от ЗП, ВВ повинен давати 100 % Він її теж різав в залежності: гравець основи чи ні! Може ВВ і правильно підрахував всі мої виступи, але з моєї колокольні він мені винен ще чимало грошей.

Знаю, що дехто з гравців нашої команди заглядають на сайт, хотілося б щоб усі висловились з приводу, чи розрахувалися з ним за минулий сезон.

І про приємне biggrin На неофіційному сайті ФК "Бердичів", вирішили освітити роботу обласних футбольних сайтів за минулий рік. По їхнім словам, наш сайт виходить не самий гірший в області Дякую усім за допомогу у висвітлення подій у 2009 році! А колегам та просто друзям за теплі слова!

 
КРБКДата: Субота, 16.01.2010, 01:05 | Повідомлення # 86
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Щодо ЗП її не отримав Гоша,Бекон,Діма,Міша,Ванжик.Висновка два:1-на їх ВВ не розраховує;2-таким чином тримають.Сьогодні спілкувався з Беконом і він завірив мене що бутси на цвях вішати не збирається і хоче грати за Звягель й надалі.Гоша-?,Діма-?,Ванжик думаю теж залишиться.Молодь я гадаю теж грати буде.Так що будемо жити.На даний момент у нас в команді безробітні І.Носарєв і Ю.Перін.Хто читає ці рядки може запропонує якісь варіанти для працевлаштування-це пішло б на користь їм і команді.Чим більше наших гравців залишиться в рідному Новограді і зможуть забезпечувати себе і свої сім"ї,тим краще буде для команди.Щодо нашого сайту-тобі Шведе RESPECT.Може через К, не згадаю.
 
shvedДата: Субота, 16.01.2010, 02:09 | Повідомлення # 87
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Перін вже працює разом з Диняком, якщо не помиляюсь то це "Техна". Підтвердив мені, що наступний сезон грає за "Звягель" Роман Весельський. Також в команді залишається воротар Макс Дубров.
 
КРБКДата: Субота, 16.01.2010, 10:32 | Повідомлення # 88
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Перін вже "відпрацював" разом з Носарєвим.Я думаю,що всі залишаться, може навіть і Диняк.
 
ГладиаторДата: Субота, 16.01.2010, 17:22 | Повідомлення # 89
Дебютант
Повідомлення: 8
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
КРБК та Шведе,а як проходить тренування в команді,але мабуть я знаю,приходить пару чоловік,на квадрат,та в футбол пограти,і 10 чол не назбирати,але потім як ігри то 15-20 чоловік,хто віддає себе повністю на тренуванні,в основу не попадає,а хто прийде разок в недільку в кращому випадку,то основа забезпечена,навіщо тоді тренуватись,а Диняк що знову гратиме він же забирав карточку гравця з команди?Цікаво
 
КРБКДата: Субота, 16.01.2010, 18:27 | Повідомлення # 90
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Стосовно тренувань то їх відвідують регулярно:Горбаченко,Ванжура,Перін,Корнійчук,Носарєв,Диняк,Перебийніс,підходить Герасименко, Віталя Ящук.Із ветеранів Лось, Челя,Каліна Сергій,Саня стекольщик і я.У Бекона травма,Ржондковський і Весельський на навчанні,на канікулах приходили.5х5 завжди вистачає.+ 2,3 чоловіки приходить.Якщо чесно (по секрету) то ветерани Горбаченко,Ванжура,Лось, Челя,Каліна Сергій,Саня стекольщик і я частіше перемагають.Але молодь задає тон.Під кінець гри у їх щось ламається.Їм не вистачає лідера.Ми ж граємо в своє задоволення.Я не можу сказати що десь хтось не віддається.Мотивація і амбіції у кожного є.Програвати ніхто не хоче.Щодо Диняка,то зима розставить все на свої місця.Всетаки хочеться грати в своєму місті і разом із своїми партнерами.
 
shvedДата: Субота, 16.01.2010, 19:45 | Повідомлення # 91
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Гладиатор)
КРБК та Шведе,а як проходить тренування в команді,але мабуть я знаю,приходить пару чоловік,на квадрат,та в футбол пограти,і 10 чол не назбирати,але потім як ігри то 15-20 чоловік,хто віддає себе повністю на тренуванні,в основу не попадає,а хто прийде разок в недільку в кращому випадку,то основа забезпечена,навіщо тоді тренуватись,а Диняк що знову гратиме він же забирав карточку гравця з команди?Цікаво

А чому ти такий пісеміст? У тебе все, що стосується "Звягеля", все в негативних кольорах. Ще не зустрічав не одного "теплого" слівця в їхню сторону. Що з тобою? Хтось тебе там образив? Вискажися, не бійся, часом допомагає.
 
ГладиаторДата: Неділя, 17.01.2010, 17:09 | Повідомлення # 92
Дебютант
Повідомлення: 8
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Да ніхто не ображав мене,я тільки за,і команді бажаю тільки перемог,і всього самого кращого в фінансовому плані,але як не обійтися без критики,в мене вона буде,якщо в команді не буде все гаразд,Так що Звягель ВПЕРЕД,за перемогою!!!!!
 
mix@Дата: Понеділок, 18.01.2010, 15:06 | Повідомлення # 93
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Всетаки хочеться грати в своєму місті і разом із своїми партнерами.

Згоден з тобою повністю, але і їсти хочеться!! Добре що є "Техна", яка взяла деяких футболістів під своє крило. А все решта в наших руках.
 
КРБКДата: Вівторок, 19.01.2010, 11:34 | Повідомлення # 94
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Перін і Носарєв вже не працюють в Техні.
 
mix@Дата: Середа, 20.01.2010, 10:10 | Повідомлення # 95
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Перін і Носарєв вже не працюють в Техні.

Я ж кажу - все в їхніх руках! Не склалось значить щось...
 
КРБКДата: Середа, 20.01.2010, 17:15 | Повідомлення # 96
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Сьогодні чергове тренування,Міха заходь.У понеділок був Рома проїздом і отримав з друзями на пару 12 м"ячів.
 
mix@Дата: Середа, 20.01.2010, 19:11 | Повідомлення # 97
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Сьогодні чергове тренування,Міха заходь

я б із задоволенням прийшов би, але на роботі і не в Новограді sad
Можу з'явитись лише коли в державі офіційний вихідний накшталт Різдва! Ще є один варіант - відпустка, але бережу її на предсезонний збір. Так що поки працюю індивідуально. Десь тренуватись з командою... - все платне. Тренування обходиться в 50-70 грн!!!! Дуже дорога оренда зала.
 
shvedДата: Середа, 20.01.2010, 20:25 | Повідомлення # 98
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Сьогодні мав розмову з ВВ. Виділю найбільш цікаве:
1). ВВ має намір відвідати найближчими днями тренування команди, щоб обговорити плани гравців на наступний сезон.
2). Підтвердив, що ФК "Звягель-750" у 2010 візьме участь у чемпіонаті та кубку аматорів.
3). ВВ, планує (попереджую - не обіцяє!!!) у 2010 на стадіоні "Авангард" встановити електроне табло.
4). Випустити календар на 2010 рік з фото команди (приблизний тираж 5000 шт.).
5). Стосовно фінансування заводом "Церсаніт", ВВ підтвердив, що домовленість є, але тільки попередня і гарантій поки ще ніхто не давав.
 
ГладиаторДата: Четвер, 21.01.2010, 00:40 | Повідомлення # 99
Дебютант
Повідомлення: 8
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Шведе як хочеться в це вірити,але вась вася поки що і вміє гарно пісеньку заспівати та й годі,якщо хоть два пункти з обіцяного буде втілене в життя то йому респект за винятком першого,відвідати команду і ти да і я можу,а так це надії і ілюзії,но будем вірити,що щче робити залишаеться
 
КРБКДата: Четвер, 21.01.2010, 01:00 | Повідомлення # 100
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Так,сьогодні дійсно ВВ був на тренуванні.І молодь обіграла ветеранів вперше за 2 неділі.Збіг,чи молодь викладалась більше? ВВ підтвердив про участь у КА.Казав що не проти заявити Диняка.І це поки що все.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net