<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Міжсезоння
ЯцекДата: Вівторок, 29.03.2011, 13:44 | Повідомлення # 621
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Крига скресла (я про благодійний фонд). Давайте рахунок. КРБК, а колись ти з мене глузував, пам"ятаєш?
 
FeniksДата: Вівторок, 29.03.2011, 14:23 | Повідомлення # 622
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 57
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус:
Меня интересует для какой команды пойдут эти деньги?
Если для Звягеля, я готов 200 грн. пожертвовать.
 
КРБКДата: Вівторок, 29.03.2011, 15:08 | Повідомлення # 623
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Feniks)
Меня интересует для какой команды пойдут эти деньги? Если для Звягеля, я готов 200 грн. пожертвовать.

Гроші підуть на команду "Авангард". Увесь склад команди Звягель перейшов до Авангарду.
Куди перераховувати: Р/Р 35427006005869
код 36229337
МФО 811039 ГУДКУ Житомирської області
Призначення платежу : "Благодійний внесок для підтримки спорту в місті".

Quote (Яцек)
Крига скресла (я про благодійний фонд). Давайте рахунок. КРБК, а колись ти з мене глузував, пам"ятаєш?

Кто старое помянет, тому глаз вон. biggrin


Повідомлення змінив КРБК - Вівторок, 29.03.2011, 15:09
 
ДжонДата: Вівторок, 29.03.2011, 15:32 | Повідомлення # 624
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Прикольно бачити неабияку підтримку з боку КРБК новоствореного "Авангарду". smile Це мені нагадало деяких коростенських вболівальників, які після зняття зі змагань в другій лізі ФК "Коростень" перебігли в прихильники "Хіммашу", а якщо раптом зникне "Хіммаш", то, мабуть, перебіжать в прихильники СК "Коростень". biggrin
КРБК, банери "Звягель-фанс" із собою забереш? smile Все, якщо на "Авангард" збирають зі світу по нитці, мабуть, халявні виїзди (банери, прапори, бухло тощо) накрились? happy Чи для тебе завжди місце в бусі знайдеться? wink biggrin


Don't stop hooligans!
 
shvedДата: Вівторок, 29.03.2011, 15:58 | Повідомлення # 625
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Джон)
а якщо раптом зникне "Хіммаш", то, мабуть, перебіжать в прихильники СК "Коростень".

По останім новинам з Коростення у Хіммаша з'явилася надія на майбутнє.
Але за умови зміни прописки на Коростенський район.
 
FeniksДата: Вівторок, 29.03.2011, 16:38 | Повідомлення # 626
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 57
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус:
Мне команда Авангард не интересна. Я болею за Звягель.
Швед ты с какой командой остаешся? Надеюсь сайт не планируеш переделывать под команду Авангард?
 
yaremaДата: Вівторок, 29.03.2011, 17:47 | Повідомлення # 627
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Feniks советую отнестись к ситуации попроще, представь себе что по какой-то причине команду Звягель переименовали в Авангард, тренер, игроки, стадион, болельщики - все осталось прежним.

yarema
 
shvedДата: Вівторок, 29.03.2011, 19:56 | Повідомлення # 628
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Feniks)
Швед ты с какой командой остаешся? Надеюсь сайт не планируеш переделывать под команду Авангард?

Мені дуже неприєне запитання: "А ти за кого?" angry
За останні два-три тижні я тільки на нього і відповідаю.

Я залишаюсь з командою Звягель-750! Сайт і надалі буде функціонувати "під Звягель-750". Якщо команда Звягель перестане існувати - перестане існувати цей сайт. Змінювати я нічого не планую. Є у всього свій початок і свій кінець.

Команда Авангард, для мене теж не чужа, адже там грають мої друзі, товариши. Коли матчі Авангарда та Звягеля не будуть пересікатись, я обов'язково буду на стадіоні спостерігати за Авангардом.

Quote (yarema)
Feniks советую отнестись к ситуации попроще, представь себе что по какой-то причине команду Звягель переименовали в Авангард, тренер, игроки, стадион, болельщики - все осталось прежним.

Хоч звернення не до мене, але...
Дуже шкодую, що я трохи ближче знаджусь до команди і доцільно знаю суть цього конфлікту ніж пересічний вболівальник. Бо серце розривається на частини.
Я чудову розумію гравців, що їм допекло. Але не розумію чому вони так категорично налаштовані для "сольної" кар'єри і не пішли на компроміс.
Кожен обирає свій шлях і кожну думку я поважаю. Але до останнього сподівався, більше того прикладав усі зусилля, аби конфлікт між гравцями і ВВГ залагодити. Невдалося...
Але впевнений, що тільки час розсудить та розтавить усе по своїм місцям.

P.S. Все что нас не убивает, делает нас сильнее.

 
stereoДата: Вівторок, 29.03.2011, 20:06 | Повідомлення # 629
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Интрестные вещи сейчас в Новограде происходят! быстрее бы уже сезон начался бы!

sergio
 
RytansДата: Вівторок, 29.03.2011, 21:49 | Повідомлення # 630
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Я залишаюсь з командою Звягель-750!

А які новини в ЗВЯГЕЛІ-750 ?

Quote (shved)
Якщо команда Звягель перестане існувати - перестане існувати цей сайт.

Я ( і не один!) надіюсь, що цього не буде !

 
КРБКДата: Вівторок, 29.03.2011, 22:34 | Повідомлення # 631
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Джон)
Прикольно бачити неабияку підтримку з боку КРБК новоствореного "Авангарду". Це мені нагадало деяких коростенських вболівальників, які після зняття зі змагань в другій лізі ФК "Коростень" перебігли в прихильники "Хіммашу", а якщо раптом зникне "Хіммаш", то, мабуть, перебіжать в прихильники СК "Коростень". КРБК, банери "Звягель-фанс" із собою забереш? Все, якщо на "Авангард" збирають зі світу по нитці, мабуть, халявні виїзди (банери, прапори, бухло тощо) накрились? Чи для тебе завжди місце в бусі знайдеться?

Знаєш "шановний" , ми тут самі розберемося. Звісно хочеться тебе просто послати подалі. По перше я вболіваю за команду і як вона буде називатись для мене після останніх подій не важливо, важливо що хлопці всі разом .

По перше халяви я не сприймаю, сам за себе завжди плачу і інших висміюю. По друге всі банери - це наша особиста творчість. Ну а бухло - ну це ти вже геть загнув.
Прапор подарував ВВГ, нічого в цьому не бачу халявного. А за Звягель не бачу сенсу вболівати, всі пацани ВСІ ЗРОЗУМІВ пішли звідти. І таку команду я підтримувати не хочу. Я чомусь не розумію твоїх під**бок. Видно ми в Бердичеві вас добряче дістали. Причому аж удвох. На рахунок нових банерів то мабуть напишу Новогра або Авангар , або Гра і в кінці поставлю Динамівську Д щоб зекономити на банері для Динамо. То кого ви підтримуєте у БерДичеві я так і не зрозумів, але прохолоджуючись у холодку байдуже мабуть wink

Частина тексту видалена адміністратором
Забороняється на сайті нецензурно висловлюватись!

Додано (29.03.2011, 21:12)
---------------------------------------------

Quote (Feniks)
Мне команда Авангард не интересна. Я болею за Звягель. Швед ты с какой командой остаешся? Надеюсь сайт не планируеш переделывать под команду Авангард?

І за кого ти там будеш вболівати?, чи краще що тебе цікавило у Звягелі?.

Додано (29.03.2011, 21:34)
---------------------------------------------
У четвер має відбутися товариська зустріч між ФК Авангард і ФК Романів. Початок о 15.00. Слідкуйте за інформацією на сайті, можливі зміни.

Повідомлення змінив КРБК - Вівторок, 29.03.2011, 22:33
 
RytansДата: Вівторок, 29.03.2011, 22:49 | Повідомлення # 632
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Початок о 15.00.

Футбол тільки для футболістів чи і для вболівальників ????

Як попасти на стадіон в робочий час ?

 
ДжонДата: Вівторок, 29.03.2011, 22:51 | Повідомлення # 633
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
"...як вона буде називатись для мене (...) не важливо..."/с/ МА-ЛА-ДЕЦ!!! Пєши ісчо!
А що ж буде коли "хлопці всі разом"/с/ поїдуть, для прикладу, в сусідню Рівненську область або... в ФК "Бердичів". smile Що ми спостерігатимо тебе на Південно-західній трибуні? От тільки зрадники нам не потрібні. tongue
Шкода, що я не встиг побачити що ж ти там далі намарав (спритний shved! wink ). Але те, мабуть, свідчить про рівень твого інтелекту. На жаль, не прочитавши видалене, не можу відповісти тобі достойно.
Feniks - , shved - (другий - за висловлювання про сайт; впевнений воно тобі не легко далося).
yarema, nono


Don't stop hooligans!
 
shvedДата: Вівторок, 29.03.2011, 23:12 | Повідомлення # 634
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
КРБК, на форумі є приватні повідомлення, давай діалог з Джоном надалі переведеш туди.
Мені набридло підчищати "гарячі слова". Дуже прошу.

Quote (Rytans)
А які новини в ЗВЯГЕЛІ-750 ?

Жодних. Окрім голови ради засновників клубу усі вакансії вакантні.
 
КРБКДата: Середа, 30.03.2011, 00:01 | Повідомлення # 635
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Джон)
На жаль, не прочитавши видалене, не можу відповісти тобі достойно

Серед провокаторів ТИ СССССАМИЙ достойний.
 
121212Дата: Середа, 30.03.2011, 11:17 | Повідомлення # 636
Фанатік
Повідомлення: 222
Репутація: 11
Зауваження: 60%
Статус:
Quote (Джон)
Це мені нагадало деяких коростенських вболівальників, які після зняття зі змагань в другій лізі ФК "Коростень" перебігли в прихильники "Хіммашу", а якщо раптом зникне "Хіммаш", то, мабуть, перебіжать в прихильники СК "Коростень".

Коростенські вболівальники футболу (де б вони не проживали) вболівають за коростенські команди, як би вони не називалися, як ти таких простих речей не розумієш.


Хіммаш - найтитулованіша команда чемпіонату Житомирщини за всі часи незалежної України
 
ЯцекДата: Середа, 30.03.2011, 12:00 | Повідомлення # 637
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Я особисто вирішив за кого буду вболівати практично одразу(хоч до останнього надіявся , що компроміс буд знайдено). За "Авангард"!. Чому? Там буде грати мій улюбленць Рома Весельський, Діма і т.(дивиться розділ"склад команди Звягеля 750") Це по-перше По-друге:стадіон "Авангард", команда "Авангард"- це історія нашого міста.Далі: не зможу вболівати за "Звягель-750"де, як мені розуміється, будуть грати (та ще й чи будуть грати) незнайомці. Я вболіваю за команду, а не за її назву! Взагалі ми, вболівальники, попали в футбольнухалепу, ім"я котрій "амбіції".Ще раз своє ставлення: я за ОДНУ команду, на яку будуть працювати всі: влада, бізнесмени, вболівальник і т.д.
Шведа я розумію.Напевно сайт "Звягель -750" існує за підтримки ВВГ?Швед! А чи будеш ти на сайті "Звягель -750" говорити про "Авангард"?А може хтось створить новий сайт?
КРБК, мені не подобається назва "благодійний внесок для підтримки спорту в місті". Я не збираюсь підтримувати спорт в місті.Я хочу конкретно фінансово підтримувати ФУТБОЛ в місті. Дай гарантію того, що під лозунгом пітримки спорту в місті не будутьзалазити на рахунок для фінасування інших видів спорту. Я розумію, що це не від тебе залежить, але я пишу не тільки для тебе(і більш всього не для тебе), а для того, хто буде керувати цим рахунком.
І останнє:як забезпечити прозорість рахунку?Я хочу вносити гроші і знати , як вони використовуються. Бо що таке "тихі гроші" - ви знаєте.
Мій висновок і прохання до всіх новоградських вболівальників: вболівайте і підтримуйте фінансово "Авангард".

Додано (30.03.2011, 10:51)
---------------------------------------------
І за "Звягель-750", якщо він буду створений, також буду вболівати, але тільки не в матчі "Авангард"-"Звягель-750".
КРБК, а в якому банку відкрито рахунок?

Додано (30.03.2011, 11:00)
---------------------------------------------
№633:якщо моя команда у повному складі поїде у інше місто, наприклад у Коростень, то вона вже буде коростенською.А ми будемо вболівати за новоградські.
Про всі останні події: і матюкаться хочеться і зацікавленість є, чим це бл....тво закінчиться. Але " поживем-побачимо".

Повідомлення змінив Яцек - Середа, 30.03.2011, 11:55
 
КРБКДата: Середа, 30.03.2011, 14:36 | Повідомлення # 638
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
За рахунок відповідатиме Гриценко Віктор Зіновієвич. По моєму це Ощадбанк. І ще перед тим як перераховувати кошти обов"язково укажіть "Безвозвратний благодійний внесок ", аби не зняли 30% . Про гарантії то це до Гриценка в народі (Тарас). Від себе скажу що кошти будуть іти тільки на футбол.
 
shvedДата: Середа, 30.03.2011, 14:52 | Повідомлення # 639
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Яцек)
Шведа я розумію.Напевно сайт "Звягель -750" існує за підтримки ВВГ?Швед! А чи будеш ти на сайті "Звягель -750" говорити про "Авангард"?А може хтось створить новий сайт?

Цей сайт існує за підтримки простого вболівальника - Андрія Шведюка! Який сюди вкладає свої кошти і свій час. Більше того усі виїзди оплачував зі свого карману. Щоправда допомагали деяки користувачі нашого сайту, рахунком поповнення мобільного зв'язку, за що я їм дуже вдячний!
Цей сайт присвяченій одній команді! Якщо переглянути архів новин, то ви зможете у цьому переконатися. На форумі можу зробити окремий розділ для ФК "Авангард". Якщо знайдуться бажаючі висвітлювати матчі Авангарда - ласкаво просимо.
Новий сайт? А чому б і ні? Робіть як я, робіть краще мене! Приклад у вас є. Успіху!

Quote (Яцек)
Далі: не зможу вболівати за "Звягель-750"де, як мені розуміється, будуть грати (та ще й чи будуть грати) незнайомці.

Quote (Яцек)
І за "Звягель-750", якщо він буду створений, також буду вболівати, але тільки не в матчі "Авангард"-"Звягель-750".

Сам собі суперечиш.
Впевнений, що більшисть вболівальників у місті будуть ходити і на тих і на цих.
 
yaremaДата: Середа, 30.03.2011, 15:27 | Повідомлення # 640
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Сильно сомневаюсь что в Новограде будет две команды, но если Звягель будет жить - это просто здорово, во-первых игроки которые не попадут в состав Авангарда будут иметь альтернативу, во-вторых у молодых пацанов появиться возможность играть на область, и в третьих - самое главное каждое воскресение в Новограде будет футбол.

yarema
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net