<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Гравці (Тут все про гравців Звягеля-750)
Гравці
shvedДата: Вівторок, 27.04.2010, 15:59 | Повідомлення # 121
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Після гри ФК "Ємільчине" - "Звягель", залишив команду Ярослав Корнійчук, причини як завжди: ВВ не зміг виконати фінансові зобов'язання перед футболістом angry
 
КрицяДата: Середа, 28.04.2010, 01:54 | Повідомлення # 122
Вболівальник
Повідомлення: 28
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
shved, якщо Ваш "ВВ" наобіцяв і не виконав, так як у нас робив колишній, сподіваюся, керівник Борецький, то тоді розумію твою злість. А якщо вони не домовилися про гроші на цей рік, то тут варто злитися і на футболіста, в якого напевне "чималенький апетит", особливо після звання "Найкращий стрілець Чуемпіонату області-2009". Та якщо врахувати, що у розмові із Helen "ВВ" стверджує, що 2/3 фінансів клубу - його кошти. Сам пан, сам господар. Скільки може і хоче, стільки і дає.

S.W.S. - support your local club !
 
shvedДата: Середа, 28.04.2010, 10:34 | Повідомлення # 123
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Криця)
А якщо вони не домовилися про гроші на цей рік, то тут варто злитися і на футболіста, в якого напевне "чималенький апетит", особливо після звання "Найкращий стрілець Чуемпіонату області-2009".

Футболіста ногі годують, у Ярика було гарне фінансове запрошення до ФК "Бараші" ще у лютому, але ВВ пообіцяв йому, що і сам зможе гарно фінансувати. Після гри у Ємільчине, ВВ не зміг дати те, що обіцяв. А хлопці навчані минулим сезоном у цьому вже не дадуть себе крутити за ніс. Ярик перша ластівка і я впевнений, що не остання. angry
 
baxaДата: Середа, 28.04.2010, 16:19 | Повідомлення # 124
Вболівальник
Повідомлення: 11
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Сегодня лично обговаривал вопрос с ВВГ и Лосем о своем прибывание в команде! Оба как всегда говорят,что я нужен! Но это только разговоры и обещания! Буду играть в другом клубе! Желаю команде дальнейших успехов!

1111111111

Повідомлення змінив baxa - Середа, 28.04.2010, 16:22
 
КРБКДата: Середа, 28.04.2010, 22:36 | Повідомлення # 125
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Ситуація складається далеко не кращим чином. Гравці розбігаються, на тренуванні 4-5 хлопців, фінансування не дуже. Настрій у тих хто залишається панічний. Я навіть і не знаю як прокоментувати цю ситуацію. Не хочеться нікого захищати чи бруднити. Корінь такого стану речей лежить у фінансовому становищі самих футболістів ось і все. Багато хто не працює, хто має роботу отримує копійки, або працює у вихідні дні. Тому й хлопці шукають кращої долі в інших місцинах. А дехто просто ціну набиває бо натура така. Звісно шкода за такий перебіг речей, але з цим потрібно змиритись. Ну не може ВВГ дати того що хочеться і це правда. Да у нього свої заманухи куди витратити кошти, чи це календарі, чи нова форма, чи ще якийсь піар, але це його право і нічого з цим не поробиш. Ну такий він вже є. Але ж від команди не відмовився, люди з інших міст приїздять, значить платить і їх влаштовує. На фоні всіх негараздів одна приємна новина-на аматори за нас гратиме воротар Ю.Кособуцький.

Що стосується Бахи-то йому потрібно, або дати шанс, або побажати успіху на теренах області, або ще й далі. Скільки можна лавку гріти. Тут має визначитись Лось і ВВ. Хлопчина просиджує кращі роки, це нікуди не годиться.

 
shvedДата: Середа, 28.04.2010, 23:41 | Повідомлення # 126
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
baxa, я тебе чудово розумію і поважаю твій вибір! Дякую також, що сам висловив свою позицію на нашому сайті.
 
lev4ikkkДата: Четвер, 29.04.2010, 20:01 | Повідомлення # 127
Вболівальник
Повідомлення: 20
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Ярик правильно сделал!!!!!! Я уверен что еще многие уйдут!!! Но потом ВВ прийдется отвечать перед всей "Громадой міста", куда делся наш славный клуб!!! А и еще...ВВ, люди приходят не на твои програмки и мороженое, а приходят посмотреть футбол в исполнении своих любимцев!!!

Повідомлення змінив shved - Четвер, 29.04.2010, 21:25
 
ArtesДата: Четвер, 29.04.2010, 20:55 | Повідомлення # 128
Вболівальник
Повідомлення: 32
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Это в меня с компютером что то, или какой то бред написали?

Artes
 
shvedДата: Четвер, 29.04.2010, 21:27 | Повідомлення # 129
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Artes)
Это в меня с компютером что то, или какой то бред написали?

Людина пише із-за кордону, немає нашої клави, ось і вийшло так. Я допоміг перекласти на кирилицю.
 
ArtesДата: Четвер, 29.04.2010, 22:49 | Повідомлення # 130
Вболівальник
Повідомлення: 32
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Ну вот другое дело,теперь всё понятно,спасибо.

Artes
 
VenusДата: П`ятниця, 30.04.2010, 04:57 | Повідомлення # 131
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Як кажуть вище голови не стрибнеш. ВВГ не є бізнесменом такого розмаху, щоб з року в рік утримувати команду. В місті буде стабільна команда тоді, коли її буде утримувати солідне підприємство, атаких у місті тільки "Церсаніт"
 
дедечкоДата: П`ятниця, 30.04.2010, 20:58 | Повідомлення # 132





я считаю что ГВВ поступил с Яриком неправильно. Человека которий приносил так много пользи команде. Стал лутшим бомбардиром взять и так просто без церемоний убрать с команди так просто никто не делает.
 
КРБКДата: П`ятниця, 30.04.2010, 22:55 | Повідомлення # 133
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
ВВГ і справді не може дати того, що пропонують інші команди, наприклад ті самі Бараші. Просто дайте мені відповідь на таке питання - чому наші хлопці можуть грати за Корець, за дорогу і могорич, їздити за інші команди за ті самі гроші що дає ВВГ? Де логіка? Де в кінці кінців патріотизм? Чому тей самий Диняк, краще ніде не буде грати, а за Звягель і подавна, чооооому? Юра Ковальчук повернувся і буде грати не за тисячі, чому? Чому ми на стадіоні рвем горло і віримо в команду, в команду, яка сипеться по частинах. Я колись грав за дублерів Звягеля, нам давали на харчування якісь копійки і я був такий щасливий від того, що граю на Авангарді, що на нас приходить вболівальник. Титяневич в пориві тренерського виховання частенько повторював, хлопці потрібно вигравати - на вас люди прийшли подивитись і ніхто з нас не відчував себе зіркою, просто ми грали для людей, для своїх батьків. Хай я не всіх поважаю, але на полі вони для мене всі рівні і я вболіваю за всіх однаково. Ярик подумай і повертайся. На нашому рівні на футболі ще ніхто не заробив.
 
lev4ikkkДата: Неділя, 02.05.2010, 02:09 | Повідомлення # 134
Вболівальник
Повідомлення: 20
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Да!!! У него семья...об этом нужно думать Ярику.

Повідомлення змінив lev4ikkk - Неділя, 02.05.2010, 02:10
 
LeonUДата: Неділя, 02.05.2010, 20:38 | Повідомлення # 135
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Братцы!! Да что ж это такое делается, а? Лучшие игроки из команды бегут, внутри команды-разброд и шатание, и никому до этого нет дела? А у нас ведь клуб-межрайонный вроде бы!! Неужели ни в городе, ни в районе не найдётся никого. кто сможет помочь команде финансово? Да где ж все эти бизнесмены крутые подевались? или они только могут на трибуне как короли заседать, а как помочь реально так сразу кризис! Мы ведь без футбола останемся в этом сезоне, если так пойдёт!!
 
shvedДата: Неділя, 02.05.2010, 21:05 | Повідомлення # 136
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Поки керує командою ВВ, без футболу наше місто не залишиться!!! Саме його заслуга, що у нас є футбол і окрім нього у місті ніхто не зацікавлений у команді!
 
shvedДата: Понеділок, 03.05.2010, 18:01 | Повідомлення # 137
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
На сайті Спорт Ємільчинщини, є коментар такого змісту:
ФК Бараші відмовились від послуг кращого бомбардира минулогорічного чемпіонату Я.Корнійчука, який буде грати за Хіммаш (Коростень).
 
КРБКДата: Вівторок, 04.05.2010, 21:53 | Повідомлення # 138
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
На сайті Спорт Ємільчинщини, є коментар такого змісту: ФК Бараші відмовились від послуг кращого бомбардира минулогорічного чемпіонату Я.Корнійчука, який буде грати за Хіммаш (Коростень)

Вже не важливо в якій Яра команді,важливо те що не в нашій.Щось хлопці з нашої команди зачастили до Хіммашу.Спочатку Доманський,тепер Ярик там що медом помазано.Але такі реалії нашого футболу скрізь гравці бігають і шукають кращої долі.
 
shvedДата: Середа, 05.05.2010, 00:56 | Повідомлення # 139
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
xxx, ти можеш вже підтвердити, що Ярик, буде грати у Хіммаші?
 
xxxДата: Середа, 05.05.2010, 22:37 | Повідомлення # 140
Вболівальник
Повідомлення: 34
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
100% в понедельник дал согласие.ждал ровно неделю после последнего розговора с ВВ но никто не позвонил. cool
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Гравці (Тут все про гравців Звягеля-750)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net