<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Міжсезоння
AndreyДата: Середа, 30.03.2011, 17:23 | Повідомлення # 641
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Команда 12-летних футболистов из Житомира привезла победу с Международного турнира

С 24 по 27 марта в Черновцах проходил Пятый Международный турнир по футболу «Весенние ласточки». В нем участвовали 8 команд в двух подгруппах по 4 команды. В одной подгруппе Житомир обыграл ивано-франковское «Прикарпатье» 1:0, во второй игре - «Ниву» с Винницы 1:0, и в третьей игре – команду Санкт-Перетбурга 3:1.

Команда заняла 1 место в свой подгруппе и вышла в финал, где встретилась с хозяевами – черновицкой «Буковиной». Основное время прошло в напряженной борьбе, победителей не было, счет оставался 0:0. Все решалось в серии послематчевых пенальти, где сильнее оказались житомиряне, обыграв соперника со счетом 5:3.

Тренер сборной команды мальчиков 1998 года рождения «ДЮФК Житомир-06» и ЖДЮСШ по футболу «Полесье» - Валентин Юрковский, президент клуба – директор «Гранд-такси» (Житомир) Дмитрий Угольников. Кстати, поездка была полностью организована за средства «Гранд-такси». Житомирские ребята вернулись с турнира воодушевленные победой.

«Это мой ответ на упрек некоторых людей о том, что я являюсь посторонним человеком в футболе, - говорит Дмитрий Угольников. – Я спонсирую поездки и готовлю будущих футболистов нашего города. В нашем клубе хорошие сильные ребята, в этом году шестерых забрали в спортивные интернаты Донецка, Киева и Львова. Несмотря на такие потери, мы продолжаем играть и искать новых талантливых игроков».

Есть, правда, у юной команды одна трудность – отсутствие нормальных условий для тренировок. За 2 недели до турнира ребята занимались, образно говоря, в грязи на асфальте. Два раза в неделю команде выделяют для тренировок искусственное поле на 1,5 часа.

Для сравнения – команда «Буковина» из Черновцов занимается на огромном спортивном комплексе с тремя искусственными полями и залом для мини-футбола.

Не зря говорят, что в Житомире детский футбол держится исключительно на энтузиазме и за счет энтузиастов.



Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
ЯцекДата: Середа, 30.03.2011, 17:56 | Повідомлення # 642
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Швед! Я вважаю, що ти зрозумів моє ставлення і до "Авангарду" і до "Звягеля". За "Звягель"(дай бог йому сформуватись)-буду вболівати, а за "Авангард"-дуже вболівати. А коли на стадіоні "Авангард" буде проходити матч "Авангард"-"Звягель"-моє серце не розірветься:тільки за "Авангард". Я впевнений, що абсолютна більшість вболівальників Новограда полюблять "Авангард", коли побачать у його складі (в першому ж матчі) бувших "звягельчан-750". Поважаю тебе за твою позицію і прошу пробачення за те, що висловив припущення про фінасування сайту з боку ВВГ. Пропоную:замість розділів "Чемпіонат України","Професійний футбол" створити розділи"Авангард" та "Благодійні внески". Чому я так пропоную? Тому, що про професійний футбол та чемпіонат України в інтернеті маса новин, фактів і кожен зможе їх там знайти. А емоції по ці події, новини можна висловлювати в розділі "Різне". А про ігри "Авангарда", його фінансування всім буде цікаво знати.
Андрюша! Я на 100% впевнений у тому, що твоєю улюбленою командою стане "Авангард". А сайт..., а сайт "Звягель-750" хай процвітає.


Повідомлення змінив Яцек - Середа, 30.03.2011, 18:44
 
AndreyДата: Середа, 30.03.2011, 18:31 | Повідомлення # 643
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
Пропоную:замість розділів "Чемпіонат України","Професійний футбол" створити розділ"Авангард", Благодійні внески".

а чому замість розділів "Чемпіонат України","Професійний футбол" можна и просто створити розділ "Авангард"????


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
shvedДата: Середа, 30.03.2011, 18:48 | Повідомлення # 644
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Яцек)
Андрюша! Я на 100% впевнений у тому, що твоєю улюбленою командою стане "Авангард". А сайт..., а сайт "Звягель-750" хай процвітає.

Якщо буде команда Звягель надалі грати, мої вподобання залишаться у неї. Навіть якщо там будуть грати одні африканці. Вони будуть захищати честь нашого міста!
Якщо зникне, що цілком ймовірно, команда Звягель, я буду ходити на стадіон як вболівальник, для задоволення.
Зникне команда - зникне цей сайт! Я вирішив остаточно. Все колись починається, все колись закінчується.
Якщо за рік відродиться команда Звягель, відродиться і сайт.
 
ДжонДата: Середа, 30.03.2011, 19:06 | Повідомлення # 645
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
2 121212: коростенські вболівальники - це що гідра? biggrin Одночасно вболівали і за "Хіммаш", і за ФК "Коростень"? wacko
До твого підпису: 1996-1997 роки найвидатніші часи коростенського футболу за всі часи незалежної України. biggrin


Don't stop hooligans!
 
RytansДата: Середа, 30.03.2011, 21:24 | Повідомлення # 646
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Andrey)
Не зря говорят, что в Житомире детский футбол держится исключительно на энтузиазме и за счет энтузиастов.

На фото крайній праворуч (здається ???) В Близниченко. Так ?
Може це і діти новоградські ?

Додано (30.03.2011, 20:24)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Сайт і надалі буде функціонувати "під Звягель-750". Якщо команда Звягель перестане існувати - перестане існувати цей сайт. Змінювати я нічого не планую. Є у всього свій початок і свій кінець

Всі вдячні тобі за цю роботу , яку ти проводиш для нас . Дякуємо . Будем вірити що все налагодиться .
Прошу одне : перед тим , як приймати якесь важливе рішення відносно сайту , подумай про уболівальників і користувачів сайту .
І хто за кого би не уболівав на футболі - всі ми завжди будем з тобою !

Все буде добре !!!

 
КРБКДата: Четвер, 31.03.2011, 00:20 | Повідомлення # 647
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Вже поступили перші внески на рахунок Авангарду. 700 гривень перерахував місцевий підприємець С. Канюка.
 
ЯцекДата: Четвер, 31.03.2011, 10:08 | Повідомлення # 648
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Швед, за твою позицію-уважуха!

ЗВЕРНЕННЯ
до користувачів неофіційного сайту "Звягель-750"

Враховуючі заслуги Шведа у створені сайту,поважаючі його роботу, принциповість та толерантність пропоную:

1. До 1 травня кожному користовачу сайта перевести на мобільний телефон Шведа (№0631945239) не менше 30 грн.
2. Шведу до Дня Перемоги підвести підсумки та розповісти нам про зібрану суму.

Хто за ?
Хто проти?
Хто утримався?

Одноголосно.
Дякую.

 
zorya-enerqiyaДата: Четвер, 31.03.2011, 10:31 | Повідомлення # 649
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Я за Shvеd після понеділка скину.

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
shvedДата: Четвер, 31.03.2011, 10:54 | Повідомлення # 650
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Яцек)
Враховуючі заслуги Шведа у створені сайту,поважаючі його роботу, принциповість та толерантність пропоную: 1. До 1 травня кожному користовачу сайта перевести на мобільний телефон Шведа (№0631945239) не менше 30 грн. 2. Шведу до Дня Перемоги підвести підсумки та розповісти нам про зібрану суму.

wacko Невже у якомусь моєму повідомлення було схоже, що я прошу фінансової допомоги? wacko
Дякую за увагу, але вимушений відмовитись від такої щедрої пропозиції. Тому, що я принциповий і толерантний. happy
 
ЯцекДата: Четвер, 31.03.2011, 13:12 | Повідомлення # 651
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Швед, твоя принципова позиція щодо фінансів вже нічого не значить. Ти ж бачив, що рішення прийнято одноголосно. І, я так вважаю, воно буде нами виконано. Жарти жартами, але я особисто вважаю, що моя пропозиція тільки підкреслює нашу повагу до тебе і я бажаю, щоб крім моральної підтримки твоєї роботи, ми висловили і фінасову: попереду футбольний сезон.
 
shvedДата: Четвер, 31.03.2011, 13:38 | Повідомлення # 652
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Я категорично відмовляюся! Я нехочу не від кого залежити. Якщо "заморожу" цей сайт, це не означає, що ви залишетесь без спілкування, але це буде... це буде...
... ще сам не визначився, але буде. cool
 
RytansДата: Четвер, 31.03.2011, 19:45 | Повідомлення # 653
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
До 1 травня кожному користовачу сайта перевести на мобільний телефон Шведа (№0631945239) не менше 30 грн

Перераховувати не треба ! Збери сам готівку і передай .

Куда принести ???

А в минулому році я вів на цю тему розмову не з тобою ? Я можу підняти переписку ... Зустрічались , зустрічались і не зустрілись....
Якщо це не ти - пробач.

Quote (Яцек)
Шведу до Дня Перемоги підвести підсумки та розповісти нам про зібрану суму.
Хто за ?

І цього ШВЕД робити не буде і не повинен !!!! Зробиш сам .

Додано (31.03.2011, 18:45)
---------------------------------------------

Quote (Rytans)
Футбол тільки для футболістів чи і для вболівальників ????

Хто дасть відповідь ?

Футбол (товарняк) сьогодні був ?

 
mix@Дата: Четвер, 31.03.2011, 19:48 | Повідомлення # 654
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Був. 4-1 виграли. Голи забили Весельський, Носарев, ще хтось (соррі не запам'ятав) та Пастернак. Вроді так)))))))))
 
shvedДата: Четвер, 31.03.2011, 22:54 | Повідомлення # 655
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (mix@)
Футбол (товарняк) сьогодні був ?

Був... і я там був.
Авангард переміг 4:1
Красень гол на рахунку Носарєва, майже з центра поля.
Міха назвав усіх авторів голів, окрім Унтілова.
У неділю грають у кубку області з ГазМясом.
 
RytansДата: Четвер, 31.03.2011, 23:02 | Повідомлення # 656
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (mix@)
та Пастернак.

Хто це ?

 
shvedДата: Четвер, 31.03.2011, 23:28 | Повідомлення # 657
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Хто це ?

Гарне запитання...., я так підозрюю, що це гравець Авангарда wink Який доречі до цього грав у ФК "Оболонь".
 
КРБКДата: П`ятниця, 01.04.2011, 00:51 | Повідомлення # 658
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
Хто це ?

Пастернак Богдан, 1992 р.н.

Додано (31.03.2011, 23:51)
---------------------------------------------
Без Мішки, та Міті Лободіна була вся команда - Чемпіон, ще забув Джуса. Сьогодні у захисті після довгої перерви з"явився Ванжура і Олег Ковальов за останнього дуже радий.

 
shvedДата: П`ятниця, 01.04.2011, 00:57 | Повідомлення # 659
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Ну ще слід відзначити, що Макс Дубров взяв одинадцятиметровий. (Моя школа wink )
А загалом можу сказати, що Авангард ще зовсім "сирий" і здається, що у ГасМяса немає жодних шансів пройти у наступний раунд Кубка області. wink
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 01.04.2011, 01:16 | Повідомлення # 660
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Уже відомо де відбудеться гра?

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net